המלצות של לקוחות נוספים:

א”א – בעבר CFO בחברה ציבורית, לאחר האימון – יזם עצמאי

חגי שלו – מכתב סיכום אימון (אוגוסט 2007 – דצמבר 2008)

את ההחלטה על תחילת אימון קיבלתי בעקבות תחושתי כי משהו “תקוע” אצלי וכדי להגיע לפריצת דרך אני זקוק לעזרה לא רק בדחיפת העגלה קדימה, אלא גם בעיצובה מחדש.
המפגש הראשון עם חגי כבר הבהיר לי שהגעתי לכתובת הנכונה. חגי מביא עמו ניסיון חיים רב וראייה רחבה הן בפן האישי והן בפן העסקי שהם ביחד שילוב הכרחי, שכן תהליך האימון עובד על רבדים אילו ביחד ולחוד.

מעבר לביטחון שנסך בי מהרגע הראשון, חגי איבחן במהירות את מקורות ההתנגדות שלי והציע כלים אפקטיביים להתגבר עליהם. על פי תפיסתו היסודית והממוקדת, חשובה ההבחנה בין אקסיומה (שאינה ניתנת לשינוי) ובין פרדיגמה שהיא תבנית מחשבתית שלנו, הניתנת לשינוי למרות שאנו נוטים לעיתים להחשיבה כאקסיומה. מיפוי הפרדיגמות הוא אבן דרך בתהליך האימון.

עם חגי למדתי, בין השאר, כי “אם סדרי העדיפויות שלך לא ישובצו בלוח הזמנים שלך, ישובצו בו סדרי העדיפויות של אנשים אחרים”. בעזרת האימון עם חגי הוספתי לארגז הכלים שברשותי יכולות ניהול זמן טובות יותר ותעדוף נכון אשר יחד מקנים לי היום לאחר יישומן תחושת חיוניות, סיפוק ושלווה פנימית.

תהליך האימון לתפיסתי עובד “מבפנים החוצה” ואחרי עבודה על האני הפנימי, באמצעות טכניקות אימון שרכשתי, העזתי לבצע שינוי משמעותי בחיי ולעזוב מקום עבודה אחרי תקופה ארוכה (שהציע הרבה מאד נוחות אך מעט מאד שמחה) ולפנות לדרך עצמאית חדשה.

לחגי יכולת ניתוח אנליטית מדהימה המשולבת ברגישות ואמפתיה רבה והוא מצויד במגוון של כלים פרקטיים (עיוניים ומעשיים) אותם הוא מתאים למתאמן על פי אופיו וצרכיו באופן אישי. בתהליך האימון שלי, תוכנית עבודה מסודרת ומתודולוגית הייתה בחירה יעילה ונכונה.

כמי שאוהב לכמת דברים, נוכחתי כי התועלת מתוצאות תהליך האימון עולות בהרבה על עלותו. עם חגי עבדתי על פני 16 חודש (2 פגישות חודשיות) וכדי לסכם תקופה זו במשפט אחד אומר כי אין ספק כי האימון בכלל ועם חגי בפרט הינה חוויה מאתגרת, משמעותית ומומלצת לכל מי שבוחר להעיז ולנצח.

בתודה ובהערכה,
א’ – סמנכ”ל בחברה ציבורית
(השם המלא שמור אצל חגי וניתן לקבל ממנו את מספר הטלפון כדי לשוחח איתי)