החזון שלי – חגי שלו
חגי שלו, מאמן עסקי לפריצת דרך

"אם אתה יכול לחלום את זה, אתה יכול לעשות את זה" ~וולט דיסני

אני סופר מפורסם של רבי מכר עולמיים מצליחים!

 

אני מפיץ את הספרים שלי בכל קצוות העולם ומסייע באמצעותם למיליוני אנשים לשנות את חייהם ולהיטיב אותם, בדרך מעשית ויישומית. בעזרת המתודולוגיות שאני מפתח, אני מסייע לאנשים לחבר בין העולם המנטלי שלהם לעולם הריאלי, כדי להשיג תוצאות טובות יותר בחייהם בכלל ובקריירה, בעסקים ובניהול שלהם בפרט.
אני מפיץ את המתודולוגיות שלי בעולם בעזרת הספרים שאני כותב, הסדנאות שאני מנחה, וההרצאות שאני מעביר. כתוצאה מכך, יותר ויותר אנשים בעולם ממצים את הפוטנציאל שלהם, מרוויחים את כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח, חייהם טובים יותר והם מאושרים יותר.

 

בעזרת המתודולוגיות שלי מיליוני אנשים בעולם מודעים יותר לעצמם ולאחרים, הם מפתחים אינטליגנציה רגשית וחברתית, מיישמים אותה בחייהם הלכה למעשה, וחיים בהרמוניה, בנתינה ובאהבה זה עם זה.

 

אני חי בשפע מנטלי וחומרי שמאפשרים לי חירות כלכלית והתמקדות בסיוע לאנשים להגשים, לשגשג, לצמוח ולחיות חיי שפע משלהם. אני מתנדב בעקביות לפחות בשתי עמותות בו זמנית, ומקדיש מיכולתי וכישוריי לסייע גם לאלו שידם אינה משגת.

תמונת חזון של חגי שלו, אימון עסקי ומאמן עסקי

                                                    לוח החזון שלי – לחץ להגדלה

 

אני קם כל בוקר בחדווה ובהתלהבות. אני פותח את הבוקר במדיטציה, מקפיד על תזונה מאוזנת ושומר על כושר גופני גבוה ובריאות פיזית ומנטלית. אני מלא אנרגיה יצירתית במשך כל היום, אוהב את כל האנשים סביבי, מחבר ביניהם כדי ליצור שיתופי פעולה וסינרגיה, וחותר ללא לאות בהתמדה ובשיטתיות כדי לממש את הייעוד שלי – לאפשר למיליוני אנשים בעולם להתרגל להצליח. אני משאיר בעולם מהטוב שבי, משהו גדול ממני, שיישאר בידי האנושות אחרי שאמות.

 

אני אוהב לעזור לאנשים להצליח. הכרת תודה מלקוח מרוצה מרגשת אותי. הידיעה שיש ביכולתי לסייע לאנשים להשיג יעדים פורצי דרך מניעה אותי ומלהיבה אותי. אנרגיה זו מפעפעת בתוכי ללא הפסק ומהווה את סלע מהותי ותכלית קיומי בעולם הזה.


ערכי היסוד שלי
: יושרה, משמעות, הגשמה, אהבת הזולת, הרמוניה, למידה וצמיחה, הכל אפשרי, מצוינות ואפקטיביות.

 

(חגי שלו) "Say The Word, Then See The World"


לחץ כאן כדי לראות באיזה שלב אני בדרך להגשמת חזון זה
ואיך תוכל גם אתה להגשים את החזון שלך

תגובות פייסבוק

חוויה אישית

"...אחרי ארבעה חודשי עבודה עם חגי, פיתחתי שירות עסקי חדשני והשגתי את המכירות הראשונות שלי...
חגי לימד אותי כלים ספציפיים שאני משתמש בהם ביום יום...
חגי הוא אדם מיוחד שעצם השהייה איתו החדירה בי אנרגיה של תעוזה, כח רצון ואהבה, ועל כך אני מודה לו..."

דניאל רוט - מייסד ומנכ"ל easy.ly