ייחודיות – למה דווקא אני?אני חגי שלו המשלב, בין עסקים תכלס לבין מודעות גבוהה, בין חומר לרוח, ובין גישה עסקית פרקטית ממוקדת מטרה לבין הבנה עמוקה של הפן האנושי המנטלי.

וכשהכל משתלב עם שיטה ייחודית לחבר ביניהם, המאפשרת לתרגם מודעות לתוצאות, משיגים תוצאות בלתי רגילות בעסק ובקריירה!

מודעות גבוהה היא חיונית להצלחה.

אימון עסקי ומאמן עסקי
יחד עם זאת, הבאג הגדול של רוב תורות המודעות היא שהן אינן פרקטיות מספיק.
לכן, יש הרבה אנשים מודעים שלא מרוויחים את כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח.

וכאן בדיוק משתלבת השיטה הייחודית שפיתחתי שתסייע לך לתרגם מודעות לתוצאות עסקיות פרקטיות:

 

  • אני אומר לך את האמת: תוצאות זה לא הוקוס פוקוס! זה לא סדנה של כמה ימים שנותנת לך השראה וגם לא (רק) ארגז של כלים וטכניקות. הטבע הוא אבולוציה וכך גם אנו בני האדם. העסק, הניהול או הקריירה שלנו הם תמונת ראי שלנו, ואם אנו רוצים להפיק יותר בעסקים או בקריירה, עלינו לשנות את עצמנו, את "האוטומט" שלנו, בצורה פרמננטית וברת-קיימא, בהדרגה – צעד אחרי צעד.

  • הבשורה הטובה היא שכל זה בר ביצוע בתקופה קצרה יחסית של כ-6 חודשים. יש לי שיטה ייחודית שפיתחתי שמאפשרת לך לבצע כמעט כל שינוי ב-ממ"מ שלך (מחשבות, מילים ומעשים) כדי להשיג את התוצאות שתמיד רצית. אלף אנשים, כולל אני בעצמי, יישמו את השיטה בהצלחה מאז 2006.

זיו אבן צור – מומחה וידאו לשיווק, להדרכה ולתדמית, משתף: זיו אבן צור
"… באופן הכי פשוט: נכנסתי אליך כבעל מקצוע ואני יוצא כבעל עסק ומנהל… השינוי הינו פנימי ונוגע בגישה שלי ובדפוסי חשיבה והתנהגויות… זכיתי בך, בעל ניסיון ותובנות, מחויבות ואכפתיות, שהולך יחד איתי בדרך המרגשת הזו ומעלה עצות מועילות שמשנות עסקים…"
לחץ כאן לקריאת ההמלצה המלאה

|

יותר מ-150 שיתופים נוספים של לקוחותיי מאז 2006 אפשר לקרוא כאן, כאן וגם כאן.

  • אני רואה חשבון שהתוודע לעולם המודעות ולמד לחבר בין השניים כדי להפיק תוצאות. אין הרבה מאמנים בשוק שמשלבים חשיבה עסקית פרקטית וממוקדת מטרה עם מודעות גבוהה, כפי שאני משלב. אתה מקבל גם את 22 שנות ניסיוני (עסקי, ניהולי, פיננסי ויזמי) בקריירה הקודמת שלי כרו"ח וסמנכ"ל כספים, ביחד עם ידע עצום במודעות (כ-30 קורסים בתחומים שונים*) וניסיון כמאמן עם כ-1,000 לקוחות ביותר מ-10,000 שעות ליווי מאז 2006: עומדת לרשותך ההבנה העמוקה שלי איך עובדת "מערכת ההפעלה" האנושית ומה חשיבות הגורם האנושי בהגשמה ובהצלחה. השילוב המעולה בין שתי הגישות, בשפה המקצועית בין Being ו- Doing, הוא ייחודי לי ועומד לרשותך כדי להצליח.
  • יתרה מכך, כל מה שאני מנחה, מדריך ומאמן בדקתי קודם על עצמי, בשינוי הבלתי אפשרי שאני עשיתי בגיל 45 מסמנכ"ל כספים שכיר למאמן עסקי עצמאי, מאיש של מספרים לאיש של אנשים. באפשרותך להיעזר גם בניסיון האישי שלי, הן בשינוי הקריירה והן בפתיחת עסק משגשג, כי "אין חכם כבעל ניסיון".

 

  • אני מחויב להצלחתך ללא פשרות. לקוחותיי מדווחים שאני מסור, אכפתי, אמפתי, דייקן, יסודי ובעל תודעת שרות נדירה. אני מאמין בלקוחותיי לעיתים יותר מאשר הם מאמינים בעצמם. כתוצאה מכך, תקבל השראה ואנרגיה לפעול בעוצמה. כן, בעיני כל יעד עסקי אכן אפשרי!
  • אחוזי הצלחה גבוהים של לקוחותיי. למעשה, אם אתה תעשה את העבודה לפי השיטה שאלמד אותך (שאינה קשה לביצוע) יש סיכויים של יותר מ-70% שגם תצליח להשיג את התוצאות שאתה רוצה להשיג. אני אתן לך את כל הכלים והתנאים כדי שתצליח!
    ויותר חשוב – תרכוש סט של כלים ומיומנויות שיאפשרו לך להמשיך לצמוח ולהתפתח גם בעתיד ללא צורך בסיוע שלי!

עדי שטרן – מומחה לייעול משכנתאותעדי שטרן
"הסדנה היתה מצוינת עבורי. כבר במחצית הסדנה נכנסה לי כמות של עבודה שממש לא נתנה לי להיות בתוך הסדנה… קיבלתי המון המון המון מהסדנה. כל צד ה-Being שמעולם לא ייחסתי לו חשיבות היה מדהים בשבילי. השגתי תוצאות מטורפות שרק עכשיו אני מתחיל באמת לעכל אותן… השגתי בסדנה פריצת דרך גדולה בראש ובכיס. ההכנסות שלי גדלו פי כמה וכמה, וכיום יש לי כספים להשקיע בחזרה בעסק שלי כדי לקצור עוד ועוד בעתיד …"
לחץ כאן לקריאת ההמלצה המלאה

|

אני אוהב לקוחות עם "מקרים קשים", רואה בכך אתגר ושליחות.

כך שאם כבר ניסית הכל לקדם את עצמך להצלחה וטרם השגת את התוצאות שברצונך להשיג, אני קורא לך לאתגר אותי!

והנה גם ראיון קצר וממוקד אצל אביעד דוידוביץ, בו אני משתף בשינוי שעברתי, בהתמודדות ובקשיים, במציאת הייעוד, בתשוקה לסייע ובחזון, במשברים, בתאונה שעברתי ומה היא סימלה, בתמצית המתודולוגיה שלי, באני מאמין, בספר שלי שיצא לאור באביב 2015, בתוכניותי לעתיד ומה לדעתי צופן העתיד לכולנו.

ומעל לכל, מה הבשורה שאני מביא לבעלי עסקים רציונליים ופרקטיים שרוצים להרוויח יותר כסף, ומה לא מספרים לך מרבית המאמנים והיועצים שהוא כה חיוני להצלחתך:

  • למותר לציין שאני מאמן עסקי מוסמך, חבר לשכת המאמנים מאז 2007, בעל דרגת האימון הבכירה ביותר שיש:

חגי שלו, מאמן בכיר מוסמך לשכת המאמנים

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר עכשיו ולהיווכח איך אוכל לסייע לך להשיג את מטרותיך,
בעסק או בקריירה:

נא התקשר 054-4877725 לתיאום פגישת היכרות ללא תשלום
או שלח מייל info@hagaishalev.com או לחץ על הכפתור האדום:

לתאום פגישת היכרות ללא תשלום נא ללחוץ כאן

* חלק מהקורסים שלמדתי בהם: קורסי אימון למתחילים, מתקדמים, השתלמויות והדרכה בקורסים למאמנים, בודהיזם לפי Simlify, קורס מנחים בארגון מיכא"ל, קבלה, NLP, קורס ניהול קארמי, תקשור, ברהמה קומריס, תטה הילינג, לרא(ע)ות את הכבשים, הקורס בניסים (שנתי), קורס גישור, עשרות ספרים, קורסים רבים שנקנו דרך האינטרנט, אלפי שעות של וובינרים, קורסים והרצאות שהורדתי וקניתי מהאינטרנט, השתתפתי באינספור ריטריטים, ועוד…
וכל אלו קרמו עור וגידים לספר מלא שכתבתי ויצא לאור בשנת 2015.
תגובות פייסבוק

חוויה אישית

"...אחרי ארבעה חודשי עבודה עם חגי, פיתחתי שירות עסקי חדשני והשגתי את המכירות הראשונות שלי...
חגי לימד אותי כלים ספציפיים שאני משתמש בהם ביום יום...
חגי הוא אדם מיוחד שעצם השהייה איתו החדירה בי אנרגיה של תעוזה, כח רצון ואהבה, ועל כך אני מודה לו..."

דניאל רוט - מייסד ומנכ"ל easy.ly