זוריק גל – מנטור למכירות

סיכום תהליך פריצת דרך ושינוי חיים מהעיניים שלי

חגי, ליווית אותי במשך כמעט 7 חודשים. עכשיו במבט לאחור אפשר לומר שהתחלנו באמת מהמקום הכי נמוך שאפשר לדמיין. אם היו מראים לי תמונה שלי בתחילת התהליך ואומרים לי
שזה יהיה מצבי בעוד 6-7 חודשים לא הייתי מאמין.

על מנת לנסות להסביר את התהליך שעברתי יחד איתך, לצורך המחשה: לפני שהכרתי אותך היו לי את כל החומרות אך התוכנות היו או לא מתאימות למציאות העכשווית, או חסרות. כלומר היו לי עיניים אבל לא התבוננתי נכון, היו לי אוזניים אך לא הקשבתי נכון והיו לי אפשרויות בחירה אך לא הבחנתי בהן.

לכן, אם אני יכול לסכם את כל התהליך המדהים הזה בשלוש מילים הם יהיו “יכולת התבוננות ובחירה”. למדתי שכל עולמנו הוא למעשה במרווח של פחות מ- 10 סנטימטרים וכולו מצוי בראשנו בין אוזן ימין לשמאל. משם באות הבעיות אך יותר חשוב, משם גם באים הפתרונות.

במימד הפרקטי קיבלתי התווית דרך ברורה לדרך הן המקצועית והן האישית עם כלים פרקטיים ליישום. מרעיון שצץ במוחי עם הרבה התלבטויות כבר אחרי המפגש החמישי, לא רק שהרעיון פתאום הפך למציאות, הוא גם התחיל להניב תוצאות כספיות ולקוחות משלמים.

קיבלתי ארגז כלים חדש, עדכני למציאות שלי שעוזר לי בכל רגע בחיים. כל קריאת סיטואציה היום היא מבעד למשקפיים חדשים שקיבלתי, משקפיים מדוייקים, ברורים שמראים לי המון זוויות ומימדים שהיו שם תמיד אך לא ראיתי ולא הבחנתי, ובוודאי שלא התחשבתי בהם.

היום הכל נראה אחרת, פשוט, ברור ואני יודע סוף סוף את הדרך.
תודה מעומק ליבי.
זוריק

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי