אורן שקד – מנהל בחברה קמעונאית שמצא את ייעודו ופתח עסק חדש

29/10/17

הי חגי,
תודה על התהליך שעברנו. היה מלמד מכוון ומחזק. הגעתי מבולבל אחרי תקופה מורכבת ומאתגרת כשכיר במשך 22 שנים, שהסתיימה בעזיבת תפקיד בכיר בחברה מובילה, אחרי שנשבר לי בסוג של משבר אמצע חיים. סיום זה היה ההתחלה של המסע הקצר שלנו והמסע הארוך אליו אני מביט קדימה בצפייה מהולה בהתרגשות עם חששות, אבל בתחושה שמחכה לי בהמשך משהו הרבה יותר טוב ומשתלם.

בתחילת התהליך של חיפוש מאמן פניתי לכמה מאמנים וביצעתי בדיקה מעמיקה לערך המוסף ותועלות שאני יכול לקבל מכל אחד. אחרי תקופה של חודשיים בחרתי בך בעיקר בשל הניסיון שצברת בתחום, הדרך הדומה לשלי שעברת כשכיר לפני כ- 13 שנה, וקריאת הספר שלך שנתן לי להבין שמדובר באדם יסודי, שיטתי ופרקטי.

אכן חייב לציין שהתהליך היה קצר אך ממוקד ומקיף, שארך כחודשיים ב- 3 פגישות ובתכתובות הדדיות. הקפדת להוציא ממני את התשובות המלאות ולא ויתרת לתשובות חלקיות. הפגישות קלחו והזמן טס בלי שנשים לב, נהניתי משיחותינו, מהתרומה של המענה לשאלותיי במיילים, ומיכולת האבחון והאינטואיציה הטובה שלך.

היום, כשבוע לאחר סיום התהליך, אני יותר ממוקד, שלם עם הדרך שאני רוצה לעבור, ונותן צ’אנס לעצמי להיות עצמאי למרות החששות והפחדים. הביטחון שהשראת בהכוונה לכיוונים שהגענו בישורת האחרונה יחד נטע בי את האומץ והרצון לשתול בתודעה שלי את ההחלטה לממש מחר אחר ממה שהיה מוכר לי עד היום. ואכן יש לך מניות בשינוי התודעתי שעברתי בתקופה האחרונה ובתהליך הקצר אתך.

חשוב לציין את התהליך המתודולוגי שלך, שמקלף צעד אחר צעד ומוציא את הדיוק באופן תהליכי ומקצועי.
רוצה להודות לך ומשוכנע שנפגש בעתיד.
תודה רבה,
א.ש

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי