המלצות של לקוחות נוספים:

דניאל כותא, זכיין של רשת קמעונאית, עבד איתי בשנת 2013:

חגי היקר,

הגעתי אליך לפגישת היכרות על מנת שתעזור לי להרים את העסק שלי שלא הניב לי רווחים מספקים. למען האמת, העסק היה תקוע. היו לנו כמה שיחות מקדימות עד שהשתכנעתי להגיע לפגישה איתך.

האמת, הייתי סקפטי בהתחלה: מה כבר אפשר לשנות, האם בכלל כדאי להשקיע בתהליך האימון כסף שלא היה לי בזמנו, ועוד הרבה סיבות למה לא להגיע. לבסוף החלטתי להגיע ולשמוע.

כבר בשיחת היכרות הרגשתי שיש לי על מי לסמוך, שיושב מולי אדם רציני שיודע מה הוא הולך לעשות, ושיוכל לנווט אותי לדרך הנכונה. ובאמת כך היה! נתת לי כלים להבין ולהתמודד, שינית לי את התפיסה לגבי כסף והצלחה, הראית לי איך להסתכל על הדברים אחרת ולשנות אותם, ואיך להניע שינוי שחררת לי פקק במוח שתקע אותי וכך הצלחתי להתקדם.

פרצתי דרך בגישה ובתוצאות. לקחנו מחשבה שהיתה לי לפנות לשת”פ עם רשת גדולה ממני בהרבה, עודדת אותי לממש אותה ואפילו סייעת לי לנסח מכתב פנייה למנכ”ל הרשת. בדיעבד הסתבר שמכתב זה פתח לי את הדלת ואפשר לי לחבור לרשת, לשגשג ולהצליח.

היום, 10 חודשים מאז שסיימנו תהליך של חצי שנה ביחד, אני נמצא במקום הרבה יותר טוב מהיכן שהייתי כשנפגשנו לראשונה: התחלתי להרוויח כסף, והרבה!!!!

אני כבר לא רודף אחרי הזנב של עצמי. למדתי להתרגל להצליח. כל מה שלמדתי ושיניתי בעזרתך הוטמע “במערכת ההפעלה” שלי ואפשר לי להגיע להצלחה שאני חווה היום. ועל כך יעידו הדוחות הכספיים: הגדלתי את המחזור החודשי של העסק שלי פי 6 , למספר בן 6 ספרות, והיד עוד נטויה! נשמע הזוי אבל עם תוצאות לא מתווכחים.

אז תודה רבה על הכל!

בהערכה,
דניאל כותא

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי