ר.ש. – מעצבת פנים

בס”ד
סיכום סדנת האביזנס

שמי ר.ש. והשתתפתי בסדנת האביזנס מחזור 7, בהאב ת”א אצל המאמן העיסקי חגי שלו.

הגעתי לחגי לאחר קריאת החומרים שלו, ומעקב אחר הניוזלטר שלו למעלה משנה. לאחר פגישת ההכרות ביננו, בה היה חיבור טבעי, החלטתי להגיע לערב המבוא ונרשמתי לסדנא.
באופן מעשי הסדנא ליוותה אותי לאורך / חודשים חשובים בפתיחת העסק העצמאי החדש שלי, נתנה לי כלים מעשיים להצלחה בניהול זמן, משימות ותפוקה עניינית לקידום העסק.

חגי עצמו הינו אישיות יקרה, המעניקה מעצמה הקשבה, אכפתיות ומעבר לכל הינו חי על פי הערכים אותם הוא מקנה. במהלך הסדנא בניתי תוכנית יעדים לשנה קדימה ועמדתי ברוב המשימות שהצבתי לעצמי- הכנסותיי השתפרו וחשוב מכך לא הייתי מפוזרת ומבולבלת.

העבודה בקבוצה נעמה לי, ואני ממליצה על שיטת האימון הזו כיוון שהיא מקנה הזדמנות להכיר, להיחשף ולעבוד בשיתוף עם יזמים שונים ולקדם את עצמך במסגרת קבוצתית.
חשוב להבין כי סדנא מסוג זה (הנערכת בקבוצה, ע”י מנחה ואורכת / חודשים) מאפשרת אינטרקציה קבוצתית, סיוע וחוויות משותפות בונות, מעשירה באופן כללי ומאפשרת לך לחוות משברים והצלחות כך שיוצאים עם תחושת הישגים ממשים שמסוגלים להחזיק מים.

נוסחאת ה”מה בתוך” של חגי היא נוסחא מנצחת, והכלים הכלולים בסדנא משלימים את הפאזל ליישומה כדי לבצע שינוי. האפקטיביות הגדולה עבורי הייתה בכך שיכולתי למתן את תגובותיי ולחוות יותר ימים בהם אני “מעל הקו”. כמו כן, הסדנא סייעה לי להתארגן, והעניקה לי מצפן אמיתי )תכנית היעדים( שמקדם אותי באופן סיסטמטי.

לכן, אני ממליצה בחום על סדנת האביזנס של חגי, קודם כל כיוון שחגי לטעמי הינו אדם ומאמן עיסקי מעולה – אדם החי על פי עקרונותיו, וכן בזכות מסגרת הקבוצה שהתאימה לי מאד.
לבעלי עסקים או יזמים שבשלים לקום ולעשות שינוי – חגי שלו וסדנת האביזנס הם הכתובת.

בתודה ובהוקרה,
ר.ש

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי