הספר - מִלכּוד המצוינות

לרכישה בחנויות הדיגיטליות

מי אני ולמה כדאי לך להקשיב לי

אני רואה חשבון רציונלי ופרקטי שבמשך 22 שנה עבד כשכיר במשרדי רו”ח ובחברות הייטק כסמנכ”ל כספים. עד שבשנת 2005, בגיל 45, נשבר לי והחלטתי לעזוב משרה טובה והכנסה נדיבה כדי לעשות לנפשי. פיתחתי את המודעות שלי והפכתי מאיש של מספרים לאיש של אנשים. הבנתי שהחזון האמיתי שלי הוא לאפשר לאנשים מסביבי לממש את הפוטנציאל העסקי שלהם כדי להרוויח יותר כסף, והתחלתי להגשימו.

למדתי אימון ומודעות ביותר מ-30 קורסים ועוד אלפי שעות בלמידה עצמית. ואז קלטתי את הבאג הגדול של רוב תורות המודעות: הן מאד מופשטות ותאורטיות – חסר להם ממשק פרקטי כדי לתרגם את כל החוכמה שיש בהן לתוצאות תכלס, בחיים, בקריירה ובעסק. את הממשק הזה פיתחתי והצגתי בספרי הראשון “להתרגל להצליח”.

רק כמה חודשים לאחר פרסום “להתרגל להצליח“, הייתה לי הארה. פתאום התחברו לי המון דברים וגיליתי מעגל קסמים זדוני, שפעל בקרבי בעבר וכיום חי, בועט ונושם בקרבם של חלק נכבד מלקוחותיי בהווה. קול האסימונים שנפלו במוחי הדהד למרחוק. קראתי לתופעה זו “מִלכוד המצוינות” ופרסמתי את הגרסה הראשונה של פוסט בשם זה ב- 5/10/15 בבלוג שבאתר שלי. כעת אני בשלבי סיום של כתיבת ספר מקיף על הנושא שיאפשר לרבים וטובים להיחלץ מהתקיעות של המלכוד ולממש את עצמם!

חגי-שלו-הספר

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי