לקוחותיי משתפים – סדנאות וקורסים

עדי שטרן – מומחה לייעול משכנתאות

“סדנת האביזנס היתה מצוינת עבורי. כבר במחצית הסדנה נכנסה לי כמות של עבודה שממש לא נתנה לי להיות בתוך הסדנה… קיבלתי המון המון המון מהסדנה. כל צד ה-Being שמעולם לא ייחסתי לו חשיבות היה מדהים בשבילי. השגתי תוצאות מטורפות שרק עכשיו אני מתחיל באמת לעכל אותן.

הכלי של שליטה במחשבות פתח לי עולם אחר. אף פעם לא האמנתי שאני יכול לצאת ממצב רוח שלילי דרך כיוון המחשבות, וזה עשה לי שינוי חיובי משמעותי בתפקוד. למכור, שבעבר שנאתי, הפך להיות משהו שהיום אני אפילו קצת נהנה ממנו. עשיתי כאן שינוי של 180 מעלות.

השגתי בסדנה פריצת דרך גדולה בראש ובכיס. ההכנסות שלי גדלו פי כמה וכמה, וכיום יש לי כספים להשקיע בחזרה בעסק שלי כדי לקצור עוד ועוד בעתיד.

ולך חגי המון תודה. כל מה שהשגתי בסדנה זה בזכותך. בהתחלה לא ממש רציתי לבוא לסדנה אך אתה לא ויתרת לי  . אני מאוד מאוד מודה לך על ההתעקשות הזו כי בזכותה הצלחתי להפוך דשדוש לפריצת דרך.”

לקריאת ההמלצה המלאה »

משתתפים מספרים על התוצאות שהפיקו בסדנה:

אורן מזרחי

הרצאת מבוא להתרגל ולהצליח – בשנה האחרונה הייתי אצל הרבה הרצאות של המנטורים בישראל ובכולם נתנו ערך מועט ובעיקר שיווק של סדנה. בסדנה של חגי יצאתי עם הרבה ערך. רואים בברק של העיניים של חגי את התשוקה שלו לתת ערך לאנשים וליצור איתם את השינוי. מעבר לערך הרב שקיבלתי בסדנה, היו באירוע פעילויות שגרמו ל-100% מהאנשים לעשות נטוורקינג (כאשר הממוצע הוא על 15%), ולא סתם נטוורקינג – אלא נטוורקינג משתף ומקדם. ברמה הטכנית: האוכל היה מושקע וטעים, הכיסאות או יותר נכון הכורסאות מפנקות, אין ספק שראו את ההשקעה באירוע בכל הפרטים. תודה חגי, שמחתי להשתתף, מומלץ בחום. אורן מזרחי מנטור למתווכים ולמנהלי משרדי תיווך

לקריאת ההמלצה המלאה »

מיכאל בן חמו – בעלים משותפים בחברת חשמל פלוס

“במהלך הסדנה השגתי פריצת דרך בעסק והשגתי את היעדים שקבעתי… הסדנה השפיעה עלי מאוד גם בעסק וגם בחיי האישיים – אני אדם פחות דואג, פחות דוחה דברים, אדם יותר מאושר, יותר חיובי, יותר יוזם ומתמקד במה שטוב, במה שעובד. במהלך הסדנה עברתי תקופה שדרשה החלטות חשובות בחיי הזוגיות ועתיד המשפחה. האימון והכלים שרכשתי עזרו לי מאוד להחליט, לתכנן את העתיד ולהתחיל בביצוע. הסדנה עבורי הייתה חוויה מפרה וחיובית, ואני מאוד שמח שעשיתי אותה. הרבה תודה לחגי המקסים, המקצועי והאמפתי, ממני, משותפי לעסק ומבת זוגתי”

לקריאת ההמלצה המלאה »

יואל לוי – מומחה לטיפול בבעיות גב וצוואר

“…בשינוי גישה מידי ובמילוי מדויק של כל המשימות של האימון העסקי, הצלחתי כבר במהלך סדנת האביזנס להעצים מאוד את עבודתי/פרנסתי, להגדיל את הכנסותיי בעשרות אחוזים, ולהתקדם ולהתפתח מבחינה עסקית בדיוק לקראת החזון שלי… השילוב של מודעות ואימון עסקי שאותו הנחלת לנו בסדנה, הוא שילוב מנצח, במיוחד כשהוא מועבר על ידי מאמן מקצועי, רגיש ומסור לעבודתו ולתלמידיו כמוך…”

לקריאת ההמלצה המלאה »

עמית שוקרון – מומחה לשיווק באינטרנט

“למדתי המון מסדנת האביזנס. נוסחת “מה בתוך” עזרה לי לעשות שינויים חיוביים ומקדמים בעצמי ובעסק שלי שבעבר לא הצלחתי לעשות. הגדולה של הנוסחה היא בכך שהיא עוזרת להתמיד ולהמשיך ביישום השינוי עד שהוא הופך להיות הרגל חדש. זה אחד הדברים הכי גדולים שאני לוקח מהסדנה. שיפרתי בסדנה את יכולת המכירות שלי. לפני הסדנה הייתי שבוי בפרדיגמה של “אני לא טוב במכירות” ובסדנה הבנתי שזה תוקע אותי ושיניתי זאת. השתפרתי גם ביכולות התקשורת שלי, בדיבור מול קהל ומול אנשים בכלל. מלהיות ביישן אני היום מוחצן יותר וכך גם הביטחון העצמי שלי השתפר. השגתי פריצת דרך בסדנה. ההכנסות שלי בחודשים האחרונים גדלו פי 4-5 לעומת המצב לפני הסדנה. פתאום באיזשהו שלב בסדנה התחלתי להניע את הדברים בעסק שלי והתוצאות הגיעו. ללא ספק עשיתי שינוי. גם אם כיום יש לפעמים נסיגות, אני יודע איך להתגבר עליהן. למדתי איך להתמודד עם הנסיבות ולהתמיד.  חגי, זו באמת היתה סדנה מעולה ולמדתי ממנה המון. אני מקווה שתמשיך להעביר אותה לעוד

לקריאת ההמלצה המלאה »

ננה ברקוביץ – הבעלים של רשת קמעונאית

“שמתי יעדים כמותיים ובצורה מדהימה תוצאות שני הסניפים שלי השתפרו ב- 30% וב- 50%. אחרי 23 שנה בהן פחדתי מלטוס אזרתי אומץ וטסתי! פיתחתי מודעות לכך שהכול אפשרי. בזכות כל אחד מחברי הסדנה וחגי קיבלתי אישור ולגיטימציה להיות מי שאני וזה גרם לי לפריצת דרך”.

לקריאת ההמלצה המלאה »

ורדית בר – מנהלת משאבי האנוש של קיבוץ העוגן

“אני מציינת בסיפוק רב את 12 מפגשי סדנת האביזנס (“מה בתוך”) שהועברו על ידך.
… הגעתי לפריצת דרך בתחום האישי-מקצועי בחיי, וזו בהחלט הצלחה מעולה מבחינתי. הצלחה שהעצימה אותי ברמה בלתי רגילה, ומעשירה ותעשיר אותי בכלים אפקטיביים וברי ישום בכל אשר אפנה מעתה והלאה. התוודעתי אל עצמי יותר מאי פעם, ונוכחתי שבאימוץ הכלים הנכונים אפשר לממש מטרות ויעדים בדרך ברורה, מודעת, תורמת ותועלתית.
… האינטראקציה בין המשתתפים היתה מועילה ומעודדת מאד… התכנים העשירו אותי ופתחו בפני עוד ועוד אופקים מרתקים.
אני מרגישה מועצמת ובטוחה יותר מאי פעם. תודה על חוויה מיוחדת זו ועל כך שהצלחתי!!”

לקריאת ההמלצה המלאה »
דן-קספה-לסדנה
לבחינת האפשרויות להזמנת סדנה או קורס דיגיטלי שמתאימים עבורך או עבור הארגון שלך –
צור איתי קשר

 או התקשר 054-4877725 או שלח מייל אל [email protected],
ואשמח לבחון איתך את הפרטים

דפנה ורדימון – יזמת של עסק חברתי

“… ללא ספק עשיתי פריצת דרך… אני היום במקום שונה באופן דרמתי… אין כלי שלמדתי בסדנת האימון העסקי ואני לא עושה בו שימוש… ללא ספק קיבלתי ארגז כלים לחיים… יש לי חזון ברור ומאתגר, היעדים שלי הרבה יותר ברורים ואני מרגישה מחויבות אליהם. במישור הפרקטי אני פותחת סדנאות באוגוסט ויצרתי את הקשרים הפוליטיים לקדם את יעדי… אני כל הזמן בעשייה… הקבוצה באימון העסקי תומכת, אוהבת ולא שגרתית. יש לה חלק גדול בתוצאות שלי… תודה על הכל, מהלב ומהראש… אני היום אדם יותר מלא ויותר שמח”.

לקריאת ההמלצה המלאה »
תודה-רבה-האביזנס-4

אלה ליכטנשטיין – מעצבת ומייצרת מתנות מקוריות

“סדנת האביזנס הוציאה אותי מאיזשהו בור חשוך ומאוד לא נעים לאיזשהו מקום שמח, מאושר, עם הרבה אור, עם הרבה תמיכה ואהבה, והמון המון דברים מדהימים. אז הסדנה קודם כל הצילה את החיים שלי.

אני השתניתי בצורה מאד חיובית שמשפרת את כל ההתנהלות שלי מול הלקוחות ובחיים בכלל. הגישה שלי השתנתה מאד. אם לפני הסדנה הייתי פסימית ובודדה הסדנה אפשרה לי להפוך לחיובית יותר בסביבה מעצימה של קולגות כמוני.  למדתי להפסיק לקטר והתחלתי לחפש אפשרויות להוציא את המיטב מכל מצב. לעומת קיבעונות שהיו לי בעבר, פיתחתי מחשבה הרבה יותר גמישה.  התקשורת שלי עם הסביבה השתפרה. אני מרגישה את זה באופן בולט בתקשורת עם הלקוחות.

סדנת האימון העסקי נתנה לי המון כלים. ארגז הכלים שקיבלתי משמש אותי כל הזמן. אני עובדת על המודעות שלי ללא הפסקה ורואה תוצאות.  למשל, למדתי איך לפעול בצורה אפקטיבית יותר בתהליכי מכירה. התקשורת עם הלקוחות שלי כיום פתוחה יותר וכתוצאה מכך יש לי הרבה יותר הזמנות גם בתקופות שבעבר היו רגועות יותר. זה היה מדהים כשראיתי איך זה חוזר אלי. אני פשוט מקבלת עכשיו עוד המון עבודות כי הייתי מאוד תקשורתית ויצרתי קשרים עם לקוחות כמו שבדיוק למדתי בסדנה. זה כמו גלגל שמניע את עצמו ומתגמל אותי מאד.

הקבוצה בסדנה הייתה עבורי קבוצת תמיכה מאד חזקה. הקשרים שנוצרו בה ובעיקר הקשר עם בת הזוג שלי הביאו אותי לתוצאות מאד טובות. התמיכה שקיבלתי והעובדה שבת הזוג שלי ואני נמצאות במקום דומה מאד עזרו לי להשיג תוצאות”.

לקריאת ההמלצה המלאה »

שני שגיא

“חגי, הסיפור האישי שלך ופריצת הדרך שלך מאד מעוררי השראה ונגעו בי. אני מודה לך על האופן שבו העברת את הסדנה. אני מתכוונת לתשוקה שבה הנחית, לשמחה שלך ולמחויבות הבולטת שלך. נהניתי מהסדנה, מאד התחברתי לתכנים שלה ולכלים הפרקטיים שלימדת. אני רוצה להגיד תודה לקבוצה המדהימה של המשתתפים בסדנה. אתם מדהימים אחד אחד וכל הכבוד לכם!”

לקריאת ההמלצה המלאה »
לבחינת האפשרויות להזמנת סדנה או קורס דיגיטלי שמתאימים עבורך או עבור הארגון שלך –
צור איתי קשר

 או התקשר 054-4877725 או שלח מייל אל [email protected],
ואשמח לבחון איתך את הפרטים

מיכל אופיר – מטפלת ומנחה סדנאות טטא-הילינג

“הסדנה היתה עבורי צעד מאד חשוב ואפילו הכרחי לקראת היציאה לדרך חדשה. ללא הסדנה לא הייתי נמצאת במקום בו אני נמצאת היום וכפי הנראה לא הייתי מעיזה לעשות את הצעד לשינוי. סדנת האימון העסקי בעצם היוותה עבורי קרש קפיצה מאד חזק לקום ולעשות את מה שאני רוצה לעשות באמת…

הכלים הפרקטיים ותוכנית היעדים מאד עזרו לי להוריד את החזון לפרקטיקה אפשרית. קיבלתי הרבה רעיונות מחגי ומחברי הקבוצה הנפלאים כיצד לממש את התוכנית שלי. הידע שניתן בסדנה הוא מדהים ותרם לי המון לידע האישי ולהבנה כיצד הדברים מתחברים…

מעבר לכך, הפקתי בסדנה את הדברים הבאים:

הכנתי תוכנית יעדים מפורטת ומאד ברורה עבורי, הכוללת כוונון מדויק יותר על מה אני רוצה לעשות ואיך אני רוצה לעשות את זה.
קבלתי ידע פרקטי לגבי הקמת העסק שלי גם מחגי וגם בהפריה מן הקבוצה.

יצאתי לדרך בביצוע התוכנית, ובהתקדמות עקבית ומתמידה אני מגשימה אותה.
תודה ענקית לך חגי על הזכות והאפשרות לעבור תהליך כזה”.

לקריאת ההמלצה המלאה »

אסי אפשטיין – מומחה לניהול תוכניות שותפים באינטרנט

“הסדנה הייתה עבורי מקום של לעצור, להסתכל, להתחבר יותר לאנשים, להתחבר יותר לעצמי, מקום של הפוגה, של שיתוף, חברות ואהבה. אני משתמש בשיטה שלמדנו בסדנה ושם תזכורות – כדי ליישם את המודעות וליצור שינוי. שמתי תזכורות בסלולר וזכור לי שבפגישה אחת התזכורת חוללה בי שינוי חיובי במהלך הפגישה שסייע לי.

כלי משמעותי נוסף עבורי הוא ה”הצגה עצמית”. פשוט ומדהים – שני משפטים שסוגרים עניין. בעזרת ההצגה העצמית המסר שלי מועבר תוך מספר משפטים ומכאן הדרך ליצירת עניין וסגירת עסקה היא קצרה. דבר נוסף שלמדתי, להסתכל על קשיים כפרדיגמות ולהתגבר עליהם.

ברמת התוצאות, לקחתי הרבה דברים שתכננתי כמה צעדים קדימה וחלק מהם כבר קורים, כל מיני רעיונות שיש לי קורמים עור וגידים.

אני מוקיר את הקבוצה הזאת, היא חזקה, מדהימה, תומכת, האנשים בה מדהימים. תודה רבה לחגי שאפשר את המרחב, שנתן מקום. חגי, האופן בו אתה מכין את המפגשים הוא כל כך מדויק, כל כך נכון, כל כך יסודי, אתה יודע מה אתה הולך להגיד ברמה של הדקה, וזה מדהים. אתה דוגמה עבורי לתכנון, למחשבה ארוכת טווח ולהשגת תוצאות. מנחה ששולט בתכנים שלו ומגיע מוכן למפגשים. תודה!”

לקריאת ההמלצה המלאה »

נווין שגב – מוזיקאי ומפיק

“הסדנה הייתה מהפכה בשבילי! …היא נתנה לי הכרה ברצון האמיתי שלי ובדרך שחיפשתי. בעקבותיה, התחלתי ליישם תכונות מנהיגות בי. כיום אני מנגן, שר ומארגן הרבה יותר אירועים בתחום המוזיקה. בניתי תוכנית ברורה של מה ולאן אני רוצה להגיע. חיזקתי את האמונה בכוחי וברצוני לעסוק במוזיקה. הסדנה היתה טובה מאד עבורי, אחת המחזקות ומעוררות השראה ביותר בהן השתתפתי. למדתי את כוחי, יופיי, ייחודיותי, והדרך לבטאם בחיים ולהתפרנס מכך. הבנתי “דבר או שניים” בקשר לעשייה ולחתירה לעבר המטרה….”

לקריאת ההמלצה המלאה »

רוני נוי – מייסדת ובעלים מסדרים לך את העסק Biz Order 4U

“סדנת האביזנס היתה עבורי חוויה מאוד משמעותית. זה מתחיל מחגי שיצר את המרחב, את המקום, את החוקים וממשיך עם הקבוצה ששיתפה פעולה והשתתפה. הקבוצה בסדנה אפשרה לי לעבור תהליך התפתחות מאוד משמעותי. היא שיקפה לי, הכילה אותי, קיבלה אותי ופרגנה לי.  בתחילה הייתי מלאת חששות ופחדים מהמעבר להפוך להיות עצמאית. אך הקבוצה בסדנה נתנה לי את הביטחון ואת העוצמה להפוך את זה לאפשרי. האמונה של חגי והקבוצה בי סייעה לי לחזק את הביטחון העצמי והאמונה בעצמי, ומאפשרת לי לראות את עצמי מצליחה.

הגעתי לסדנת האביזנס עם כיוון פעולה מסוים והגדרתי בסדנה מחדש מה אני רוצה לעשות ואיך אני רוצה לעשות את זה. הסדנה אפשרה לי לעצור, להתבונן, להתנסות ולראות מה אני באמת רוצה לעשות. הכלים שקיבלתי בסדנה באופן כל כך עקבי ומסודר סייעו לי ועוד יסייעו בהמשך הדרך.

תודה חגי שפרגנת לי מהרגע הראשון שנפגשנו והאמנת בי. אני מוקירה אותך על כך. השקדנות והעקביות שלך מעוררות בי השראה. שמך נחקק כמורה הדרך הראשון בעסק שלי. לימדת אותי המון ואני ממשיכה ללמוד ממך, כל יום משהו חדש. אתה מאתגר אותי ולא מוותר לי ואני מאד מעריכה את זה.”

לקריאת ההמלצה המלאה »

טניה לאנין – ביזנס ג’יני, מסייעת לבעלי עסקים ויזמים ליצור איזון וסדר בתהליכים העסקיים שלהם

“סדנת האביזנס נתנה לי המון. למדתי כל כך הרבה מכל אחד מהמשתתפים. למדתי להתגבר על סקפטיות ולהתמקד במה שעובד. קיבלתי בסדנה המון ביטחון וחיזוקים מכל הכיוונים. העתיד שלי היה מטושטש, ידעתי בערך והעזתי פה ושם להזכיר מה אני רוצה לעשות, אבל די בביטול עצמי, והייתי תקועה ללא יכולת לצאת. הסדנה והקבוצה עזרו לי לצאת מהתקיעות. אפקט הקבוצה היה מעבר לציפיות שלי והיה לו ערך עצום. זו הקבוצה הראשונה שהרגשתי שאני באמת אוהבת, מרגישה בה אמיתית, וחשה בה כל כך טוב; לא קרה לי דבר כזה אף פעם… קיבלתי בסדנת האימון העסקי חיזוק משמעותי לכיוון בו בחרתי, וכתוצאה מכך יצרתי תכנית ברורה להקמת העסק שלא ממש העזתי לדבר עליו לפני הסדנה. התחלתי לעבוד עם לקוחה אמיתית, ולתכנן ולבצע הקמת מערך שיווקי לעסק. הסדנה הייתה מרגשת, מרחיבת אופקים ומחזקת. יצרתי קשר מדהים עם אנשים מדהימים ולמדתי איך לממש בצורה פרקטית את הכלים שלמדנו. היום אני הרבה יותר רגועה. אין מה להשוות לעומת

לקריאת ההמלצה המלאה »

ענת קרטס – מייסדת ובעלים של הבוטיק של ענת

החלטתי לעשות שינוי בחיים אבל לא ידעתי מאיפה ואיך להתחיל.
חגי, נפלת לי מהשמים!
… יצאתי מהסדנה עם ארסנל של כלים פרקטיים לחיים…
רמת המודעות שלי עלתה, האמונה שלי ביכולותי גדלה והמיקוד שלי במטרה עלה…
חגי אתה מקצועי, אמפתי, מסור, רץ למרחקים ארוכים, אכפתי, נחוש ומלא אמונה, מעודד ונותן על הראש בו זמנית, דידקטי ובהיר במסרים.
אתה עובד עם הנשמה ובהחלט מקור להשראה…

המון תודה!

לקריאת ההמלצה המלאה »
לבחינת האפשרויות להזמנת סדנה או קורס דיגיטלי שמתאימים עבורך או עבור הארגון שלך –
צור איתי קשר

 או התקשר 054-4877725 או שלח מייל אל [email protected],
ואשמח לבחון איתך את הפרטים

אבי יקואל – מייסד ומנהל בית הספר לראיון

חגי, אתה איש מיוחד שעובד עם נתינה גדולה מאוד. זה לא מובן מאליו שמנחה סדנא מקפיד לשלוח מיד אחרי כל מפגש חומרים שלו לקריאה ועדכון. במפגש בו לא נכחתי שלחת לי הקלטה. וואוו!!

שמחתי להנות מעבודה עצמית פנימית בעזרתך. אני בטוח שאצרוך ממך שירותים נוספים בעתיד. אתה בא עם אמונה גדולה במשתתפי הסדנא. הגעתי אליך עם רצון ו- 4 חודשים אחרי, יש לי בית ספר לראיון!

תודה על החיזוקים, ההכוונות הקטנות והאמונה הגדולה.

מומלץ לכל יזם ולכל אדם!

לקריאת ההמלצה המלאה »

ר.ש. – מעצבת פנים

הסדנא ליוותה אותי לאורך 4 חודשים חשובים בפתיחת העסק העצמאי החדש שלי, נתנה לי כלים מעשיים להצלחה בניהול זמן, משימות ותפוקה עניינית לקידום העסק. חגי עצמו הינו אישיות יקרה, המעניקה מעצמה הקשבה, אכפתיות ומעבר לכל הינו חי על פי הערכים אותם הוא מקנה. במהלך סדנת האימון העסקי בניתי תוכנית יעדים לשנה קדימה ועמדתי ברוב המשימות שהצבתי לעצמי – הכנסותיי השתפרו ולא פחות חשוב מכך – לא הייתי מפוזרת ומבולבלת.… הסדנא מאפשרת אינטרקציה קבוצתית, סיוע וחוויות משותפות בונות, מעשירה ומאפשרת לצאת עם הישגים ממשים… נוסחאת ה”מה בתוך” של חגי היא נוסחא מנצחת, והכלים הכלולים בסדנא משלימים את הפאזל ליישומה כדי לבצע שינוי…אני ממליצה בחום על סדנת האביזנס לאימון עסקי של חגי… לבעלי עסקים או יזמים שבשלים לקום ולעשות שינוי – חגי שלו וסדנת האביזנס הם הכתובת.

לקריאת ההמלצה המלאה »

דורון אשכנזי – מייסד ומנהל של דורון אשכנזי – אופנת גברים

“סדנת האביזנס של חגי נתנה לי פוש גדול, הסדנה גרמה לי להאמין שאני באמת יכול לעשות את זה, שהדברים נמצאים בהישג ידי… כל מה שאני עושה היום זה אחרת, כל צורת העבודה שלי, כל ההתנהלות שלי, כל המחויבות והאחריות שלי היא אחרת… קיבלתי את הכוח (לשנות) מחגי… הסדנה של חגי היא שונה מכולם… הסדנה טובה לכל בעל עסק… אם אדם סקפטי כמוני אומר זאת, אז כמעט כל אחד יכול לעשות זאת ולהגיד את אותם הדברים… אני ממליץ לכל אחד על הסדנה הזאת…”

לקריאת ההמלצה המלאה »

אופיר גל, בעל אולפן הקלטות ומוזיקאי

“השגתי בסדנה שינוי משמעותי בגישה. למדתי שגישה חיובית היא הכרח ותנאי ראשון להצלחה,  וששיפוט והלקאה עצמית מונעים ממני להצליח. למדתי גם לפרוט כל משימה ל”צעדי תינוק” וכך אני נע לפעולה ונמנע מלהיתקע. עוד למדתי בסדנה למכור בצורה אפקטיבית”.

לקריאת ההמלצה המלאה »

ד.ט., בעלת מקצוע חופשי

“קיבלתי המון בסדנה. אהבתי את המנחה ומשתתפי הקבוצה ואני שמחה מאד מאד שהגעתי לסדנה בעיתוי הזה. תודה רבה !! התובנות הגדולות ביותר שקיבלתי בסדנה: 1. מודעות להויה (BEING), חיבור מעשי לידיעה שזה מה שיוצר את הכל. 2. חיבור לחזון – דבר עצום בערכו שלא העזתי לגעת בו וכן תוכנית היעדים כולה, שאפשרה מיקוד ולכן יכולת ביצוע. 3. התובנה שיש לתרגל כדי ליישם אמונות חדשות בחיים, ולא רק “להבין” את הדברים או “לקבל תובנה”. 4.חידוד החשיבות של ההתבוננות לפי “מה בתוך” והתרגול שלה. 5. דוגמא אישית של חגי שהפגין מוטיבציה חיובית, מרץ, והיווה גורם מדרבן וחלק חשוב מאד מהלימוד, תוך מתן דוגמה אישית. 6. תודה על ההכרות עם דארל רוטרפורד!!! חומרי הקריאה היו נהדרים, מעודדים, מלמדים.”

לקריאת ההמלצה המלאה »
לבחינת האפשרויות להזמנת סדנה או קורס דיגיטלי שמתאימים עבורך או עבור הארגון שלך –
צור איתי קשר

 או התקשר 054-4877725 או שלח מייל אל [email protected],
ואשמח לבחון איתך את הפרטים

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי