המלצות של לקוחות נוספים:

יורם אברהם – מנהל תפעול ותשתיות IT, חברה מסחרית גדולה

לכבוד חגי שלו, איש יקר מאוד !!!
הנדון : מכתב תודה

בתחילת הדרך לפני כשישה חודשים, הייתי מאוד סקפטי לגבי התוצאות מהמפגשים שלנו. במיוחד, כשהגדרת שאני בסופו של דבר אשיג פריצת דרך בחיים שלי, גם המקצועיים וגם האישיים, הייתי עוד יותר סקפטי.

אבל כבר במפגש השני שלנו הרגשתי שאיתך הולך להיות אחרת, הרגשתי חיבור אליך ולשיטת האימון שלך, הרגשתי שבאמת אני יכול להגיע רחוק. נתת לי להאמין בעצמי ושאין שום דבר
באמת העומד בפני הרצון. היום לאחר 11 מפגשים איתך, אני יכול להגדיר את עצמי כאדם אחר, כמנהל אחר, מנהל שמקשיב, ששואל שאלות, מנהל המניע ורותם עובדים, ולא רק מנהל שמנהל מתוך סמכות.

נתת לי כלים רבים העוזרים לי בחיי היום יום, גם בעבודה וגם בבית. נתת לי כלים לזהות את השריטות שקיימות אצלי ואת הכלים להתמודד עם השריטות הללו. למדתי כלים כמו אפר”ת, שיטת הכבש”ה (כבוד, ביטחון קיומי, שייכות והצלחה), ולהיצמד לעובדות ולא לפרשנות.

לימדת אותי איך ליישם זאת, לימדת אותי לפעול מתוך אהבה ולא מתוך פחד. עוד לימדת אותי להבחין בין ה”אני הגבוה” לבין האגו, דבר שעזר לי מאוד בקבלת ההחלטות, ובכלל בהתנהלות היום יומית שלי. המפגשים איתך השפיעו לטובה גם על חיי המשפחה שלי. אני מרגיש שאנו משפחה הרבה הרבה יותר מאושרת היום, ועל כך אני ומשפחתי מודים לך מעומק ליבנו.

ולבסוף כמה מילים גם עליך: אתה איש עם לב ענק, איש עם הרבה נשמה ורוגע פנימי שמשרה אווירה מאוד נינוחה על הסובבים אותך. יש לך נתינה אין סופית. היה לי העונג והכבוד הענק להכיר אותך ולעבוד איתך.

תודה מקרב לב.
יורם אברהם
מנהל תפעול ותשתיות
חברה מסחרית גדולה

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי