ברוכים הבאים לחנות שלי!

כל קבצי האודיו והוידאו ניתנים להורדה ישירה מהאתר מיד לאחר סיום תהליך הקנייה.

כל המחירים בחנות כוללים מע"מ. הנחות מיוחדות לרגל ההשקה!

לעוסקים מורשים המע"מ ניתן לקיזוז וההוצאה מותרת בניכוי. יש להתייעץ עם רו"ח שלך.

קניה מהנה!

הדרכה מפורטת איך לבצע שינוי בהרגלים

149₪ 87₪

לכולנו יש הרגלים שלא משרתים אותנו ופוגעים בעסק שלנו, כגון: דחיינות, חוסר סדר, או שיפוטיות. בהדרכה מפורטת זו בראיון וידאו אצל דקלה מור, אני מנחה שלב אחרי שלב איך לבצע שינוי בכל הרגל שלא משרת אותך באמצעות יישום נוסחת "מה בתוך" הייחודית. וידאו, 36 דקות.

תגובות פייסבוק

הצבת יעדים ותכנון עסקי אפקטיבי

169₪ 97₪

רוב בעלי העסקים לא מתכננים ואלו שכן, לרוב לא מתכננים נכון. בהדרכה מפורטת שהוקלטה בסדנה בהנחייתי, אני מנחה אותך שלב אחרי שלב איך לתכנן עסקית נכון: חזון, יעדים, אסטרטגיה ואבני דרך. תלמד מה חייב להיות בבסיס התכנון, מהי מתודולוגיית התכנון של אפל שגם אתה יכול להשתמש בה, ותקבל טופס פשוט שבאמצעותו תוכל לתכנן את העסק שלך. וידאו (שקפים), 49 דקות.

תגובות פייסבוק

אודיו-בוק "נוסחת מה בתוך"

119₪ 77₪

הקלטה של המדריך "נוסחת מה בתוך", המנחה צעד אחר צעד איך לבצע שינוי הווייתי בר-קיימא בכל הרגל שלא משרת אותך, כדי לרכוש הרגלים מנצחים להצלחה. מומלץ לשמוע אודיו-בוק זה ביחד עם האיורים במדריך המודפס, שניתן להורדה חופשית כאן – www.hagaishalev.com/gift. הקובץ בפורמט MP3 אודיו, 27 דקות.

תגובות פייסבוק

שעת ייעוץ אישית עם חגי שלו

790₪ 649₪

כבעל עסק, יש לך בוודאי כל כך הרבה אפשרויות ולבטים. בשעה מרוכזת ואפקטיבית איתי תוכל לשאול אותי כל שאלה ולהעלות כל נושא שקשור לעסק שלך. אני אשתמש ב-30 שנות ניסיוני העסקי, הניהולי, הפיננסי והיזמי כדי לתת לך תשובות ועצות שיקדמו את העסק שלך ויאפשרו לך להצליח. לאחר התשלום, אני אצור אתך קשר טלפוני לתיאום, או התקשר 054-4877725.

תגובות פייסבוק

חוויה אישית

"...אחרי ארבעה חודשי עבודה עם חגי, פיתחתי שירות עסקי חדשני והשגתי את המכירות הראשונות שלי...
חגי לימד אותי כלים ספציפיים שאני משתמש בהם ביום יום...
חגי הוא אדם מיוחד שעצם השהייה איתו החדירה בי אנרגיה של תעוזה, כח רצון ואהבה, ועל כך אני מודה לו..."

דניאל רוט - מייסד ומנכ"ל easy.ly