שאלות ותשובות על הספרהנה ראיון שנתתי בקשר לספר שמתאר אותו ואת הבשורה שהוא מביא:

הפרקים הראשונים של הספר זמינים להורדה ללא תמורה!

לפרטים נוספים ולקבלת הפרקים הראשונים בחינם לחץ כאן

הספר יצא לאור בחודש יוני 2015 וניתן לרכישה בכל חנויות הספרים הפיזיות והדיגיטליות וגם ישירות ממני בלינק הזה בהנחה עד הבית – לחץ כאן לרכישת הספר

 

להתרגל להצליח בעסקים, בניהול ובקריירה

לחץ כאן לקרוא המלצות של עשרות קוראים על הספר להתרגל להצליח

מה ורדה רזיאל ז'קונט מצאה בספר שלי? האזינו לראיון שערכה לי על הספר ברדיו 102

רכשת ספר בחנות ללא סימניית כלים? הורד אותה בלינק הזה:

סימניית כלים 5 קלה להדפסה למשלוח

שאלות ותשובות בקשר לספר:

  1. שמעתי שאתה כותב ספר, איחוליי. למי מיועד הספר שלך ומה הוא ייתן למי שיקרא אותו?

 

הספר שלי מיועד לבעלי עסקים ומנהלים חרוצים שהעסק/המשרה/הקריירה שלהם אינם מניבים להם את כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח. הספר מסייע להם לרכוש הרגלים מנצחים כדי לשגשג, להצליח ולהרוויח יותר כסף, אפילו אם הם בכלל לא יודעים מה תוקע אותם.

הספר שלי מיועד לבעלי עסקים ומנהלים שלא ממצים את הפוטנציאל שלהם ולא מרוויחים את כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח. בעלי עסקים ומנהלים אלו הם טובים ומוכשרים, הם יודעים ועושים את עבודתם היטב, והם גם בדר"כ אוהבים את מה שהם עושים. בנוסף, הם חרוצים ושקדנים ולעיתים גם למדו הרבה קורסים, השתתפו בהמון סדאות ורכשו שלל כלים עסקיים וניהוליים כדי ללמוד איך להצליח. אלא מה, הם עדיין מדשדשים. חלקם אולי מצליח לא רע, רק שלפי כמות ההשקעה, המוטיבציה והמומחיות הם היו צריכים להצליח הרבה יותר, והם יודעים זאת! הם יודעים שהם יכולים להרוויח הרבה יותר כסף רק לא יודעים מה עוד לעשות כדי לממש זאת. במילים אחרות, הם תקועים.

 

 

  1. ומה הפתרון שהספר מציע לבעלי עסקים ומנהלים אלו?

 

הפתרון שהספר מציג כבר בהתחלה שלו הוא פשוט: זה לא מה שבעלי העסקים והמנהלים יעשו שיקבע את הצלחתם, אלא איך הם יעשו זאת: מה המצב הרגשי שלהם? מה ההרגלים שיושבים בבסיס עשייתם? מהן האמונות המגבילות שיושבות עמוק בפנים ומחבלות בחריצות ובשקדנות שלהם? במילים אחרות התשובה היא לא בצד הריאלי-הפיזי אלא בצד המנטלי-ההווייתי.

לאורך הספר אני נותן כלים איך להתמודד עם התקיעויות המנטליות הללו. בלב הספר מתודולוגיה ייחודית שפיתחתי איך לעשות שינוי פרמננטי חיובי ומקדם בכל המרכיבים המנטליים – אמונות, רגשות, מחשבות והרגלים – ולקשור אותו לתוצאות בעסק, בניהול ובקריירה.

לחץ כאן לקרוא המלצות של עוד עשרות קוראים על הספר להתרגל להצליח

להתרגל להצליח בעסקים, בניהול ובקריירה

  1. שינוי? הספר עוסק בשינוי?

הספר הייחודי של חגי שלו, מאמן עסקי ומומחה לשינויים עסקיים

בוודאי. אלברט איינשטיין אמר שלעשות כל הזמן אותו הדבר ולצפות לתוצאות שונות זו אי-שפיות. אין טעם לאותם בעלי עסקים ומנהלים חרוצים ושקדנים להמשיך לעשות שוב ושוב את אותם הדברים. עליהם לשנות משהו, את עצמם בראש ובראשונה. בתקופה כל כך דינמית שאנו חיים בה, בחיים בכלל ובעסקים בפרט, כל בעל עסק, כל שכיר שמנהל קריירה וכל מנהל חייב להיות מאד פתוח וגמיש לשינויים, אחרת יהיה לו קשה מאד להצליח. הספר מדבר על השינוי, מסביר מדוע כל כך קשה לנו בני האדם להשתנות, ונותן כלים להתמודד עם השינוי, הן במישור המנטלי והן במציאות העסקית הפיסית.

 

  1. מי אתה חגי ששם אותך בעמדת מומחיות כזו לסייע לבעלי עסקים ולמנהלים לעשות שינויים כל כך דרמטיים בעצמם ובעסק/בניהול/בקריירה שלהם?

 

אני בן 58 ומאחורי 35 שנים של ניסיון עסקי, ניהולי, פיננסי ויזמי, כאשר מאז 2006 עבדתי עם כ-1,000 בעלי עסקים ומנהלים ביותר מ-10,000 שעות ליווי, וסייעתי להם להצליח בעסק ובקריירה, ולהרוויח יותר כסף.

אני רואה חשבון רציונלי ופרקטי שבמשך 22 שנה עבד כשכיר במשרדי רו"ח ובחברות הייטק כסמנכ"ל כספים. עד שבשנת 2005, בגיל 45, נשבר לי והחלטתי לעזוב משרה טובה והכנסה נדיבה כדי לעשות לנפשי. פיתחתי את המודעות שלי והפכתי מאיש של מספרים לאיש של אנשים. הבנתי שהחזון האמיתי שלי הוא לאפשר לאנשים מסביבי לממש את הפוטנציאל העסקי שלהם כדי להרוויח יותר כסף, והתחלתי להגשימו.

למדתי אימון ומודעות בכ-30 קורסים ועוד אלפי שעות בלימוד עצמי מהאינטרנט, הרצאות וספרים. ואז קלטתי את הבאג הגדול של רוב תורות המודעות: הן מאד מופשטות ותאורטיות – חסר להם ממשק פרקטי כדי לתרגם את כל החוכמה שיש בהן לתוצאות תכלס, בחיים ובעסקים. את הממשק הזה החלטתי לפתח.

ישבתי, חשבתי ופיתחתי מתודולוגיה ייחודית, עניינית ומעשית, שמאפשרת לחבר בין העולם המנטלי, הרגשי וההווייתי למציאות הפיזית, הריאלית והממשית, כדי להשיג תוצאות בעסק, בקריירה ובניהול. יישמתי את המתודולוגיה בשטח בעצמי ובליווי כ-1,000 אנשים להצלחה, בדקתי שהיא עובדת ושיפרתי אותה. כעת, היא יצאה לאור כספר, לטובת כל בעלי העסקים והמנהלים החרוצים שלא מבינים מה מונע מהם להרוויח את כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח.

 

לחץ כאן לקרוא המלצות של עוד עשרות קוראים על הספר להתרגל להצליח

  1. יפה. יש המון ספרים על הצלחה. הנושא לא שחוק? מה הייחודיות שלך מול סופרים רבים וטובים אחרים?

 

אני חגי שלו המשלב.
הייחודיות שלי היא חיבור חזק בין עסקים תכלס לבין מודעות גבוהה, ביחד עם שיטה ייחודית איך לשלב ביניהם – לתרגם מודעות לתוצאות
. אני פרקטי ורציונלי מחד, ומאד מודע, אפילו רוחני, מאידך. נדיר למצוא שילוב כזה, אלו עולמות שלרוב לא מתקשרים זה עם זה. האמת שאני לא הכי חזק לא בפרקטיות ולא במודעות. החוזקה הגדולה שלי ושם בעצם הייחודיות – היא בחיבור שלהם, היכולת לאזן ולשלב ביניהם כדי להשיג תוצאות.

במטפורת הרכב שאני משתמש בספר, אני השלדה שמחברת את 2 הגלגלים הימניים עם ה-2 השמאליים. מגיל אפס מלמדים אותנו: "תלמד, תעבוד, תעשה, תתאמץ". כל אלו, כמובן חשובים להצלחה, רק אינם מספיקים להצליח. אני מדגים בספר איך בצד ה-DOING החשוב הזה (2 הגלגלים השמאליים ב"רכב") אנו חייבים לשלב גם BEING,  שהוא 2 הגלגלים הימניים ב"רכב". זה בעצם הצד המנטלי: מי אני? מה האמונות שלי? מה ההרגלים? האינטליגנציה הרגשית? למרות שאנו נקראים באנגלית Human Being, את הצד הזה של ה-BEING לא מלמדים אותנו.

אני מציג בספר מודל ייחודי ומתודולוגיה חדשנית של איך כל אחד יכול לחבר בין ה-DOING ל-BEING, כי זו הנוסחה האמיתית להצלחה שרק בודדים מהקולגות שלי מתייחסים אליה.

כריכתו האחורית של הספר "להתרגל להצליח", מאת חגי שלו.

 

  1. כאדם שמלמד אחרים להצליח, מה ההצלחה שלך? במה אתה הצלחת שיכול לשמש דוגמה והשראה לבעלי עסקים אחרים?

 

ההצלחה שאני הכי גאה בה היא היכולת להחליף עיסוק בגיל 45, לפתוח עסק חדש מאפס בתחום חדש לגמרי ולהצליח בו. קרוב ל-1000 האנשים שעבדתי איתם מאז 2006 הם העדות לכך. לאחר 22 שנה מאסתי בעיסוקי ועזבתי את עבודתי כסמנכ"ל כספים שכיר בהיטק, התנתקתי מחבר הטבור מזהב, וויתרתי על משרה טובה והכנסה נדיבה של עשרות אלפי ש"ח, וכל זאת ללא אלטרנטיבה תעסוקתית. וזה לא שהיו לי מקורות הכנסה חלופיים לחיות מהם.

ידעתי שאני יכול לעשות גם דברים אחרים, חיפשתי את הייעוד החדש שלי וחתרתי להגשימו בהתמדה ובנחישות. כך הפכתי מאיש של מספרים לאיש של אנשים.
בדרך למדתי על "מערכת ההפעלה האנושית" דרך עשרות קורסים ואלפי שעות של לימוד עצמי מספרים, אודיו ו-ווידאו. עברתי שינוי משמעותי כמעט בכל פרמטר באישיותי (יש לי אישור מאסנת אשתי לכך 😉 ), חוויתי על בשרי שינוי עסקי, הקמתי עסק משגשג, פיתחתי את המתודולוגיה שלי וכך אני היום מלמד אחרים על שינוי ממקום של התנסות והצלחה אישית.

 

את כל אלו ריכזתי בספר שיפתח פתח לבעלי עסקים ומנהלים אחרים לשנות את עצמם כדי למצות את הפוטנציאל העסקי שלהם, להצליח ולהרוויח יותר כסף.

זה היה אפשרי בשבילי, זה אפשרי גם בשבילך!

לחץ כאן – קבל פרטים נוספים, הורד את הפרקים הראשונים במתנה ותתחיל להתרגל להצליח!

הספר "להתרגל להצליח" השלים בהצלחה פרויקט השקה!  

לחץ כאן לקרוא המלצות של עשרות קוראים על הספר להתרגל להצליח

הספר יצא לאור בחודש יוני 2015 וניתן לרכישה בכל חנויות הספרים הפיזיות והדיגיטליות וגם ישירות ממני בלינק הזה בהנחהלחץ כאן לרכישת הספר

תגובות פייסבוק

חוויה אישית

"...אחרי ארבעה חודשי עבודה עם חגי, פיתחתי שירות עסקי חדשני והשגתי את המכירות הראשונות שלי...
חגי לימד אותי כלים ספציפיים שאני משתמש בהם ביום יום...
חגי הוא אדם מיוחד שעצם השהייה איתו החדירה בי אנרגיה של תעוזה, כח רצון ואהבה, ועל כך אני מודה לו..."

דניאל רוט - מייסד ומנכ"ל easy.ly