אודותיי

מאמין גדול באדם וביכולותיו

האמרה “כל אחד יכול הכל” היא נר לרגלי וביכולתי לראות בכל בעל עסק, משנה קריירה או מנהל את היהלום שבתוכו, גם אם הוא חבוי ועוד לא נוצץ באוויר העולם.

מחקרים מראים שאנשים ממצים רק 7-15% מהפוטנציאל השכלי שלהם. תמיד סיקרן אותי לדעת איך אפשר להגדיל אחוז זה. השקעתי בכך כמה שנים מחיי, פיתחתי שיטה להגדילו, התנסיתי בה באופן אישי, ושיטה זו אני מיישם בעבודתי באימון עסקי.

אני מאמין שכל יעד עסקי אפשרי, כל אחד יכול להשיג את התוצאות שהוא רוצה!


אני משחרר תקיעויות בעסקים ובקריירה
. אני עובד עם אנשים רציונליים ופרקטיים בצמתי שינוי בעסקים ובקריירה שחשים בלבול, תקיעות, חוסר אונים ולעיתים משבר. אני מאפשר להם לראות את הדרך ליעדים שלהם, להגשים את חלומם, לפעול בהשראה ובעוצמה, להצליח בעסק ובקריירה ולהרוויח יותר כסף.


אוהב שינויים ומנוסה בהם

בשנת 2005, לאחר קריירה של 22 שנה במשרדי רואי חשבון וכמנהל כספים בחברות היטק, החלטתי לעשות לרוחי: התפטרתי מעבודתי כשכיר וחיפשתי הגשמות ואתגרים חדשים. חוויתי מהפך אישי, ביצעתי שינוי קריירה לתחום האימון והפכתי מאיש של מספרים לאיש של אנשים. מצאתי את ייעודי בסיוע לעסקים ולמשני קריירה לבצע פריצת דרך ולהפוך כל יעד עסקי לאפשרי.

אני שלו המשלב. בעבודתי, אני משלב בין כמה מרכיבים כדי לאפשר לבעלי עסקים ולמשני קריירה להרוויח יותר כסף ולהשיג חיים טובים יותר:

חגי-שלו

בריאיון ברדיו קול הנגב בתוכנית “פרשים בלילה” דיברתי על איך לעשות שינוי בכלל, ועל שינוי הקריירה שלי בפרט (7 דקות):

הצטרפו אליי ברשתות החברתיות
הספר הראשון שלי - ״להתרגל להצליח״

ידע זה כבר לא כוח! ליישם את הידע הוא הכוח האמיתי של אנשים מצליחים. בהתאם, פיתחתי שיטה ייחודית המאפשרת למנהלים, למשני קריירה ולבעלי עסקים בצמתי שינוי ליישם את הידע, לתרגם אותו לתוצאות עסקיות פרקטיות, וכך לשגשג, להצליח ולהרוויח.
שיטה זו יצאה לאור בספר שכתבתי:
“להתרגל להצליח – הדרך האפקטיבית להגשמה עסקית”. 

 

לחץ כאן לקבלת פרקים ראשונים במתנה 
לחץ כאן לפרטים נוספים ולרכוש את הספר

להתרגל-להצליח-הדמיה-הפוכה
ספרי השני - ״מִלכּוד המצוינות״

 

הספר מתאר מעגל זדוני, תבנית התנהלות שלילית, שמתחזקת בלופ אינסופי, ופוגעת בביטחון העצמי, בדימוי העצמי ובערך העצמי של עשרות אחוזים מהאוכלוסייה. הספר מעניק לקוראיו כלים לפיתוח חוסן מנטלי וביטחון עצמי, כדי שיוכלו לממש את הפוטנציאל שלהם, להגשים ולשגשג. זהו מדריך מעשי ויישומי שנוגע בבאג מנטלי האופייני למיליונים בארץ ולמיליארדים בעולם. המלכוד הוא פיתוח שלי, המבוסס על יותר מ-15,000 שעות עבודה עם לקוחותיי, בהן גיליתי את המלכוד ואת הדרך להיחלץ מכבליו.

לחץ כאן לקבלת פרקים ראשונים במתנה 
לחץ כאן לפרטים נוספים ולרכוש את הספר

איך לפתח ביטחון עצמי שאינו תלוי בנסיבות.
תמצית החזון שלי

הייעוד שלי בחיים הוא לאפשר לאנשים מסביבי למצות את הפוטנציאל האישי שלהם ולהיטיב את איכות חייהם. הדבר שהכי מרגש אותי הוא לראות לקוחות שמגשימים את יעדיהם ומשיגים תוצאות “בלתי אפשריות”. 

אני מחולל מגה שינוי חיובי בעולם. בעזרת הספרים שלי והאפליקציה, מיליוני אנשים בעולם משפרים את ההרגלים שלהם, מחזקים את הביטחון העצמי, מגשימים את הייעוד שלהם, ממצים יותר מהפוטנציאל שלהם, מפיקים יותר, מרוויחים יותר, נותנים יותר לאחרים ומאושרים יותר, וכך יוצרים אדוות של השפעות חיוביות שמועילות למאות מיליוני אחרים להשיג הגשמה, שפע ואושר. 

אני דוגל בתכנון מיטבי ובעשייה מתמידה כדרך להשגת יעדים, בד בבד עם עבודה על פיתוח אישי ושיפור מיומנויות. ערכי היסוד שלי הם: יושרה, משמעות, הגשמה, אהבת הזולת, הרמוניה, למידה וצמיחה, הכל אפשרי, מצוינות ואפקטיביות.

לוח-חזון-מוקטן

לוח החזון שלי

מאמן עסקי משנת 2006 עם 22 שנות ניסיון עסקי וניהולי קודמות.
מעל 1,000 לקוחות בכ-15,000 שעות ליווי אישי וקבוצתי.

למדתי אימון עסקי, מודעות, שינויים והנחיה ביותר משלושים קורסים, חלקם שנתיים, בתוספת אלפי שעות למידה עצמית: כמה קורסי מאמנים אצל טל רונן, מיכא”ל (קורס הנחיה ופיתוח אישי ברמה של תואר שני), RelationSheep ,Simplify, הקורס בניסים (שנתי), NLP, תטא הילינג, בודהיזם, פעמונים, גישור, המסורת הוודית, נאדר בוטו ואחרים, בהיקף של אלפי שעות. למידה מתמדת והתפתחות אישית הם דרך חיים עבורי ולפיכך אני ממשיך להתפתח מקצועית ולהרחיב את אופקי כל הזמן, גם ישירות דרך האינטרנט.
בהתאם, אני משלב בעבודת האימון העסקי דיסציפלינות רבות ומגוונות, בצד שיטה ומתודולוגיה ייחודית פרי פיתוחי, בה התנסיתי אישית.

מתנדב-פעמונים
logo_mcil

פרקטיקת האימון וההנחיה שלי נשענת על 22 שנות עבודה במשרדי רואה חשבון וכסמנכ”ל כספים, מתוכן 16 שנה בחברות היטק, הן בחברות ציבוריות והן בסטרט-אפים (קסטרו, לננט-מאדג’, זאפא-גיזמוז, אייכה, אקסנט). בהתאם, ברשותי ניסיון פיננסי, יזמי, עסקי וניהולי רב.

אני בוגר חשבונאות וכלכלה באוניברסיטת ת”א (1985) ובעל רישיון רואה חשבון.
 
אני כותב, מרצה ומנחה בתחומי האימון העסקי, הניהול, השינוי והפיתוח האישי. חבר בלשכת המאמנים הישראלית ובאיגוד המאמנים הבינלאומי – ICF.

 ואחרון חביב, יש לי את הזכות והעונג לחנוך בהתנדבות 2 יזמים צעירים כמנטור בקרן שמש ולהרצות ולהנחות בהתנדבות בעמותת פעמונים.

ויש לי גם צדדים אחרים…

התחביב העיקרי שלי הוא ספורט. אוהב לשלב כושר גופני כללי במסגרת קבוצתית בבקרים ובשבתות עם אופניים בשטח ובעיר, וריצה בפארק הירקון או בים. אני מתאמן 3-4 פעמים בשבוע ומוצא בכך כיף גדול.
כחלק מהעיסוק האינטנסיבי בספורט נפצעתי 3 פעמים: בכתף ימין, בכתף שמאל ובפרק יד ימין. גם כאן למדתי שהכל אפשרי ושיש לנו בני האדם כוחות מופלאים להתרפא במהירות…

עוד אני אוהב טיולים בטבע, רצוי אתגריים!
הנה תמונות מטיול הסנפלינג למדבר יהודה במאי 2012, עם החברים הטובים מקבוצת הספורט רזי השחר.

וכאן תמונות מטיפוס מדהים על הר הקז’בג עם בני דניאל, בהרי הקוקז בצפון גיאורגיה. 
תמונות נוספות שלי כאן בקליק על הלינק.

תכונות נוספות: משקיע, יסודי ומחויב ללא פשרות להבטחותיי.

התאלמנתי מאסנת שלו ואב לדניאל ולשלי.

ואחרון חביב: ב-2021 התחלתי במיזם חדש עם דניאל בני בשם Decisive. בסטארטאפ החדש אנו הופכים את השיטה שלי לשינויים ואת הניסיון שצברתי לאפליקציית אימון עסקי לבעלי עסקים קטנים בעולם. החזון הוא להגיע למיליונים ולסייע להם להשיג בריאות, הגשמה, שפע ואושר! 

Hagai_sport
חבר בארגון המאמנים הבינלאומי ICF
רוצה לרתום את כל הידע והניסיון הזה להצלחה שלך?
צור איתי קשר עכשיו לתיאום פגישת היכרות:

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי