חיפוש באתר ובבלוג
סך כל הפוסטים בבלוג
480
פוסטים אחרונים
קטגוריות
עמוד הפייסבוק שלי

וידאו – סדנת מתרגלים להצליח – חלק ז’

לחלק ו’ של הסדנה לחץ כאן להתרגל להצליח - הרצאת העשרה מאת חגי שלו, מאמן עסקי ואימון עסקי

ואם ברצונך לקחת את השיטה שלי לכיוון של למידה אישית עם הנחיות מפורטות ממני צעד אחרי צעד איך ליישם אותה, אני מזמין אותך לבדוק את השיעור הפתוח בחינם בקורס הדיגיטלי שלי, כאן בקליק על הלינק.

 

זהו הפוסט ה-7 מתוך 8 פוסטים, בהם אני מציג סדרה של 26 סרטונים קצרים מתוך הסדנה שלי “מתרגלים להצליח” כפי שצולמה חי בפני קהל. אורך הסדנה כ-4 שעות ואורך כל הפלייליסט כ-157 דקות.

בסדנה ובסרטונים אני מציג ומתרגל את השיטה שפיתחתי איך לבצע שינויים מנטליים כדי להשיג תוצאות בעסקים ובקריירה. הסדנה מתאימה לכל יזם, בעל עסק, מנהל ושכיר.

בפלייליסט זה אני פורש בפניך את כל הסדנה, סרטון אחרי סרטון.

צפה בהם אחד אחרי השני ותקבל את השיטה המלאה שלי איך “להתרגל להצליח” וגם להרוויח, בהתאם לספר שלי להתרגל להצליח ולדרך בה אני עובד עם בעלי עסקים ומקימי עסקים, מנהלים ומשני קריירה מאז 2006. 1,000 מהם כבר נעזרו בשיטה שלי עד כה כדי להשיג פריצת דרך בעסק שלהם, בניהול או בקריירה.

בפוסט זה אני מציג את השלבים העיקריים בביצוע שינוי מנטלי שמניב תוצאות פרקטיות בעסקים ובקריירה, תוך פירוט “נוסחת מה בתוך” שפיתחתי, בליווי דוגמאות.

לאחר שהבנו שאנו פועלים באוטומט וחייבים להכניס יותר בחירה חופשית לחיינו כדי להצליח יותר, אני סוקר בסרטון ה-19 את השלב הראשון לביצוע שינוי אפקטיבי שמניב תוצאות בעסק או בקריירה. גלה כאן בחלקה השני של “נוסחת מה בתוך” מהם 3 רמות המודעות שבלעדיהן לא תוכל לשנות את ההרגלים הרעים שלך ולהמיר אותם בהרגלים טובים יותר, כדי שתוכל להצליח ולשגשג.

הרבה אנשים משקיעים זמן וכסף כדי להגדיל את המודעות שלהם. מה זה מודעות ובשביל מה להגדיל אותה? מהם המרכיבים החיוניים של המודעות שאם תחסיר אחד לא תשיג כלום? צפה בסרטון (6:26 דק’) וגלה את התשובות:

 

האשליה הגדולה שמוכרים לנו היא ש”ידע הוא כוח”. הרבה אנשים טובים דווקא חווים שידע הוא תסכול: הם לומדים המון, משקיעים בכך הרבה זמן וכסף, ובכל זאת אינם מרוויחים את כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח. מעצבן, אהה? למה זה כך? מה חסר בנוסחת ההצלחה שמורינו והורינו לא לימדו אותנו?
התשובה בסרטון ה-20 של הסדנה שלפניכם.

רוב האנשים חושבים שמודעות בלבד תניב להם שינוי. אך האמת היא שמודעות בלבד לא מחוללת בחירה. הרבה אנשים, אולי גם אתה ביניהם, לומדים כל החיים ובכל זאת לא מפיקים בחיים שלהם את התוצאות שהם רוצים ולא מרוויחים את כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח. מה הסיבה? צפה בסרטון ה-20 וגלה אותה. עוד אני ממחיש בסרטון את ההתנגדות האוטומטית הטבועה בנו שמשבשת את חיינו ותוקעת אותנו בעסקים ובקריירה. הנה הסרטון ב- 6:02 דק’:

 

אומרים שאחד הדברים שמייחדים את בני האדם הוא חופש הבחירה שניתן להם. אז אומרים… לאחר שראינו ש-90% מהזמן אנו חיים באוטומט, נשאלת השאלה איך נוכל לצאת מהאוטומט ולבחור יותר. וכמובן, כשאנו כבר בוחרים, איך לבחור בדרך שתקדם אותנו לקראת מימוש היעדים שלנו?

מהם מאפייני הבחירה החופשית? רוב בני האדם נוהגים בגישה דרסטית לגבי שינויים. למשל, לאחר שנים של עודף משקל וחוסר פעילות, הם רוצים לקום כל בוקר ב-6:00 ולקרוע את עצמם שעתיים בחדר הכושר באמצע החורף. אך זו טעות! לא כך יוצרים שינוי! בסרטון ה-21 אני מגלה את המאפיינים הדרושים של בחירה חופשית ותירגולה, בדרך שמניבה תוצאות בעסקים ובקריירה. מסתבר שזו דרך שבאמצעותה כולנו רכשנו הרגלים חדשים לאורך החיים, אך משום מה איננו משתמשים בה כיום.
הנה הסרטון ב-6:24 דק’:

 

כלים רבותי, כלים! כן, הבעיה הגדולה עם רוב תורות המודעות היא שהן תאורטיות ומופשטות. נכון, את זה כבר אמרתי. אז כדי להראות איך הופכים מודעות לפרקטיקה, כלומר לשינויים אמיתיים ולתוצאות בעסקים ובקריירה, אני מדגים בסרטון הבא איך להשתמש בשלל כלים אוניברסליים בהתאם לשיטה שלי. הרשימה המלאה של הכלים בספר שלי “להתרגל להצליח“.

לאחר שבסרטונים הקודמים סקרתי את מרכיבי “נוסחת מה בתוך” לביצוע שינוי מנטלי שמניב תוצאות, בסרטון ה-22 אני נותן שלל כלים איך ליישם את הנוסחה באופן פרקטי. הכלים הם אלו שהופכים את הנוסחה מתאורטית ליישומית. בסרטון גם דוגמאות איך ליצור שינויים בסדרת הרגלים תוקעים, ולהפוך אותם להרגלים מנצחים, בעזרת הכלים. אתה תופתע כמה מההרגלים האוטומטיים שלך תוקעים אותם וכמה זה פשוט להבין מה הדרך הנכונה לשנות אותם.
הנה הסרטון ב-8:27 דק’:

 

לחלק ח’ והאחרון של הסדנה לחץ כאן

ואם ברצונך לקחת את השיטה שלי לכיוון של למידה אישית עם הנחיות מפורטות ממני צעד אחרי צעד איך ליישם אותה, אני מזמין אותך לבדוק את השיעור הפתוח בחינם בקורס הדיגיטלי שלי, כאן בקליק על הלינק.

 

אהבת? הפקת ערך? אני מזמין אותך לעשות “לייק”, להגיב ממש כאן למטה ולשתף את חבריך בפוסט זה.
אשמח גם לענות כאן למטה לכל שאלה שיש לך.

“שינוי”:

 

להרשמה לערוץ היוטיוב שלי נא ללחוץ על האייקון:

שיתוף הפוסט ברשתות החברתיות:

אולי יעניין אותך לקרוא פוסטים נוספים:

כתיבת תגובה

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי