אלה ליכטנשטיין – מעצבת ומייצרת מתנות מקוריות

“סדנת האביזנס הוציאה אותי מאיזשהו בור חשוך ומאוד לא נעים לאיזשהו מקום שמח, מאושר, עם הרבה אור, עם הרבה תמיכה ואהבה, והמון המון דברים מדהימים. אז הסדנה קודם כל הצילה את החיים שלי.

אני השתניתי בצורה מאד חיובית שמשפרת את כל ההתנהלות שלי מול הלקוחות ובחיים בכלל. הגישה שלי השתנתה מאד. אם לפני הסדנה הייתי פסימית ובודדה הסדנה אפשרה לי להפוך לחיובית יותר בסביבה מעצימה של קולגות כמוני.  למדתי להפסיק לקטר והתחלתי לחפש אפשרויות להוציא את המיטב מכל מצב. לעומת קיבעונות שהיו לי בעבר, פיתחתי מחשבה הרבה יותר גמישה.  התקשורת שלי עם הסביבה השתפרה. אני מרגישה את זה באופן בולט בתקשורת עם הלקוחות.

סדנת האימון העסקי נתנה לי המון כלים. ארגז הכלים שקיבלתי משמש אותי כל הזמן. אני עובדת על המודעות שלי ללא הפסקה ורואה תוצאות.  למשל, למדתי איך לפעול בצורה אפקטיבית יותר בתהליכי מכירה. התקשורת עם הלקוחות שלי כיום פתוחה יותר וכתוצאה מכך יש לי הרבה יותר הזמנות גם בתקופות שבעבר היו רגועות יותר. זה היה מדהים כשראיתי איך זה חוזר אלי. אני פשוט מקבלת עכשיו עוד המון עבודות כי הייתי מאוד תקשורתית ויצרתי קשרים עם לקוחות כמו שבדיוק למדתי בסדנה. זה כמו גלגל שמניע את עצמו ומתגמל אותי מאד.

הקבוצה בסדנה הייתה עבורי קבוצת תמיכה מאד חזקה. הקשרים שנוצרו בה ובעיקר הקשר עם בת הזוג שלי הביאו אותי לתוצאות מאד טובות. התמיכה שקיבלתי והעובדה שבת הזוג שלי ואני נמצאות במקום דומה מאד עזרו לי להשיג תוצאות”.

אלה ליכטנשטיין – מעצבת ומייצרת מתנות מקוריות

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי