למה כדאי לך לקרוא את הספר שלי 'להתרגל להצליח'?

הנה ההקדמה של הספר שמסבירה מדוע כדאי לך לקרוא את הספר 'להתרגל להצליח':

ביום בהיר אחד בחודש נובמבר 2005, בגיל 45, עמדתי מול האתגר הקשה בחיי: “הגבינה שלי זזה” והחלטתי להתפטר מעבודתי כשכיר ללא אלטרנטיבה תעסוקתית! מאסתי בעבודתי מבלי שידעתי באיזה עיסוק חלופי לבחור; מה העיסוק שיאפשר לי לממש את ייעודי: כזה שאוהב, שיגשים את כישוריי ויכולותיי, שיהיה בר-ביצוע וישמר את רמות ההכנסה הגבוהות שהורגלתי אליהן. כך הייתי בתחילתו של משבר תעסוקתי ותהליך שינוי שאיים על הביטחון הכלכלי שלי ושל משפחתי בת 4 הנפשות, ללא פתרון נראה לעין.

המהפך האישי והמקצועי שעברתי, המתואר בפרק הראשון של הספר, מהווה את השלד לספר כולו. מהפך כזה הוא חלומם של רבים, המתפשרים על חייהם ועל כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח בגלל נסיבות כאלו ואחרות. לכל אלו יהווה ספר זה השראה ומדריך פרקטי איך לממש את הפוטנציאל העסקי והתעסוקתי שלהם, ולהשיג את התוצאות עליהן תמיד חלמו.

אלו האנשים שמתוכם צמחתי, אותם אני פוגש מדי יום בעבודתי ומהם אני שואב את השראתי. אני מאמין בכל לבי שבכוחם של האנשים הללו ליצור שינוי בעצמם, בעסק ובקריירה שלהם, בחייהם ובעולם כולו.

חגי-שלו-הספר

החיים המודרניים מציבים אותנו שוב ושוב מול אתגר השינוי. הכל בעולם נמצא בשינוי וקצב השינויים מתגבר כל הזמן. אך בתווך נמצאים בני האדם, יצורים הסולדים משינויים. שינוי מייצר אי וודאות ומתפרש על ידי “מערכת ההפעלה האנושית” האוטומטית כסכנה ואפילו כאיום על ההישרדות.

לכן מנסים רוב בני האדם להימנע משינויים בכל מחיר, וכך נוצרים משברים שמאפיינים את חיינו בעשור השני של המאה ה-21: בזוגיות, בקריירה ובעסקים.

בנקודה זו הייתי גם אני.
זו היתה הפעם הראשונה בה נאלצתי להתמודד עם שינוי, ולא סתם שינוי – אלא שינוי עצום שכלל החלפת עיסוק, מעבר משכיר לעצמאי, פתיחת עסק חדש מאפס ותהליך התפתחות אישית מואץ, שבסופו הפכתי לאדם אחר לגמרי – מאיש של מספרים לאיש של אנשים. וכל זאת, על רקע אילוצים של פרנסה: איך לשמר את רמת ההכנסה של סמנכ”ל כספים בחברת הייטק שהרוויח יותר מ-30,000 ₪ לחודש עם כל התנאים הנלווים, גם בעיסוק חדש לגמרי כעצמאי.

מכירת-הספר-קולאז׳1

ספר זה אינו אוטוביוגרפיה, אך הוא נולד מתוך השינוי האישי שלי וקרם עור וגידים לאורכו ועם התפתחותו. כל מה שחוויתי על בשרי ביותר מ-30 שנות קריירה: עסקים, ניהול, יזמות ואימון, לימוד עשרות קורסים ואלפי שעות של התפתחות אישית ומודעות, התנסות בעבודה עם כאלף אנשים בדרכי השינוי ביותר מעשרת אלפים שעות של אימון וייעוץ – מוגש לך הקורא כאן כמדריך מעשי ליצירת השינוי העסקי שלך.

כרואה חשבון רציונלי ופרקטי שעסק רבות גם בהתפתחות אישית, שמתי לב לכשל גדול ברוב תורות המודעות: הן מאוד תאורטיות ומופשטות. פגשתי בחיי הרבה מאוד אנשים מודעים, אפילו מודעים מאוד. לצערי, חלקם הגדול היו עניים, כיוון שברוב תורות המודעות חסר הגשר המחבר אותן לעולם העסקי, כדי שניתן יהיה לתרגם מודעות גבוהה להצלחה עסקית ולכסף. השאלה ששאלתי את עצמי אם כן הייתה: “איך אפשר לקחת את כל הדברים הנפלאים שלמדתי בתורות ההתפתחות האישית ולתרגם אותם לתוצאות עסקיות פרקטיות ויישומיות“? עסקתי בחיפוש אחר התשובה במשך כמה שנים; חשבתי, בדקתי, חקרתי ומצאתי! פיתחתי את המתודולוגיה הייחודית והאפקטיבית נוסחת מה בתוך המסייעת לקחת כל הרגל חשיבה או התנהגות שאינו משרת אותנו, להמירו בהרגל מנצח ולחבר אותו לתוצאות עסקיות פרקטיות על מנת לחולל הצלחה עסקית. כשלו המשלב, הנוסחה שפיתחתי משלבת בין “מערכת ההפעלה האנושית” לבין תוצאות פרקטיות בעסקים ובקריירה, תכלס.

להתרגל-להצליח-הדמיה-הפוכה
תודה-ורד-בארי

ובכך עוסק הספר. ספר זה מוליך אותך, צעד צעד, בתהליך אפקטיבי של לימוד המתודולוגיה ויישומה בחייך בכלל ובניהול, בקריירה או בעסק שלך בפרט. וכל זאת, מתוך השילוב הייחודי שלי בין ריאליזם למודעות, בין חומר לרוח ובין Doing ל-Being, בדגש על יכולת האיזון והחיבור ביניהם, יכולת שהיא נדירה למדי בעולמנו ומוענקת לך מעל דפי ספר זה.

הספר מיועד לשכירים, למנהלים ולבעלי עסקים, הפתוחים לרעיון שהקריירה או העסק אותו הם מנהלים הם בבואתם שלהם, כך ששינוי קטן בעצמם, משפיע על העסק או הקריירה שלהם בגדול. מנהלים, שכירים ובעלי עסקים שאינם ממצים את פוטנציאל ההשתכרות שלהם; כאלו שיודעים שהם יכולים להרוויח הרבה יותר כסף, אך אינם יודעים כיצד; אלו המבינים שצריך הרבה יותר מתכנון עסקי אפקטיבי ופעולות מכוונות תוצאות כדי להצליח; אותם שמכירים בכך שהגורם האנושי, או כפי שאני מכנה אותו – “מערכת ההפעלה האנושית”, הם שקובעים יותר מכל את ההבדל בין כישלון לבין שגשוג וצמיחה. כי ההבדל בין הצלחה לכישלון הוא לא רק הכישרון.

הספר מנחה ומוביל אנשים אלו, הפתוחים לשנות את עצמם, להצליח בעסק, בקריירה ובניהול שלהם, בתהליך שינוי אפקטיבי שבו הם ממירים הרגלים מקפחים בהרגלים מנצחים וכך מרוויחים יותר כסף; להתרגל להצליח וגם להרוויח.

השינוי שבו עוסק הספר הוא שינוי הווייתי ומנטלי: במחשבות, באמונות, ברגשות ובהרגלים; שינוי שבעקבותיו כל הפעולות בהן נוקטים הופכות לאפקטיביות ומצליחות הרבה יותר במימד ההגשמה.

כאן אני מבקש לפרגן לך. העובדה שאתה מחזיק ספר זה בידך אומרת שאתה מודע לצורך לשנות את ההתנהלות שלך כדי להפיק תוצאות טובות יותר. כפי שתראה בהמשך הספר, יכולתך להיות פתוח לשינויים ומחויב אליהם מהווה חלק משמעותי מנוסחת ההצלחה וזה כבר צעד מבורך בכיוון הנכון. אני מברך אותך על כך ועל נכונותך ללמוד דברים חדשים על מנת לשפר את חייך!

כדי להפיק את מירב התועלת מהספר, אני ממליץ לך לא רק לקרוא וללמוד את האמור בו, אלא גם ליישם את הנחיותיו, כי השינוי לפי תפישתי הוא אבולוציוני ומושג בצעדים קטנים ועקביים לאורך זמן.

אחרי שתקרא את הספר ותיישם את האמור בו, תבין את DNA השינוי, כיצד להתמודד עם שינוי וכיצד לעשות שינוי אפקטיבי בעצמך על מנת להשיג תוצאות עסקיות פרקטיות בעסק שלך, בקריירה, בניהול ובחייך בכלל.

וזה לא קשה ליישום. בעזרת פתיחות, משמעת עצמית ומחויבות לעצמך, תוכל להתקדם בעקביות ובאפקטיביות עד לתוצאות להן אתה מייחל.

אם אני הצלחתי – גם אתה יכול!

הספר ניתן לרכישה בכל חנויות הספרים הפיזיות והדיגיטליות, וגם ישירות ממני,
כספר מודפס, קולי או דיגיטלי, בהנחה עד הבית

למה-לקרוא-קולאז׳

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי