המלצות של לקוחות נוספים:

יואב מוּנסטר, בראשית שנות ה-30

שמי יואב מוּנסטר, בעבר ללא ייעוד בחייו, כיום לאחר מציאת הייעוד – צועד אל העתיד בבטחה!

פניתי לחגי מכיוון שיום בהיר אחד התעוררתי בבוקר, הייתי בתחילת שנות השלושים של חיי ולא היה לי “שמץ של מושג” במה אני יכול או ארצה לעסוק ביום יום למשך שארית חיי. לא הרגשתי שאני באמת מתחבר לשום מקצוע, לא הרגשתי שיש משהו שמלהיב אותי ואם לומר את האמת הרגשתי דיי “אבוד” ומפוחד מהמצב.

על התהליך שעברתי עם חגי אני כניראה אוכל לכתוב הרבה דברים ולהסביר שעות, אך הדבר שעליו הכי חשוב לי לשים דגש הוא הביטחון שחגי נתן לי. בטחון בלהאמין שגם לי יש ייעוד אמיתי בחיים, בטחון בלהאמין שאני לא פחות טוב מאף אחד אחר, בטחון בלהאמין שגם אני יכול, והכי חשוב – בטחון להאמין בעצמי שלי. 

התהליך שלי עם חגי לקח בערך כשלושה חודשים מלאים, בעיקר בגלל ענייני זמן שהיו תלויים בי. כאמור קודם לא היה לי אפילו כיוון לאן הדרך תוביל אותי בחיים, אך לאחר הפגישה האחרונה בתהליך עם חגי הבנתי לאן מועדות פניי. זאת הרגשה של ניצחון. הרגשה של “שיחרור” מעול כבד מנשוא. הרגשה של אושר עילאי. התהליך עם חגי ידע לקחת את כל העבר שלי, להתחשב בו ולמצוא בעזרתו את הכיוון שלי לעתיד ובאופן דיי ברור וחלק. תהליך מדהים, עם יחס אישי ועבודה עצמית שדוחקת את הקשיים לקצה. 

ה”כלי” המרכזי שרכשתי בתהליך עם חגי זה את היכולת להאמין שוב בעצמי. משהו שהייתי בטוח שאבד לי בעשור האחרון לחיי. אני גאה בעצמי כל כך שהחלטתי ללכת על זה ופגשתי בחגי. היה שווה לי כל שקל ואפילו הרבה יותר מזה.

לסיכום אומר שאנשים בדרך כלל נוטים בחיים ליחס חשיבות לתוצאה, אך פה אשים את האצבע דווקא על התהליך שעברתי עם חגי, כי הוא בעצם שינה ב-180 מעלות את צורת המחשבה וההרגשה שלי עם עצמי. וזה בעצם שווה יותר מכל תוצאה כמותית שאפשר לקבל בכל תהליך שעוברים בחיים. עוד אומר שהיה לי כיף מאוד בתהליך, מעניין ובעיקר מלמד. ושוב תודה חגי.