לקוחותיי משתפים – אימון מנהליםלקוחות משתפים על תהליך אימון מנהלים עם חגי שלו

 


נועם נגלר – מנהל הרכש וסמנכ"ל בקבוצת חשמל ישיר

"… בניית מערך הרכש הרשתי נראתה לי כמשימה בלתי אפשרית… היום, מקץ 6 חודשים ו-12 פגישות, מערך הרכש ברשת עובד כהלכה, הרשת קונה בצורה מרוכזת, הגענו להסכמי רכש שנתיים עם הספקים המובילים, חסכנו כסף רב, ונפתח ערוץ יבוא…
אני כמנהל למדתי לעבוד מול תוכנית מסודרת, מול סדר יום מאורגן, למדתי לנהל אנשים טוב יותר ולמדתי לנהל את הזמן… חגי לימד אותי להאמין בעצמי, ביכולות שלי ובמסוגלות שלי להתמודד עם כל דבר"
[לקריאת ההמלצה המלאה… ]


לקוחות של חגי שלו, מאמן עסקי ואימון עסקי, משתפים בתוצאות שהפיקו באימון עסקי


אלון ברלין – חשב חברה מסחרית גדולה
"… אכן עשינו פריצת דרך! העבודה איתך היא תכלס על החיים ולא בתיאוריה ולכן ההישגים וההתקדמות מתממשים בפועל…
העבודה איתך העניקה לי כלים להתמודד עם ניהול צוות עובדים שהם מנהלים בעצמם, להתמודד עם ריבוי משימות ולבנות ממשקי עבודה נכונים ובריאים עם כל המשיקים לי … פתחת את עיני בכל הקשור לרתימה של אנשים למשימות, הפלת מחיצות ופרדיגמות ושאילת שאלות כל הזמן….
עזרת לי לפרוץ דרך בחיזוק המעמד והמיצוב האישי שלי ושל כל האגף אותו אני מנהל בחברה. הדבר החשוב ביותר מבחינתי הוא האמונה והביטחון בעצמי והאמונה ביכולתי לשנות ולהשפיע…"
[לקריאת ההמלצה המלאה…]


לקוחה מנהלת משאבי אנוש בחברה ממליצה על חגי שלו, אימון עסקי


סיגל סוויסה – מנהלת מחלקת הנה"ח כללית בחברה מסחרית גדולה
"… אימנת אותי עם הרבה תמיכה ורכות, מצד אחד, ועם הרבה מיקוד ואסרטיביות מצד שני… מאז שאתה הופעת כאילו נפקחו עיני, אהבת האדם שבך הראתה לי את שלי… לימדת אותי שיש בנו את הכוח לשנות את דרכי החשיבה… כבר בפגישות הראשונות הרגשתי שדברים מתקדמים אחרת. היום: הבנות במחלקתי יותר מגובשות ביניהן וקיימת תחושה של צוותיות, משימות עם שלטונות המס שנראו בלתי אפשריות נפתרו ברגע, יש לי תוכנית ברורה לאן אני רוצה להגיע עם מחלקתי בעוד שנה מהיום, ובמישור האישי… אתה הדלקת את השלהבת שבי… לכבוד ולעונג לי להכיר אותך …"
[לקריאת ההמלצה המלאה…]


קובי ז – CFO בחברה למיכשור רפואי

"… הגדרנו יחד את מטרות התוכנית בצורה איכותית, מדידה וריאלית… הושגו מרבית המטרות שהוגדרו בתחילת התהליך. התהליך היה מבחינתי פורה, מעניין ומאתגר… תהליך האימון האישי היה חוויה חיובית מאד ומרתקת…"
[לקריאת ההמלצה המלאה…]אנדרס קוקווקא – סמנכ"ל מערכות מידע ו-CIO, נס טכנולוגיות
"I've experienced Business Coaches before, but I hold Hagay high and far above the rest… Hagay was a great choice, help, and remained a friend. The perfect outcome. Thanks Hagay!!"


המלצה על חגי שלו, מאמן עסקי ואימון עסקי


איתי קומה – מנהל חטיבת הרכש והלוגיסטיקה, קבוצת פרומרקט
"לפני 5 חודשים ראיתי מישהו אחר בראי. היום לאחר 10 מפגשים אני רואה את עצמי כפי שתמיד רציתי, כפי שתמיד חלמתי, הפכת את החלום שלי למציאות… הקורס היה מדהים, למדתי המון על עצמי, מה הערכים שלי, מה מניע אותי… למה כעסתי על כולם כל השנים, למדתי לסלוח ולהתקדם… למדתי את הטכניקות שלך למחשבה יוצרת מציאות… והיום אני יוצא לדרך עם חזון החיים שלי, עם מטרות ויעדים מוגדרים. תודה על הכל, ועל עצם היותך…"
[לקריאת ההמלצה המלאה…]


צחי חדד – מנהל המחלקה הכלכלית והבקרה, נס טכנולוגיות
"אני מרגיש שאני נמצא היום במקום אחר מבחינת יכולות הניהול שלי, הראייה המערכתית והבנה של תהליכים חברתיים ואישיים בתהליכים עסקיים… בזכות האימון אני מצויד היום בכלים משמעותיים שעוזרים לי לשפר תהליכי עבודה ביחידתי וכן את המרקם החברתי של צוות העובדים והנעתו למטרות המשותפות… היום … אני יודע יותר מתמיד שיש בי את היכולת והתעוזה לעשות את פריצת הדרך הבאה שלי בחיים."
[לקריאת ההמלצה המלאה…]


יורם אברהם – מנהל תפעול ותשתיות IT, חברה מסחרית גדולה
"… לאחר 11 מפגשים איתך, אני יכול להגדיר את עצמי כאדם אחר, כמנהל אחר, מנהל שמקשיב, ששואל שאלות, מנהל המניע ורותם עובדים, ולא רק מנהל שמנהל מתוך סמכות… נתת לי כלים רבים העוזרים לי בחיי היום יום, גם בעבודה וגם בבית… לימדת אותי איך ליישם זאת… אתה איש עם לב ענק, איש עם הרבה נשמה ורוגע פנימי שמשרה אווירה מאוד נינוחה על הסובבים אותך. יש לך נתינה אין סופית. היה לי העונג והכבוד הענק להכיר אותך ולעבוד איתך"
[לקריאת ההמלצה המלאה…]


רו"ח קובי קרליבך – מנהל המחלקה הכלכלית, קונדואיט (לאחר האימון קודם להיות VP בחברה)

"… עבדתי עם חגי על שיפור האספקטים הרכים יותר הקשורים בצד הניהולי, תקשורת עם עובדים וממשקים, הנעת עובדים, שיפור האינטליגנציה הרגשית וכו'.
חגי הוא אדם מאד מיוחד בעל ניסיון רב וידע ב"מערכת ההפעלה האנושית"… בתהליך האימון למדתי הרבה על איך לנהל, איך לפתח עובדים, איך לתקשר עם הממשקים, איך לשים את עצמי במקום של האחר ולהבין מה הוא חושב ומה מניע אותו…
בזכות זה אני כיום מנהל הרבה יותר טוב והרבה יותר סובלני. תהליך האימון עשה לי טוב. העובדים מרוויחים מזה. אני פתוח יותר, יותר מסתכל על דברים, שואל שאלות, יותר רגיש.
אני ממליץ בחום על עבודה עם חגי".

[לקריאת ההמלצה המלאה…]


חלי לובנוב – ראש צוות, חברה מסחרית גדולה

"חגי היקר… תודה לך על מי שאתה. תודה על הדרך שבה הראית לי צורה חדשה להתבונן על החיים. היום אני יוצאת למסע עם ארגז כלים שקיבלתי ממך במתנה… לדעת להתבונן בעצמי להשאיר את האגו בצד… ובעיקר לדעת לכבד, להעריך, להעצים ולרתום את חברי לצוות.

תודה על הסרטונים, המאמרים והסיפורים שהיו דוגמא חיה שהכול אפשרי… היום… אני מתחילה את המסע האמיתי, מכאן השמיים הם הגבול…
מבטיחה ליישם את כל הכלים שנתת לי… בטוחה אני שכלים אלו ילוו אותי ויעזרו לי בעבודה כראש צוות ובחיים בכלל…
הייתה לי זכות גדולה להכיר אותך וללמוד את דרכך… אתה ראוי להערכה רבה.
תודה לך על הכול, מכל הלב!

[לקריאת ההמלצה המלאה…]


עמית מפה – CFO אסיה פסיפיק, נטפים בע"מ
"… I gained much knowledge, understanding and interpersonal skills during the sessions seminar… My abilities to see matters from a different perspective … to recruit other people to join my cause… to see what is that makes me react … to different situations… all improved… I highly recommend this course to others…"
[לקריאת ההמלצה המלאה…]


כותבות 2 ראשי צוותים בחברה עסקית גדולה, שהשתתפו בסדנת פיתוח מנהלים שהנחיתי:

"הסדנה חיזקה בי את מה שידעתי על עצמי, גרמה לי להאמין שהכל אפשרי מבחינתי ושאני יכולה להשיג כל יעד בחיים. למדתי על עצמי המון – לטוב ולרע. למדתי שיש ביכולתי לשפר דברים שמוטמעים בי ולעבוד לפתח את עצמי מכל הבחינות. אין ספק שיצאתי מהסדנה עם ארגז כלים רחב.

היום אני יודעת כיצד לדבר נכון יותר עם בנות הצוות שלי, כיצד לרתום אותן לעבודה משותפת, כיצד להציג בפניהן דברים. אני מנהלת הרבה יותר קשובה וסבלנית. כמנהלת אני נותנת לבנות הצוות שלי מקום להתפתח בעצמן, יותר מחזקת ומעודדת אותן"

"חזרתי להאמין בעצמי, בחלומות ובמטרות שלי בחיים.  אני היום מאמינה שאני יכולה הכל, מאמינה ביכולות הניהול שלי. רכשתי גישה חיובית לחיים ואת היכולת לבחור את הבחירות הנכונות ולשנות מצבים לטובה. בין היתר, הפקתי מהסדנה את היכולות הבאות: גישה חיובית לחיים, יכולת להציב מטרות ולכבוש אותן, להיות שלמה עם עצמי."


ליאת יעקובי – ראש צוות ספקים, חברה עסקית גדולה

"… כבר במפגש הראשון יצאתי עם אנרגיה אחרת ובשפה שלך "מעל הקו". התכנים היו רבים ומגוונים שיטת ההסברה הייתה מקורית ומעניינת… ואז הכול יחדיו מתחבר.  גיליתי בעזרת  נוסחת "מה בתוך" איך להתבונן ולהסתכל על הדברים בצורה אחרת ולבצע בחירה.
יצאתי עם ארגז כלים לחיים חדש ומלא.  למדתי מהי "פריצת דרך" והטיפוס להר כבר מתחיל בצעד ועוד צעד. כתבנו יעדים מסודרים וברורים…
עזרת לי לפרוץ דרך בדבר החשוב עבורי, באמונה בעצמי וביכולות שלי: כן, הכול אפשרי.
אין לי ספק כי בזכות הסדנה רכשתי הרגלים מנצחים כדי להמריא הלאה.
תודה רבה על הכול!"

 [לקריאת ההמלצה המלאה…]


 

תגובות פייסבוק

חוויה אישית

"...אחרי ארבעה חודשי עבודה עם חגי, פיתחתי שירות עסקי חדשני והשגתי את המכירות הראשונות שלי...
חגי לימד אותי כלים ספציפיים שאני משתמש בהם ביום יום...
חגי הוא אדם מיוחד שעצם השהייה איתו החדירה בי אנרגיה של תעוזה, כח רצון ואהבה, ועל כך אני מודה לו..."

דניאל רוט - מייסד ומנכ"ל easy.ly