המלצות של לקוחות נוספים:

סיגל סוויסה – מנהלת מחלקת הנה”ח כללית בחברה מסחרית גדולה

חגי יקר,

אני מודה על הזכות שנפלה בחלקי להיות שותפה לתהליך ייחודי של פיתוח מנהלים ע”י אימון אישי בחברת כלמוביל ומודה בשנית כי אתה הוא זה שאימן אותי, עם הרבה תמיכה ורכות, מצד אחד, ועם הרבה מיקוד ואסרטיביות מצד שני.

במקצוע החשבונאות אני עוסקת כבר 20 שנה ויכולה להעיד על עצמי שאני עושה זאת ברמה המקצועית ביותר. לעומת זאת במקצוע הניהול לא קיבלתי הכשרה וניהלתי ע”פ התבנית שהייתה קיימת בי, לפי דפוס מחשבתי שרכשתי במהלך 40 שנות חיי.

ומאז שאתה הופעת כאילו ונפקחו עיני, אהבת האדם שבך הראתה לי את שלי. אתה הפנת את תשומת ליבי להבנה כיצד דרך המחשבות שלנו אנחנו רואים את המציאות ומפרשים ומרגישים את הדברים מסביבנו. וכעת משהבחנתי בזאת דרך התודעה לימדת אותי שיש בנו את הכוח לשנות את דרכי החשיבה. הגדרנו מטרות ויעדים והתחלתי את הטיפוס להר, כשלאורך כל הדרך אתה מלווה אותי נותן לי כלים וחושף אותי לכתבות סרטים וספרים מעניינים.

הנושאים שעלו במפגשים בייננו הם כל כך אמיתיים, הגיוניים,לא מסובכים ונכונים. ואכן כבר בפגישות הראשונות הרגשתי שדברים מתקדמים אחרת. היום:

  • הבנות במחלקתי יותר מגובשות ביניהן וקיימת תחושה של צוותיות
  • משימות עם שלטונות המס שנראו בלתי אפשריות נפתרו ברגע
  • יש לי תוכנית ברורה לאן אני רוצה להגיע עם מחלקתי בעוד שנה מהיום
  • ובמישור האישי , פתחתי תוכנית פודקאסט (כבר פרק 2)

טוב, אז שמך כבר מתנוסס בפי ולמי שיש סבלנות להתלהבותי אני דוחפת לו את ההרצאות הכתבות והסרטונים.
אתה הדלקת את השלהבת שבי וגרמת לי לא לדחות את הדברים שאני אוהבת למען עצמי לשלב מאוחר יותר בחיים ולהבין שהעשייה היא לא פחות חשובה ממידת ההצלחה ו – YES I CAN.

לכבוד ולעונג לי להכיר אותך.
בברכה,
סיגל סויסה
מנהלת מחלקת הנהלת חשבונות כללית
חברה מסחרית גדולה