לקוחותיי משתפים

מאז 2006 עבדתי עם אלף לקוחות באימון עסקי ובשינוי קריירה: יזמים, בעלי עסקים ומנהלים בארגונים, ב-1:1, בקורסים דיגיטליים ובסדנאות. מרביתם השיגו פריצת דרך. בדרך היו עליות ומורדות, חוויות מרגשות והמון אתגרים וסיפוק, גם שלי.

בדפים הבאים אפשר למצוא מגוון של יותר מ-250 מכתבי תודה של לקוחות שקיבלתי במשך השנים.
כשקוראים אותם, אני ממליץ לזכור את אמרתה של אורסולה לה-גווין:

"טוב שיש סוף לפסוע לקראתו, אבל בסופו של דבר, המסע הוא מה שחשוב"

לחץ על הכפתורים ליותר מ-250 שיתופים לפי נושאים:

אימון עסקי ליזמים ובעלי עסקים

ב-2021 הפכה דניאל וולפסון לאישה הישראלית הראשונה שטיפסה אל פסגת האוורסט.
החזון הזה של דניאל נולד בתהליך האימון שערכה איתי עוד ב-2017.
הנה מה שדניאל מספרת עליו:

דניאל שלגי-שירה – WebGuy, פיתוח הקמת ותחזוקת אתרי אינטרנט מצליחים

“הגעתי אליך לאחר כמה וכמה “ליוויים עסקיים” שעברתי בשנים האחרונות. הליווי שלך הקפיץ לי את העסק עוד כמה שלבים קדימה… והכי חשוב לכל עסק, המחזור העסקי והרווחים שלי קפצו בעשרות אחוזים מאז שהתחלתי לעבוד איתך. אני ממליץ לכל בעל עסק… להתקשר אליך, להיפגש איתך ולעשות קפיצת מדרגה.”

לקריאת ההמלצה המלאה »

עידית נוידרפר – שחקנית, יוצרת, מנחת סדנאות ומפגשים אישיים:

אימון לשינוי קריירה ומצא את ייעודך

דן טימור, מומחה ליצירת זוגיות מאושרת לנשים (ייעוד)

אני רוצה להודות לך על האימון והתהליך שעשינו יחדיו למציאת הייעוד שלי. התחלתי עם חששות ולבטים וכבר משלב המאמרים שנתת לי לקרוא התחלתי להתרגש. הופתעתי מהמתודולוגיה שפיתחת והיצירתיות שהבאת למפגשים. אני מרוצה מהתוצאה שהגענו אליה ומתרגש לקראת הדרך החדשה אליה אני הולך והקשרים החדשים שאני הולך לייצר בין נשים וגברים שעד היום לא ראו שזה אפשרי עבורם.

לקריאת ההמלצה המלאה »

הספר שלי ״להתרגל להצליח״

עמית אופיר – יועץ עסקי ומחבר ספרים רבי מכר בינלאומיים

“ספר חובה לכל מי שרוצה להתפתח בחיים, בקריירה ובעסקים. מדריך פרקטי, מעצים, משנה חיים ומרתק. ספר מעולה עם מיטב שיטות העבודה שיעזרו לכל אחד שרוצה ללמוד את סודות ההצלחה ולשפר את חייו! מהיכרותי עם חגי הוא מיישם בעצמו את מה שמלמד אחרים ועבורי זה המבחן הגדול להחלטה ממי אני רוצה ללמוד ולהתייעץ. ממליץ בחום! חגי. כל הכבוד על העשייה, ההתמדה שלך ועל השיתוף עם שאר העולם!”

לקריאת ההמלצה המלאה »

אימון לפתיחת והקמת עסק

רועי ברקאי – מייסד ומנכ”ל מוביקליקס בע”מ:

“…הקמת עסק חדש דורשת עוצמות רבות, תעוזה ומקוריות. האימון עזר לי למצוא בתוכי את התכונות האלו, עזר לי בחיזוק הביטחון העצמי ובעיקר הוסיף לי נחישות ואמונה מלאה כי “אני יכול לעשות את זה”… כיום, 5 חודשים אחרי הקמת העסק, “מוביקליקס” גדלה בקצב מהיר, ההכנסות גדלות, עובדים חדשים מגוייסים, ונראה כי החברה נמצאת בדרך הנכונה להצלחה…”

לקריאת ההמלצה המלאה »

ירון קרשאי – מרצה למוזיקה קלאסית בגובה העיניים

“… ההחלטה לקחת את חגי שלו כמלווה עסקי היתה מהנכונות, החכמות והמועילות שעשיתי לעצמי בשנים האחרונות. באותו הזמן יצאתי לראשונה, אחרי יותר מ- 30 שנה כשכיר, מנהל מחלקת המוזיקה הקלאסית בחברת ‘הליקון’, לדרך עצמאית כמרצה למוזיקה קלאסית… חגי גילה מקצועיות, ניסיון רב, חדות מחשבה, יצירתיות ואכפתיות מעל ומעבר, ועזר לי רבות במעבר הלא פשוט הזה משכיר לעצמאי. חגי חיזק בי את האמונה והביטחון העצמי, עזר לי להשתחרר מכל מיני פרדיגמות מעכבות ופיקס אותי בנוגע ליעדים אותם אני רוצה להשיג… תוך שלושה חדשים הכפלתי פי 7!! את המכירות – כמות ההרצאות שלי עלתה מ- 5 הרצאות ל- 35!!… אשמח להמליץ על חגי בכל פה לכל מי שמבקש לעצמו ליווי עסקי ברמה המקצועית, עתירת הניסיון והגבוהה ביותר…”

לקריאת ההמלצה המלאה »

סדנאות וקורסים

נווין שגב – מוזיקאי ומפיק

“הסדנה הייתה מהפכה בשבילי! …היא נתנה לי הכרה ברצון האמיתי שלי ובדרך שחיפשתי. בעקבותיה, התחלתי ליישם תכונות מנהיגות בי. כיום אני מנגן, שר ומארגן הרבה יותר אירועים בתחום המוזיקה. בניתי תוכנית ברורה של מה ולאן אני רוצה להגיע. חיזקתי את האמונה בכוחי וברצוני לעסוק במוזיקה. הסדנה היתה טובה מאד עבורי, אחת המחזקות ומעוררות השראה ביותר בהן השתתפתי. למדתי את כוחי, יופיי, ייחודיותי, והדרך לבטאם בחיים ולהתפרנס מכך. הבנתי “דבר או שניים” בקשר לעשייה ולחתירה לעבר המטרה….”

לקריאת ההמלצה המלאה »

אימון מנהלים

אלון ברלין – חשב חברה מסחרית גדולה

“… אכן עשינו פריצת דרך! העבודה איתך היא תכלס על החיים ולא בתיאוריה ולכן ההישגים וההתקדמות מתממשים בפועל…
העבודה איתך העניקה לי כלים להתמודד עם ניהול צוות עובדים שהם מנהלים בעצמם, להתמודד עם ריבוי משימות ולבנות ממשקי עבודה נכונים ובריאים עם כל המשיקים לי … פתחת את עיני בכל הקשור לרתימה של אנשים למשימות, הפלת מחיצות ופרדיגמות ושאילת שאלות כל הזמן….
עזרת לי לפרוץ דרך בחיזוק המעמד והמיצוב האישי שלי ושל כל האגף אותו אני מנהל בחברה. הדבר החשוב ביותר מבחינתי הוא האמונה והביטחון בעצמי והאמונה ביכולתי לשנות ולהשפיע…”

לקריאת ההמלצה המלאה »
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה

יורם אברהם – מנהל תפעול ותשתיות IT, חברה מסחרית גדולה

“… לאחר 11 מפגשים איתך, אני יכול להגדיר את עצמי כאדם אחר, כמנהל אחר, מנהל שמקשיב, ששואל שאלות, מנהל המניע ורותם עובדים, ולא רק מנהל שמנהל מתוך סמכות… נתת לי כלים רבים העוזרים לי בחיי היום יום, גם בעבודה וגם בבית… לימדת אותי איך ליישם זאת… אתה איש עם לב ענק, איש עם הרבה נשמה ורוגע פנימי שמשרה אווירה מאוד נינוחה על הסובבים אותך. יש לך נתינה אין סופית. היה לי העונג והכבוד הענק להכיר אותך ולעבוד איתך”

לקריאת ההמלצה המלאה »

הרצאות העשרה לעובדים ומנהלים

אלינה פרנקל רונן, סגנית נשיא לשכת רו”ח

“הרצאתך היתה מדהימה וקיבלה משוב גבוה מאוד מהמשתתפים בקורס!!!
היא העשירה את המשתתפים בקורס בכלים לשינוי תפיסה וחשיבה ניהולית, והותירה אותם עם תחושה אופטימית, של יכולת אישית להגשמת יעדיהם…
הידע שלך כה נרחב וציידת את החברים בטיפים רבים מאוד ומידע תוך שילוב חוש הומור וכלים מגוונים להעברת מסרים, שהעצימו את החווית הלימוד…”

לקריאת ההמלצה המלאה »

פנינה זינגר – מנהלת קהילת פרוייקטים, מיקרוסופט

“ברצוני להודות לך על ההרצאה המרתקת… למדנו המון, צחקנו ונהנינו. ריתקת אותנו במשך שעה וחצי והוכחת לנו שכל שינוי שנרצה הוא בהישג יד… הצלחת לחבר את הנושא לעולם התוכן של קהל גדול והטרוגני. בסיום ההרצאה חילקנו משובים והתוצאות היו מצויינות…”.

לקריאת ההמלצה המלאה »

מה אומרים המומחים על הספר ״להתרגל להצליח״?

רוצה להפיק תוצאות דומות?

אני מזמין אותך להכיר את השיטה שתודות לה, השיגו כל המתאמנים את התוצאות עליהן קראת.
וכמובן, אשמח להכיר אותך אישית בפגישת היכרות:

 או התקשר 054-4877725 או שלח מייל אל [email protected]

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי