המלצות של לקוחות נוספים:

דניאל.פ

19/6/17

חגי,

הגעתי אליך בתקופה מאד מאתגרת בחיים האישיים והמקצועיים. עבדתי כשכיר בחברה לאחר מספר ניסיונות לא מוצלחים להקים עסקים עצמאיים. קיוויתי שתהליך האימון איתך יעלה אותי על המסלול הנכון ויעזור לי לבנות עסק חדש ולהשתחרר סופית מהחיים כשכיר.

הופתעתי מזה שבמקביל לייעוץ העסקי, התמקדת בצד המנטלי – ומתברר שזה בדיוק מה שהייתי צריך, וזה מה שתקע אותי במשך שנים גם בצד העסקי!
במשך כ-6 חודשים ו-12 מפגשים קיבלתי ממך כלים מדהימים, ממוקדים ואפקטיביים. אלו כלים שעוזרים לא רק להתמודדות עם אתגרים עסקיים או מקצועיים, אלא גם בחיים האישיים – בזוגיות ובמשפחה.

התהליך שעברתי אצלך היה נקודת מפנה בחיים המקצועיים והאישיים שלי, וההחלטה להשקיע בתהליך התבררה כמאד נכונה ומועילה. תמיד נתת לי הרגשה שאתה לצידי ועשית מעל ומעבר על מנת לענות לשאלותיי, לעזור לי להתמודד עם האתגרים שעמדו בפניי, וליישם באפקטיביות את הכלים שלמדתי ממך.

עזרת לי להגשים את החזון של עזיבת מקום העבודה, התמקדות בעסק שלי ומעבר לחיות בחו”ל. אני מתחיל לראות תוצאות ופריצת דרך משמעותית, כאשר כמות המבקרים באתר האינטרנט שלי זינקה בחודש האחרון פי 4, והקשרים המקצועיים שקשרתי בחודשים האחרונים גם הם מתחילים לשאת פירות.

תודה רבה!
דניאל פ

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי