"להתרגל להצליח״

הדרך האפקטיבית להגשמה עסקית

קח בדף זה את 3 הפרקים הראשונים של הספר במתנה!

בוא לגלות את המרכיב החסר להצלחה ואיך לרכוש
אותו כדי לצמוח ולשגשג

להתרגל-להצליח-הדמיה

בוא לגלות את המרכיב החסר להצלחה ואיך לרכוש
אותו כדי לצמוח ולשגשג

הצלחה עסקית אינה תלויה רק בלמידה ובעשייה שקדנית. ל”גורם האנושי” יש חלק חיוני בהגשמה ובשגשוג. הבעיה היא שרוב בעלי העסקים והשכירים לא מבינים איך עובדת “מערכת ההפעלה האנושית” שלהם ואיך ליצור בה את השינויים המנטליים הדרושים כדי לקצור הצלחה, בעסק או בקריירה.

מאז שהתחלתי לעזור לבעלי עסקים ולמשני קריירה להצליח בשנת 2006, שברתי את הראש איך לחבר בין העולם המנטלי, הרגשי וההווייתי לעולם הפרקטי, הריאלי והממשי. נדרשו לכך כמה שנים של עבודה, ולבסוף מצאתי! פיתחתי שיטה ייחודית, יישמתי אותה בעצמי וסייעתי באמצעותה לאלף מלקוחותיי לפרוץ דרך בעסק או בקריירה שלהם.

וכעת השיטה המלאה שלי זמינה גם עבורך בספרי "להתרגל להצליח", ואני רוצה לתת לך הצצה ראשונית ל-3 הפרקים הראשונים שלו כבר עכשיו.
באפשרותך לבחור בין גרסה ב-PDF או בגרסת תלת מימד לגישה דרך האינטרנט.

להתרגל-להצליח-הדמיה
הירשם עכשיו לרשימת המתעניינים בספר וקבל מיד בחינם את 3 הפרקים הראשונים בספר "להתרגל להצליח"!

הנה מה שיקרה כאשר תקרא פרקים אלו:

הנה מה שאומרים אלו שזכו לקרוא את הפרקים הראשונים של הספר:

מירה קראה את 3 הפרקים הראשונים וכתבה לי:
תודה לספר מירה
מה אומר מי שקרא את כל הספר:

מי אני ולמה כדאי לך להקשיב לי

אני רואה חשבון רציונלי ופרקטי שבמשך 22 שנה עבד כשכיר במשרדי רו”ח ובחברות הייטק כסמנכ”ל כספים. עד שבשנת 2005, בגיל 45, נשבר לי והחלטתי לעזוב משרה טובה והכנסה נדיבה כדי לעשות לנפשי. פיתחתי את המודעות שלי והפכתי מאיש של מספרים לאיש של אנשים. הבנתי שהחזון האמיתי שלי הוא לאפשר לאנשים מסביבי לממש את הפוטנציאל העסקי שלהם כדי להרוויח יותר כסף, והתחלתי להגשימו.

למדתי אימון ומודעות בכ-30 קורסים ועוד אלפי שעות בלימוד עצמי מהאינטרנט, הרצאות וספרים. ואז קלטתי את הבאג הגדול של רוב תורות המודעות: הן מאד מופשטות ותאורטיות – חסר להם ממשק פרקטי כדי לתרגם את כל החוכמה שיש בהן לתוצאות תכלס, בחיים, בקריירה ובעסק. את הממשק הזה החלטתי לפתח.

ישבתי, חשבתי ופיתחתי מתודולוגיה ייחודית, עניינית ומעשית, שמאפשרת לחבר בין העולם המנטלי, הרגשי וההווייתי למציאות הפיזית, הריאלית והממשית, כדי להשיג תוצאות בעסק, בקריירה ובניהול. יישמתי את המתודולוגיה בשטח בעצמי ובליווי אלף אנשים להצלחה ביותר מ-10,000 שעות, בדקתי שהיא עובדת ושיפרתי אותה. כעת, הוצאתי אותה לאור כספר מלא בן 276 עמודים, לטובת כל בעלי העסקים, השכירים והמנהלים הפרקטיים והחרוצים שלא מבינים מה מונע מהם להרוויח את כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח.

חגי-שלו-הספר
להתרגל-להצליח-הדמיה
הירשם עכשיו לרשימת המתעניינים בספר וקבל מיד בחינם את 3 הפרקים הראשונים בספר "להתרגל להצליח"!
לקוחות ממליצים על הספר של חגי שלו, מאמן עסקי, להתרגל להצליח באימון עסקי
לקוחות ממליצים על הספר של חגי שלו, מאמן עסקי, להתרגל להצליח באימון עסקי

שתף עמוד זה:

תגובות-פייסבוק-3-פרקים-במתנה

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי