חיפוש באתר ובבלוג
סך כל הפוסטים בבלוג
431
פוסטים אחרונים
קטגוריות
עמוד הפייסבוק שלי

וידאו – סדנת מתרגלים להצליח – חלק ב’

לחלק א’ של הסדנה לחץ כאן 

ואם ברצונך לקחת את השיטה שלי לכיוון של למידה אישית עם הנחיות מפורטות ממני צעד אחרי צעד איך ליישם אותה, אני מזמין אותך לבדוק את השיעור הפתוח בקורס הדיגיטלי שלי, כאן בקליק על הלינקלהתרגל להצליח - הרצאת העשרה מאת חגי שלו, מאמן עסקי ואימון עסקי

זהו הפוסט ה-2 מתוך 8 פוסטים, בהם אני מציג סדרה של 26 סרטונים קצרים מתוך הסדנה שלי “מתרגלים להצליח” כפי שהוקלטה חי בפני קהל. אורך הסדנה כ-4 שעות ואורך כל הפלייליסט כ-157 דקות.

בסדנה ובסרטונים אני מציג ומתרגל את השיטה שפיתחתי איך לבצע שינויים מנטליים כדי להשיג תוצאות בעסקים ובקריירה. הסדנה מתאימה לכל יזם, בעל עסק, מנהל ושכיר.

בפלייליסט זה אני פורש בפניך את כל הסדנה, סרטון אחרי סרטון.

צפה בהם אחד אחרי השני ותקבל את השיטה המלאה שלי איך “להתרגל להצליח” וגם להרוויח, בהתאם לספר שלי להתרגל להצליח ולדרך בה אני עובד עם בעלי עסקים ומקימי עסקים, מנהלים ומשני קריירה מאז 2006. 1,000 מהם כבר נעזרו בשיטה שלי עד כה כדי להשיג פריצת דרך בעסק שלהם, בניהול או בקריירה.

בסרטון ה-4 (4:27 ד’) אני מציג את העובדות המצערות לגבי הצלחת בעלי העסקים והשכירים:

מרבית העסקים החדשים נסגרים בתוך 3 שנים. למה זה כך? בסרטון זה אני מציג את הבעיה הגדולה ביותר של עסקים היום ואת תמצית פיתרון הבעיה בשיטתי – איך להתרגל להצליח וגם להרוויח בעסקים ובקריירה.

בסרטון ה-5 (4:08 דק’) אני מציג את תוכנית הסדנה: עקרונות התכנון העסקי והשינויים המנטליים.

בסרטון זה אני מתווה את תוכנית 4 שעות הסדנה על שני חלקיה המרכזיים: איך לתכנן בצורה אפקטיבית שמניבה תוצאות, ואיך להתמודד עם שינויים מנטליים כדי ליצור בסיס הווייתי חזק ויציב לעשייה והצלחה בעסקים או בקריירה:

בסרטון ה-6 אני מדגים איך ליצור סט-אפ חיובי לכל היום.

בהמחשה של קליפ מוזיקלי ובדוגמה שכל אדם חווה מידי בוקר, אני ממחיש בסדנה עד כמה האוטומט שלנו מנהל אותנו ביום-יום ואיך ליצור סט-אפ חיובי לכל היום:

 

לחלק ג’ של הסדנה לחץ כאן

ואם ברצונך לקחת את השיטה שלי לכיוון של למידה אישית עם הנחיות מפורטות ממני צעד אחרי צעד איך ליישם אותה, אני מזמין אותך לבדוק את השיעור הפתוח בקורס הדיגיטלי שלי, כאן בקליק על הלינק

 

אהבת? הפקת ערך? אני מזמין אותך לעשות “לייק”, להגיב ממש כאן למטה ולשתף את חבריך בפוסט זה.
אשמח גם לענות כאן למטה לכל שאלה שיש לך.

“שינוי”:

להרשמה לערוץ היוטיוב שלי נא ללחוץ על האייקון:

שיתוף הפוסט ברשתות החברתיות:

אולי יעניין אותך לקרוא פוסטים נוספים:

כתיבת תגובה

אהבת את התוכן?
רוצה עוד תכנים בחינם?

רוצה להסתייע בי בשינוי קריירה או בעסק שלך?