שאלות ותשובות על סדנת מתרגלים להרוויח 

רבים שאלו אותי שאלות על סדנת מתרגלים להרוויח. לכן, בנוסף לכל המידע הרב על הסדנה שיש באתר זה, הוספתי את הדף הזה, עם תשובות לשאלות נפוצות.

 

– מה זאת בעצם הסדנה הזאת?

ההבדל בין הצלחה לכישלון הוא לא הכישרון. ההבדל ביניהם הוא בתפקוד שלנו, בעלי העסק.
כבעלי עסקים, העסק שלנו הוא תמונת ראי שלנו. ואם אנו יודעים שאפשר להפיק תוצאות טובות יותר בעסק שלנו אך איננו מצליחים בכך, סימן שעלינו לשנות את עצמינו: את האמונות שלנו, המחשבות, ההרגלים, הרגשות, ובעקבותיהם כמובן גם את הפעולות שלנו.
יחד עם זאת, שינוי מנטאלי כזה מרתיע את מרביתנו, בין שאנו חוששים משינוי, או שאיננו יודעים איך מבצעים אותו בהצלחה.

בזה בדיוק עוסקת הסדנה:

איך לעשות שינוי פנימי, מנטאלי, הווייתי, על מנת לחזק את הביטחון שלנו ולהפוך את עצמינו לאפקטיביים יותר ופרודוקטיביים יותר כדי להשיג תוצאות טובות יותר.
איך לשנות אמונות, מחשבות, הרגלים ורגשות כדי למצות את הפוטנציאל שלנו, להשיג את מטרותינו העסקיות ולהרוויח יותר כסף.

הסדנה יוצרת את הגשר-החיבור-האיזון בין עולמינו הפנימי לבין כלים וטכניקות בעולם העסקי להגשמה והצלחה עסקית ומבוססת על הספר שלי "להתרגל להצליח".
היא עוסקת הן במודעות ופיתוח אישי (being) והן בתכנון עסקי פרקטי ממוקד מטרה וכלים ממשיים להצלחה עסקית (doing), ומשלבת ביניהם למקסימום תוצאות.

הסדנה נותנת תשובה במקום שבו מרבית תורות המודעות נכשלות:
באמצעות המתודולוגיה הייחודית שפיתחתי – נוסחת "מה בתוך" – נבנה הקשר שכולנו מודעים אליו אך לא יודעים איך לממש אותו – הקשר בין מודעות גבוהה לתוצאות עסקיות קונקרטיות.

הסדנה משקפת את מי שאני, חגי שלו, ואת הדרך שעברתי: אני רו"ח רציונלי ופרקטי שגילה את עולם המודעות ושאל את עצמו איך אפשר לקחת את כל הדברים הנפלאים הללו ולתרגם אותם לתוצאות עסקיות פרקטיות, תכלס. משלא מצאתי תשובות בתורות הקיימות, ישבתי, חקרתי ופיתחתי את המתודולוגיה שלי – נוסחת "מה בתוך" – שהיא חוט השדרה העיקרי בסדנה.

 

– למה אני צריך את הסדנה הזאת?

יש המון גישות לפיתוח מודעות, אך רק מעטות מהן יודעות לתרגם את המודעות לתוצאות פרקטיות בעולם העסקי.לחיים האביזנס 8 לאתר
זו בדיוק הייחודיות של הסדנה: שילבתי בקריירה שלי בין 2 העולמות ופיתחתי מתודולוגיה ייחודית שיודעת להפוך מודעות לתוצאות. כ-1,000 אנשים שהדרכתי בכך מאז 2006, 9 מחזורים קודמים והספר "להתרגל להצליח" שכתבתי, מהווים בסיס יידע וניסיון אדיר למימוש המתודולוגיה הזו הלכה למעשה גם עבורך.

כך שאם אתה יודע שאתה מסוגל ליותר, בחיים בכלל ובעסק בפרט, הסדנה "מתרגלים להרוויח" היא כלי אידאלי למימוש הפוטנציאל הזה שלך לתוצאות תכלס.

 

– מה אני כבעל עסק יכול לקבל מהסדנה הזאת?

כאדם וכבעל עסק, אתה אדם מודע לעצמך. אתה כנראה יודע מה עוצר אותך, אך חוסר היכולת לשנות זאת מתסכל מאד. יהיו אלו אמונות מגבילות (בקשר לכסף או יכולות השיווק שלך), דאגות או פחדים, הרגלים שאינם משרתים אותך (ניהול זמן, דחיינות, חוסר מיקוד, חוסר סדר) או חוסר ידע איך מתכננים ואיך משווקים – ערימת האתגרים בדרך למימוש עסקי ורווחים ראויים נראית לפעמים בלתי עבירה.   כאן בדיוק נכנסת הסדנה, שצעד אחר צעד מוליכה אותך בנתיב ההגשמה ונותנת לך כלים לשינוי מנטלי ולמימוש עסקי אפקטיבי.

אני אגיד זאת ישר ולעניין: הסדנה תאפשר לך למצות את הפוטנציאל שלך, להגשים את חזונך, להיפטר מהתסכול ולהרוויח יותר כסף.

 

– האם כל אחד יכול להפיק את התועלת הזו מהסדנה? מהם גורמי המפתח להצלחה בסדנה?

ככלל, הדרך לשינוי ולמימוש עצמי בעזרת הסדנה פתוחה לכל משתמש ודרך היישום אפשרית לכל אחד. יחד עם זאת, מי שיצליח בסדנה הוא רק מי שיבוא עם פתיחות לבצע שינוי הווייתי-מנטלי ומחויבות לבצע את כל המשימות בסדנה על הצד הטוב ביותר. כי הסדנה אינה קסם, אלא נותנת מסגרת והדרכה לבצע שרשרת של צעדים קטנים, אשר על פני זמן הסדנה מניבים תוצאות גדולות. כל אחד יכול לבצעם, אם יש לו את הנכונות והמוטיבציה לכך. נדרשות כ-4 שעות שבועיות למשימות הסדנה, בנוסף לזמן המפגשים. רק מי שיהיה פתוח ומחויב, ויבצע את המשימות, יצליח בסדנה.

ואם אתה פתוח ומחויב כפי שהסברתי לעיל, אני גם יכול להבטיח לך: אתה תעשה פריצת דרך בעסק שלך!

לחץ כאן כדי לקרוא עשרות משובים של משתתפים בסדנה

 

– איך הסדנה הזאת בנויה? מה עושים שם?

הסדנה היא תהליכית ובמהלכה כ- 12 המשתתפים עוברים שינוי הווייתי פנימי בצד תכנון עסקי ורכישת כלים למימוש עסקי מיטבי. 14 המפגשים של הסדנה נערכים פרונטלית באווירה אינטימית, פתוחה ומשתפת, בה יש הזדמנות לכל משתתף להביע את עצמו, לעבוד מול המנחה ולהיעזר בקבוצה. מספר המשתתפים מוגבל ל-12 בלבד כדי לאפשר זאת!
בסדנה לומדים 2 מתודולוגיות להגשמה ומשלבים ביניהן: האחת, המתודולוגיה שפיתחתי לביצוע שינוי מנטאלי ("נוסחת מה בתוך"), והשנייה לתכנון והגשמה עסקית ("פריצת דרך").

בסדנה יש 5 מסלולי מימוש מקבילים של המתודולוגיות הללו:

 • 14 מפגשים בני 4 שעות כ"א, הכוללים פרקי לימוד, שיתופים והפריות הדדיות בין המשתתפים
 • עבודה עצמית של כל משתתף בתרגול המתודולוגיות ובמימושן בין המפגשים
 • עבודה מול בני זוג לתמיכה, לימוד, השראה ואימון הדדי בין המפגשים
 • עבודה מול חגי מנחה הסדנה במייל ובטלפון בין המפגשים
 • 3 פגישות אישיות לכל משתתף 1:1 עם חגי בנות שעה כ"א לאורך הסדנה

המלצת לקוח של חגי שלו

 

– מה ייחודיות של סדנת מתרגלים להרוויח אל מול סדנאות אחרות להצלחה?

אני שמח ששאלת, כי יש מעט מאד סדנאות ברמה כזו שנוגעת בנקודה הכי קריטית להצלחה שלך – אתה עצמך.
יתרה מכך, אם אתה אדם שרגיל להשקיע בעצמו, היית בהרבה סדנאות עסקיות, למדת המון כלים וטכניקות יישומיות, ובכל זאת אינך ממצה עדיין את הפוטנציאל העסקי שלך ואינך מרוויח את כמות הכסף שאתה רוצה ויכול להרוויח – סדנת להתרגל להצליח היא בדיוק בשבילך, כי היא תאפשר לך סוף סוף להשיג את ההצלחה והשגשוג שאתה כה משתוקק אליהם!

 

הנה מדוע הסדנה היא כה ייחודית, ומה ההבדלים העיקריים בינה לבין סדנאות אחרות:

 • סדנת מתרגלים להרוויח נוגעת בבסיס הצלחה שלך – האדם שבמרכז העסק – אתה עצמך. זה לא מה שתעשה שיקבע את הצלחתך, אלא איך תעשה זאת. רוב הסדנאות האחרות נותנות לך רק כלים וטכניקות, להתרגל להצליח גם מאפשרת לך לבנות את הביטחון העצמי והחוסן המנטלי שמאפיינים אנשים מצליחים וכל כך חיוניים להצלחה!
 • הסדנה היא עמוקה, נוגעת ומטפלת ב"קופסה השחורה" שנמצאת בראש ובלב שלך, שקרוב לוודאי אינך מבין איך היא פועלת. הדרך הקצרה בעיני להצלחה היא הדרך הארוכה: שינוי הרגלים, אמונות, רגשות ומחשבות שייתמכו בעשייה אפקטיבית. הסדנה היא בין הבודדות שמאפשרות לך להבין איך עובדת "מערכת ההפעלה" שלך ואיך לנווט אותה בהצלחה כדי להשיג את מטרותיך.
 • הסדנה היא אינטימית ומאפשרת לכל משתתף לבוא לידי ביטוי בה ולהשתתף באופן פעיל בתהליך. מכיוון שהיא מוגבלת ל-12 משתתפים וכוללת כמה מסלולי עבודה מקבילים, היא מאפשרת לכל משתתף לעבוד מולי ולהפיק תועלת מידיעותיי וניסיוני.
 • הציר המרכזי בסדנה הם מפגשים פרונטליים בתדירות ממוצעת של 11 יום על פני כחמישה חודשים, שמאפשרים לעשות שינוי אמיתי. לא שיעורים מוקלטים, לא מפגשים חודשיים, לא קורסים אונליין, אלא הדבר האמיתי שעושה הבדל ומחולל שינוי דרך הרגשות – המגע האנושי והתקשורת הבינאישית.
 • הסדנה מבוססת על מתודולוגיה סדורה, שלמה ומובנית שגם מעוגנת בספר שזוכה לביקורות מצוינות

תודה לספר פרק 3 אלה שחר תודה לספר בדף הנחיתה

 

– מי אתה חגי שלו ולמה שאבחר דווקא בך?

חגי שלו, מאמן עסקי ואימון עסקישמי חגי שלו, מומחה לשינויים מנטאליים שמייצרים רווחים, מאמן עסקי, רו"ח, סופר ומפתח השיטה לביצוע שינויים "נוסחת מה בתוך".
בשנת 2005, החלטתי לבצע שינוי משמעותי בחיי ואחרי 22 שנה הפכתי מסמנכ"ל כספים בחברת הייטק – למוביל שינוי ופריצות דרך אישיות ועסקיות בחיי יזמים, מנהלים ובעלי עסקים. כמאמין גדול באדם וביכולותיו, אני רואה בכל בעל עסק, יזם ומנהל את הפוטנציאל הגלום בתוכו להצלחה – גם אם הוא חבוי ונסתר.

השיטה הייחודית שפיתחתי, שיצאה לאור גם כספר, עוסקת בהגדלת ומקסום הפוטנציאל הגלום בכל אחד מאיתנו, במישור האישי והעסקי, על ידי החיבור שבין המודעות Being לבין הפעולות שאנחנו נוקטים – Doing – כדי להשיג תוצאות עסקיות פרקטיות.
אני מאמין ויודע שבעזרת חשיבה מנצחת וכלים מתקדמים, ניתן להגיע לכל תוצאה ולהגשים כל יעד – זאת למדתי על עצמי ובאמצעות כאלף לקוחות, יחידים וקבוצות, אותם ליוויתי להצלחה מאז שנת 2006.

אני מזמין אותך לחוויה מרתקת, מלאת למידה, הנאה וצמיחה – שתעניק לך את ארגז הכלים שילווה אותך שנים רבות קדימה ויהווה עבורך תשתית עוצמתית ואיתנה להגשמה האישית שלך ולהצלחה של העסק שלך.

 

המלצות לקוחות על חגי שלו

לחץ כאן כדי לקרוא עשרות משובים של משתתפים בסדנה

 

לסיכום:

 • הסדנה מיועדת לבעלי עסקים שרוצים לממש את הפוטנציאל שלהם בעסק מצליח ולהרוויח יותר כסף.
 • בסדנה עוברים המשתתפים תהליך שינוי מנטלי על מנת לשדרג את "מערכת ההפעלה" שלהם וליצור בסיס לרכישת כלים ומיומנויות עסקיות אפקטיביות.
 • בסדנה ניתנים כלים פרקטיים לביצוע השינוי ההווייתי ולמימוש העסקי.
 • בסדנה ניתן ליווי אישי וקבוצתי צמוד של המנחה, חגי שלו.
 • היא כוללת עבודת עומק מנטלית שיוצרת בסיס הווייתי איתן (רגשות, מחשבות, אמונות והרגלים) שלרוב לא קיימת בסדנאות אחרות.
 • הסדנה מיועדת רק לבעלי עסקים המחויבים להצלחתם, פתוחים לבצע שינוי מנטלי ומוכנים לפעול לשם כך.

 יש לך שאלות נוספות?

אל תהסס ליצור איתי קשר בטלפון 054-4877725 או במייל info@hagaishalev.com ואענה לך על כל שאלותיך.

ואם קיבלת תשובות לשאלותיך, אני מזמין אותך:

לבדוק מה עשרות משתתפים בסדנה מספרים על התוצאות שהפיקו

לקבל פרטים נוספים על הסדנה

ולהירשם לסדנה באמצעות הכפתור האדום ממש כאן למטה:

כפתור הרשמה לסדנת האביזנס

תגובות פייסבוק

חוויה אישית

"...אחרי ארבעה חודשי עבודה עם חגי, פיתחתי שירות עסקי חדשני והשגתי את המכירות הראשונות שלי...
חגי לימד אותי כלים ספציפיים שאני משתמש בהם ביום יום...
חגי הוא אדם מיוחד שעצם השהייה איתו החדירה בי אנרגיה של תעוזה, כח רצון ואהבה, ועל כך אני מודה לו..."

דניאל רוט - מייסד ומנכ"ל easy.ly