למה כדאי לך לקרוא את הספר שלי?הנה ההקדמה של הספר שמסבירה מדוע כדאי לך לקרוא את הספר "להתרגל להצליח": למה כדאי לך לקרוא את הספר שלי?

 

הקדמה – למה כדאי לך לקרוא את הספר הזה?

 

ביום בהיר אחד בחודש נובמבר 2005, בגיל 45, עמדתי מול האתגר הקשה בחיי: "הגבינה שלי זזה" והחלטתי להתפטר מעבודתי כשכיר ללא אלטרנטיבה תעסוקתית! מאסתי בעבודתי מבלי שידעתי באיזה עיסוק חלופי לבחור; מה העיסוק שיאפשר לי לממש את ייעודי: כזה שאוהב, שיגשים את כישוריי ויכולותי, שיהיה בר-ביצוע וישמר את רמות ההכנסה הגבוהות שהורגלתי אליהן. כך הייתי בתחילתו של משבר תעסוקתי ותהליך שינוי שאיים על הביטחון הכלכלי שלי ושל משפחתי בת 4 הנפשות, ללא פתרון נראה לעין.

 

המהפך שעברתי, המתואר בפרק הראשון של הספר, מהווה את השלד לספר כולו. מהפך כזה הוא חלומם של רבים, המתפשרים על חייהם ועל כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח בגלל נסיבות כאלו ואחרות. לכל אלו יהווה ספר זה השראה ומדריך פרקטי איך לממש את הפוטנציאל העסקי שלהם ולהשיג את התוצאות שעליהן תמיד חלמו.

אלו האנשים שמתוכם צמחתי, אותם אני פוגש מדי יום בעבודתי ומהם אני שואב את השראתי. אני מאמין בכל ליבי שבכוחם של האנשים הללו ליצור שינוי בעצמם, בעסק שלהם, בחייהם ובעולם כולו.

 

לחץ כאן לקרוא המלצות של עוד עשרות קוראים על הספר להתרגל להצליח

החיים המודרניים מציבים אותנו שוב ושוב מול אתגר השינוי. הכל בעולם נמצא בשינוי וקצב השינויים מתגבר כל הזמן. אך בתווך נמצאים אנו בני האדם, יצורים שסולדים משינויים. שינוי מייצר אי וודאות ומתפרש על ידי "מערכת ההפעלה האנושית" האוטומטית כסכנה, אפילו איום על ההישרדות.

לכן מנסים רוב בני האדם להימנע משינויים בכל מחיר, וכך נוצרים משברים שמאפיינים את חיינו בעשור השני של המאה ה-21: בזוגיות, בקריירה ובעסק.

בנקודה זו הייתי גם אני.

איך להתרגל להצליח בעסקים, בקריירה ובניהול

זו היתה הפעם הראשונה שנאלצתי להתמודד עם שינוי, ולא סתם שינוי – אלא שינוי עצום שכלל החלפת עיסוק, מעבר משכיר לעצמאי, פתיחת עסק חדש מאפס ותהליך התפתחות אישית מואץ, שבסופו הפכתי לאדם אחר לגמרי – מאיש של מספרים לאיש של אנשים. וכל זאת, על רקע אילוצים של פרנסה: איך לשמר את רמת ההכנסה של סמנכ"ל כספים בחברת הייטק שהרוויח יותר מ-30,000 ₪ לחודש עם כל התנאים הנלווים, גם בעיסוק חדש לגמרי כעצמאי.

הספר הייחודי של חגי שלו, מאמן עסקי ומומחה לשינויים עסקיים

ספר זה אינו אוטוביוגרפיה, אך הוא נולד מתוך השינוי האישי שלי וקרם עור וגידים לאורכו ועם התפתחותו. כל מה שחוויתי על בשרי בשלושים ושתיים שנות עסקים, ניהול, יזמות ואימון, למדתי בעשרות קורסים ובאלפי שעות של התפתחות אישית ומודעות, והתנסיתי בעבודה עם קרוב לאלף אנשים בדרכי השינוי, מוגש לך הקורא כאן כמדריך מעשי ליצירת השינוי העסקי שלך.

 

כרואה חשבון רציונלי ופרקטי שעסק רבות גם בהתפתחות אישית, שמתי לב לכשל גדול ברוב תורות המודעות: הן מאד תיאורטיות ומופשטות. פגשתי בחיי הרבה מאוד אנשים מודעים, אפילו מודעים מאד. לצערי, חלקם הגדול היו עניים, כיוון שברוב תורות המודעות חסר הגשר המחבר אותן לעולם העסקי, כדי שניתן יהיה לתרגם מודעות גבוהה להצלחה עסקית ולכסף. השאלה ששאלתי את עצמי אם כן הייתה: "איך אפשר לקחת את כל הדברים הנפלאים שלמדתי בתורות ההתפתחות האישית ולתרגם אותם לתוצאות עסקיות פרקטיות"? עסקתי בחיפוש אחר התשובה במשך כמה שנים; חשבתי, בדקתי, חקרתי ומצאתי! פיתחתי את המתודולוגיה הייחודית "נוסחת מה בתוך" המסייעת לקחת כל הרגל חשיבה או התנהגות שאינו משרת אותנו, להמירו בהרגל מנצח ולחבר אותו לתוצאות עסקיות פרקטיות על מנת לחולל הצלחה עסקית.

המלצה על להתרגל לבצליח

ובכך עוסק הספר. ספר זה מוליך אותך, צעד צעד, בתהליך של לימוד המתודולוגיה ויישומה בחייך בכלל ובעסק שלך בפרט. וכל זאת, מתוך השילוב הייחודי שלי בין ריאליזם למודעות, בין חומר לרוח ובין Doing ל-Being, בדגש על יכולת האיזון והחיבור שלי ביניהם, יכולת שהיא נדירה למדי בעולמנו ומוענקת לך מעל דפי ספר זה.

 

לחץ כאן לקרוא המלצות של עוד עשרות קוראים על הספר להתרגל להצליח

הספר מיועד ליזמים ולבעלי עסקים, המבינים שהמיזם או העסק שלהם הוא בבואתם הם; היודעים שאם נמשיל את העסק שלהם למטוטלת, הם נמצאים בקצה המטוטלת, כך ששינוי קטן בעצמם, משפיע על העסק שלהם בגדול. יזמים ובעלי עסקים שאינם ממצים את פוטנציאל ההשתכרות שלהם; כאלו שיודעים שהם יכולים להרוויח הרבה יותר כסף, אך אינם יודעים כיצד; המבינים שצריך הרבה יותר מתכנון עסקי אפקטיבי ופעולות מכוונות תוצאות כדי להצליח; המכירים בכך שהגורם האנושי, או כפי שאני מכנה אותו – "מערכת ההפעלה האנושית", הם שקובעים יותר מכל את ההבדל בין כישלון לשגשוג וצמיחה.

כריכתו האחורית של הספר "להתרגל להצליח", מאת חגי שלו.

הספר מוליך את בעלי העסקים, המוכנים לשנות את עצמם כדי להצליח בעסק שלהם, בתהליך שינוי שבו הם רוכשים הרגלים מנצחים ומרוויחים יותר כסף.

השינוי שבו עוסק הספר הוא שינוי הווייתי ומנטאלי: במחשבות, באמונות, ברגשות ובהרגלים, שינוי
שבעקבותיו כל הפעולות בהן נוקטים הופכות לאפקטיביות ומצליחות הרבה יותר במימד ההגשמה.

כדי להפיק את מירב התועלת מהספר, אני ממליץ לך לא
רק לקרוא וללמוד את האמור בו, אלא גם ליישם את הנחיותיו, כי השינוי לפי תפישתי הוא אבולוציוני ומושג בצעדים קטנים ועקביים לאורך זמן.

אחרי שתקרא את הספר ותיישם את האמור בו, תבין את DNA השינוי, כיצד להתמודד עם שינוי וכיצד לעשות שינוי בעצמך כדי להשיג תוצאות עסקיות פרקטיות בעסק שלך ובחייך.

וזה לא קשה ליישום. בעזרת פתיחות, משמעת עצמית ומחויבות לעצמך ולעסק שלך, תוכל להתקדם בעקביות עד לתוצאות להן אתה מייחל.

 

אם אני הצלחתי – גם אתה יכול!

קדימה, בוא נצא לדרך…

 

לפרטים נוספים ולקבלת הפרקים הראשונים במתנה לחץ כאן

הספר "להתרגל להצליח" השלים בהצלחה פרויקט השקה!  

לחץ כאן לקרוא המלצות של עשרות קוראים על הספר להתרגל להצליח

מה ורדה רזיאל ז'קונט מצאה בספר שלי? האזינו לראיון שערכה לי על הספר ברדיו 102

הספר יצא לאור בחודש יוני 2015 וניתן לרכישה בכל חנויות הספרים הפיזיות והדיגיטליות, וגם ישירות ממני בהנחה בלינק הזה – לחץ כאן לרכישת הספר

להתרגל להצליח בעסקים, בניהול ובקריירה

 

תגובות פייסבוק

חוויה אישית

"...אחרי ארבעה חודשי עבודה עם חגי, פיתחתי שירות עסקי חדשני והשגתי את המכירות הראשונות שלי...
חגי לימד אותי כלים ספציפיים שאני משתמש בהם ביום יום...
חגי הוא אדם מיוחד שעצם השהייה איתו החדירה בי אנרגיה של תעוזה, כח רצון ואהבה, ועל כך אני מודה לו..."

דניאל רוט - מייסד ומנכ"ל easy.ly