לקוחותיי משתפים – אימון לפתיחת עסקרועי ברקאי – מייסד ומנכ"ל מוביקליקס בע"מ
"…הקמת עסק חדש דורשת עוצמות רבות, תעוזה ומקוריות. האימון עזר לי למצוא בתוכי את התכונות האלו, עזר לי בחיזוק הביטחון העצמי ובעיקר הוסיף לי נחישות ואמונה מלאה כי "אני יכול לעשות את זה"… כיום, 5 חודשים אחרי הקמת העסק, "מוביקליקס" גדלה בקצב מהיר, ההכנסות גדלות, עובדים חדשים מגוייסים, ונראה כי החברה נמצאת בדרך הנכונה להצלחה…"
[לקריאת ההמלצה המלאה…]ניר בהגלי – עזב תפקיד של שכיר ופתח עסק ייעוץ עצמאי
"לכל מי שהספק מנקר במוחו, למי שמרגיש סחף, חוסר באוויר או שכמעט והוא טובע, למי שיודע שמשהו לא תקין וששינוי הוא הכרחי, למי שלא חושש להתנסות ולהיות פתוח, למי שרוצה לשדרג את חייו עם כלים יישומיים, למי שרוצה שתהיה לו הזכות להכיר אישיות נדירה. לכל אלה אמליץ בחום רב, ללא ספקות ובלב שלם ובוודאות מלאה עליך חגי שלו!".

[לקריאת ההמלצה המלאה…]


לקוחות מודים לחגי שלו, מאמן עסקי, על אימון עסקי שקיבלו ממנו


ירון קרשאי – מרצה למוזיקה קלאסית בגובה העיניים
"… ההחלטה לקחת את חגי שלו כמלווה עסקי היתה מהנכונות, החכמות והמועילות שעשיתי לעצמי בשנים האחרונות. באותו הזמן יצאתי לראשונה, אחרי יותר מ- 30 שנה כשכיר, מנהל מחלקת המוזיקה הקלאסית בחברת 'הליקון', לדרך עצמאית כמרצה למוזיקה קלאסית… חגי גילה מקצועיות, ניסיון רב, חדות מחשבה, יצירתיות ואכפתיות מעל ומעבר, ועזר לי רבות במעבר הלא פשוט הזה משכיר לעצמאי. חגי חיזק בי את האמונה והביטחון העצמי, עזר לי להשתחרר מכל מיני פרדיגמות מעכבות ופיקס אותי בנוגע ליעדים אותם אני רוצה להשיג… תוך שלושה חדשים הכפלתי פי 7!! את המכירות – כמות ההרצאות שלי עלתה מ- 5 הרצאות ל- 35!!… אשמח להמליץ על חגי בכל פה לכל מי שמבקש לעצמו ליווי עסקי ברמה המקצועית, עתירת הניסיון והגבוהה ביותר…"
[לקריאת ההמלצה המלאה…]דניאל רוט – מייסד ומנכ"ל easy.ly
"…אחרי ארבעה חודשי עבודה עם חגי, פיתחתי שירות עסקי חדשני והשגתי את המכירות הראשונות שלי. הלקוחות שלי מרוצים… חגי לימד אותי כלים ספציפיים שאני משתמש בהם ביום יום כדי להרים את רמת המודעות שלי למחשבותיי ומתוך כך למציאות שאני מייצר לעצמי. חגי עזר לי לגלות בעצמי תעוזה ושאיפה להגשמת החלומות הכי גדולים שלי… הגשמה עצמית דרך שיטתיות ארוכת טווח… חגי הוא אדם מיוחד שעצם השהייה איתו והצפייה בהתנהלותו החדירה בי אנרגיה של תעוזה, כח רצון ואהבה, ועל כך אני מודה לו…"
[לקריאת ההמלצה המלאה…]


רוצה גם להקים עסק חדש בהצלחה?
צור קשר לפגישת היכרות ללא תשלום בה אראה לך איך לפתוח את העסק שלך, להצליח ולשגשג:

לתאום פגישת היכרות ללא תשלום נא ללחוץ כאן

 או התקשר 054-4877725 או שלח מייל אל info@hagaishalev.com


א"א – בעבר CFO בחברה ציבורית, לאחר האימון – יזם עצמאי
"… מעבר לביטחון שנסך בי מהרגע הראשון, חגי איבחן במהירות את מקורות ההתנגדות שלי והציע כלים אפקטיביים להתגבר עליהם… באמצעות טכניקות אימון שרכשתי, העזתי לבצע שינוי משמעותי בחיי ולעזוב מקום עבודה אחרי תקופה ארוכה… לחגי יכולת ניתוח אנליטית מדהימה המשולבת ברגישות ואמפתיה רבה והוא מצויד במגוון של כלים פרקטיים (עיוניים ומעשיים) אותם הוא מתאים למתאמן על פי אופיו וצרכיו באופן אישי … אין ספק כי האימון בכלל ועם חגי בפרט הינה חוויה מאתגרת, משמעותית ומומלצת…"
[לקריאת ההמלצה המלאה…]


יחיאל שפירא

"לאחר פרק זמן קצר בו עקבתי אחרי התכנים של חגי באינטרנט, הרגשתי כי הוא האדם הנכון ללוות אותי באתגרים שלקחתי על עצמי ואכן תחושתי לא הכזיבה… כיום 6 חודשים לאחר תחילת התהליך, ישנו עסק חי, חדש אשר מתחיל לתת את פירותיו… ייחודו של חגי מניסיוני, הינו בהקדשת זמן ותשומת לב ראויים לבניית תשתית הווייתית הולמת, אשר מהווה בסיס מוצק למימוש היעדים העסקיים כפי שהוגדרו. כל זאת מבלי לגרוע במאום מבניית תכנית עסקית רצינית הכוללת תכנית יעדים שנתית, רבעונית וחודשית הכוללת מדדי מעקב ובקרה… נקודה חשובה נוספת הינה הזמינות של חגי וזאת מעבר לפגישות עצמן, זמינות אמיתית השתמשתי בה באופן שוטף. אם במיילים, אם בהודעות טקסט וכמובן כמובן בשיחות טלפוניות…
אז חגי… תודה לך על הניסיון שהבאת, על האמון והאמונה שלך בתהליך שלי… וכמובן תודה על התמיכה שהענקת לי ברגעים הקשים באמת."

[לקריאת ההמלצה המלאה]זוריק גל – מנטור למכירות

"חגי, ליווית אותי במשך כמעט 7 חודשים. עכשיו במבט לאחור אפשר לומר שהתחלנו באמת מהמקום הכי נמוך שאפשר לדמיין. אם היו מראים לי תמונה שלי בתחילת התהליך ואומרים לי שזה יהיה מצבי בעוד 6-7 חודשים לא הייתי מאמין… לפני שהכרתי אותך היו לי את כל החומרות אך התוכנות היו או לא מתאימות למציאות העכשווית, או חסרות. כלומר היו לי עיניים אבל לא התבוננתי נכון, היו לי אוזניים אך לא הקשבתי נכון והיו לי אפשרויות בחירה אך לא הבחנתי בהן. לכן, אם אני יכול לסכם את כל התהליך המדהים הזה בשלוש מילים הם יהיו "יכולת התבוננות ובחירה".

במימד הפרקטי קיבלתי התווית דרך ברורה לדרך הן המקצועית והן האישית עם כלים פרקטיים ליישום… והרעיון פתאום הפך למציאות והתחיל להניב תוצאות כספיות ולקוחות משלמים.

קיבלתי ארגז כלים חדש, עדכני למציאות שלי שעוזר לי בכל רגע בחיים… היום הכל נראה אחרת, פשוט, ברור ואני יודע סוף סוף את הדרך.
תודה מעומק ליבי!"

[לקריאת ההמלצה המלאה]נורית זיגלר – יוצרת ומנחת התוכנית "מנהיגים את החיים"

"פרשתי ממערכת החינוך כמנהלת בית ספר ויצאתי לדרך עצמאית חדשה ומאתגרת… החלטתי לעבור תהליך ליווי ואימון עסקי עם חגי שלו ואני מאד שמחה על כך! התהליך כלל 12 מפגשים והאימון היה עבורי תהליך למידה תודעתי וכלכלי…

המודלים שפיתח חגי, שייחודיותם בהיותם ישימים מאד, הצליחו לעזור לי לשנות פרדיגמות, אמונות, והרגלים שלא הצלחתי לשנותם במשך שנים רבות… בניתי יחד עם חגי תכנית עסקית שהיא עבורי המצפן והמנוע.

אני יוצאת מהמפגשים עם בטחון ואמונה ביכולת שלי להשיג את היעדים העסקים בדרך מעשית ותודעתית. חגי ניחן בניסיון רב, ביושר, בכנות, באכפתיות ומחויבות גדולה. כמו כן הוא היה עבורי זמין בכל עת ותמיד יכולתי להרגיש בנוח להיוועץ איתו בין המפגשים. המסע שבו חגי הוביל אותי הוא מסע רגשי לכל דבר ויכולתו המקצועית בד בבד עם רגישותו הפכו את התהליך למשמעותי ומקדם.

אני ממליצה בכל פה לבחור בחגי כמאמן המשלב תהליכים ותוכניות כלכליות, עסקיות ותודעתיות."

[לחץ לקריאת ההמלצה המלאה]


רוצה גם להקים עסק חדש בהצלחה?
צור קשר לפגישת היכרות ללא תשלום בה אראה לך איך לפתוח את העסק שלך, להצליח ולשגשג:

לתאום פגישת היכרות ללא תשלום נא ללחוץ כאן

 או התקשר 054-4877725 או שלח מייל אל info@hagaishalev.com


נטלי צוקרל, NTDesign – עיצוב ואדריכלות פנים

"לחגי הגעתי לאחר שקיבלתי ייעוצים עסקיים ממספר יועצים… הרגשתי שאני צריכה לטפל בחסמים פסיכולוגיים שעוצרים אותי מלהגיע לאן שאני רוצה.
האימון העסקי עם חגי ארך 8 פגישות למשך 3 חודשים בהם עבדנו על החזון שלי, על היעדים ועל הדרך להשיג אותם – מה שמיקד אותי בעשייה שלי. עבדנו על ה- state of mind בו אני נמצאת בכל רגע נתון, פיתחתי מודעות לחשיבה ולרגשות שלי, דבר שעוזר לי להתמודד בצורה יותר טובה עם כל אתגר שנקרא בדרכי בחיים…
מבחינה עסקית, חגי עזר לי לבנות את הדרך שלי ליעדים שהגדרתי לעצמי, גם כשלא היה לי מושג איך להגיע אליהם. הוא היה שם ונתן לי כיוונים שלא חשבתי עליהם כלל…

השתחררתי מפרדיגמות ומחשבות שהגבילו אותי, ונכון להיום אני מבינה בצורה יותר טובה את השוק שבו אני נמצאת ואת הנפשות הפועלות. מערכת היחסים שלי עם בעלי השתפרה, ובכלליות יש לי יותר תעוזה בעשייה שלי.

באמצעות הכלים שלקחתי מהאימון העסקי עם חגי, אני מרגישה מוכנה יותר להמשיך את דרכי העצמאית ללא מחסומים שעוצרים אותי."

[לחץ לקריאת ההמלצה המלאה…]


שירה פז, מעצבת רב תחומית (נחנכה ע"י חגי דרך קרן שמש בהתנדבות)

"תודה רבה על הליווי, על שהחזקת לי את היד והלכת איתי ביחד במשעולי השנה הראשונה.
תודה שהארת והערת כשלא הצלחתי לראות. תודה שפישטת דברים שנראו גדולים ומאיימים.
אני לוקחת איתי המון מהשנה הזו, ואני מודה לך על העזרה, התמיכה, האוזן הקשבת והמשענת".י. ר, ליווי ותמיכה לחולים כרוניים

"פגשתי את חגי שלו לפני כחצי שנה. הגעתי אליו כשברצוני להגשים את החלום שלי ולהקים עסק עצמאי. בעבר ניסית לעשות זאת לבד ללא הצלחה יתרה.
פגשתי אדם נעים ורגיש שעזר לי להבין את העכבות שהיו לי בחיים ועצרו מבעדי להתקדם… חגי ידע לגרום לי להבין מה החסמים שהיו לי… הוא היווה משענת ושיקף… הוא "הרים" אותי, חיזק ותמך. ותוך כדי כך עזר לי להאמין בהגשמת החלום ובנינו יחד את עמודי התווך שלו.

היום ניצני העסק כבר החלו לבצבץ ואני מתחילה לקבל מטופלים ולהעביר הרצאות.
אני מאוד מודה על ההזדמנות לפגוש אדם מקסים, אמין ומורה דגול."

[לקריאת ההמלצה המלאה…]


נוי ניימן – הבעלים של סטודיו נוימן, המתמחה בזהות תאגידית, פיתוח מותג ועיצוב לוגו.
הגעתי לחגי עם דילמה מקצועית ועסקית שרבצה עלי.
הייתי זקוק לגורם חיצוני שיעזור לי להשיג פריצת דרך בפתיחת העסק שלי.
חגי שלו היה האיש הנכון בזמן הנכון – עם היכולת לשלב בין האנליטי והרגשי.
בין המספרים על הדף ובין הקיבעונות המחשבתיים שלי,
חגי מצא את האיזון המושלם עבורי ובהחלט עזר לי להגיע לפריצת דרך.
תודה רבה!


יואב הרשקו – נגר אמן

"האימון עם חגי היה למעשה העוגן שלי. הדבר היחיד שנתן לי את הביטחון לפתוח עסק לבד, בלי שום גב, הוא הידיעה שחגי הולך ללוות אותי. חגי פיתח את הביטחון העצמי שלי, פתח את עייני לחסרונות וליתרונות שלי. ויותר מכך, חגי עזר לי ללמוד להביט בעצמי, בזמן אמת, ונתן לי את הכלים לצאת מהאוטומט מידי פעם, שזה לדעתי דבר ענק, שאפילו לא הייתי מודע לקיומו לפני האימון עם חגי. אני חושב שהדבר הכי משמעותי שלקחתי מהאימון זה ההיכרות עם עצמי, והיכולת לנהל את חיי בצורה יותר נכונה, ופחות לתת לחיים לנהל אותי.

באתי בגלל העסק, וקיבלתי גם לימוד לחיים. תודה!"


א.ק. – רואה חשבון
"הגעתי אליך… שפוף מלא פחדים וחששות מהמהלך שביצעתי. זה היה בתחילת דרכי כעצמאי לאחר שנים בהם עבדתי כשכיר.
אני רוצה להודות לך על הדרך, על התקווה והאמון שנתת והאמנת בי.
כיום ברוך השם העסק מצליח ומשגשג לא מעט בזכות עצותיך הנבונות".
[לקריאת ההמלצה המלאה…]


נטע אופיר – יזמת
"תודה רבה על הליוי שנתת לי בפתיחתו של עסק חדש, ותקופה חדשה… התהליך שקיימת איתי סייע לי מאד… היום, עשר פגישות וארבעה חודשים אחרי, אני מרגישה עומדת על הרגליים – המטרות מאד ברורות לי ואני בטוחה בדרכי וביכולתי להצליח בהשגת המטרות ובהגשמת החלום שלי…"
[לקריאת ההמלצה המלאה…]


רוצה גם להקים עסק חדש בהצלחה?
צור קשר לפגישת היכרות ללא תשלום בה אראה לך איך לפתוח את העסק שלך, להצליח ולשגשג:

לתאום פגישת היכרות ללא תשלום נא ללחוץ כאן

 או התקשר 054-4877725 או שלח מייל אל info@hagaishalev.com

תגובות פייסבוק

חוויה אישית

"...אחרי ארבעה חודשי עבודה עם חגי, פיתחתי שירות עסקי חדשני והשגתי את המכירות הראשונות שלי...
חגי לימד אותי כלים ספציפיים שאני משתמש בהם ביום יום...
חגי הוא אדם מיוחד שעצם השהייה איתו החדירה בי אנרגיה של תעוזה, כח רצון ואהבה, ועל כך אני מודה לו..."

דניאל רוט - מייסד ומנכ"ל easy.ly