המלצות של לקוחות נוספים:

אורלי ס – עוזרת אישית ומזכירה בכירה

“עד לא מזמן יצאתי מנקודת הנחה שכל אופק תעסוקתי חדש שאבחר לעצמי ימצה את עצמו גם כן בשלב כלשהוא, כמו התפקיד שאני עוסקת בו כיום, לכן מה הטעם לעשות את המאמץ?
הגעתי לפרשת דרכים בחיי, אשר “הפתרון” של החלפת מקום עבודה אחד באחר כבר לא הספיק בכדי לשחרר את תחושת התקיעות, המועקה ואי הוודאות שליוו אותי במשך תקופה ארוכה.
התחלתי לבחון אפשרויות להסבת מקצוע בתחומים שונים ומגוונים אך מצאתי עצמי שוללת כל אפשרות שעלתה על הפרק והבנתי שאני צריכה עזרה מקצועית.

כאשר התחלתי את תהליך מציאת הייעוד עם חגי, הבנתי רק מהתרגיל הראשוני עד כמה משמעותי “הערפל”, כפי שחגי ידע לזהות בפגישת ההיכרות בינינו, בכל הנוגע למשמעות, תכלית ומהות עצמית אצלי מבחינה אישית ותעסוקתית.
התובנות מהתרגיל ותוצאות המבדק יצרו דיסונס בין הצורך שלי ליציבות, מסורתיות ותבניתיות לעומת התחומים אשר העדתי על עצמי, כי גורמים לי תשוקה, להט, תחושת זרימה וסיפוק עצמי. הבנתי בעזרת חגי שזהו הדיסונס בין המצוי לרצוי ושאין שום מניעה בלשלב את שניהם יחדיו.

העלנו אפשרויות שונות, חקרנו כיוונים פוטנציאליים ומיפינו לאט לאט את רובם לאורך הפגישות, בכדי שאוכל לומר כי כעת ברשותי תמצית ההבנה והכיוון שחיפשתי במשך כמה שנים ומשם כל שנותר הוא לפתח, לקדם ולפרוח קדימה!

חגי,
תודה רבה על התמיכה, ההבנה, הנינוחות והעזרה המקצועית כמובן שידעת לתת.”

אורלי ס – עוזרת אישית ומזכירה בכירה

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי