הספר "להתרגל להצליח״ - מודפס, דיגיטלי או קולי

32 שנות תובנות וניסיון עסקי, ניהולי, אימוני ויזמי
יצאו לאור בספר פורץ דרך!

“להתרגל להצליח!” – הדרך האפקטיבית להגשמה עסקית, הוא מדריך פרקטי ויישומי לשינוי מנטלי שמניב תוצאות עסקיות ממשיות. הוא עונה על השאלה איך להשתחרר אחת ולתמיד מדחיינות, שיפוטיות, פרפקציוניזם, ריצוי, כעסים ועוד עשרות הרגלים תוקעים אחרים. הספר מיועד לכל מי שמוכן לשנות את עצמו כדי באמת להצליח בקריירה, בעסקים או בניהול, ולחיות בשגשוג, שלווה ושפע!

כל בעל עסק, משנה קריירה ומנהל יוכל לגלות בעזרת הספר מה מונע ממנו לממש את מלוא הפוטנציאל העסקי שלו, ולרכוש כלים פרקטיים איך לסלק את המכשולים כדי לשגשג, להצליח ולהרוויח יותר כסף.

 

3 הפרקים הראשונים של הספר זמינים להורדה – ללא תמורה! 

להתרגל-להצליח-הדמיה-הפוכה

הספר ניתן לרכישה בכל חנויות הספרים הפיזיות והדיגיטליות, וגם ישירות ממני,
כספר מודפס או דיגיטלי או קולי, בהנחה עד הבית

רכשת ספר בחנות ללא סימניית כלים? הורד אותה בלינק הזה: סימניית כלים 6.5 קלה להדפסה

פוסט שפרסמתי בפייסבוק ביום ה-6 במאי, 2016:

יש!!! עם הבוקר התפזר הערפל ותוצאות קמפיין ההשקה באמזון של “להתרגל להצליח” המקוצר באנגלית בתשלום התבהרו:
– מקום ראשון ברבי המכר בקטגוריה Counseling & Psychology > Research
– מקום שני ברבי המכר בקטגוריה Physiological Aspects


הדרך עוד ארוכה לרב-מכר עולמי של הספר המודפס המלא, אך אני על דרך המלך! תודה לכל מי שעזר! תודה מיוחדת ל- עמית אופיר שבלעדיו כל זה לא היה קורה!

amazon-bestseller-1
amazon-bestseller-2
מכירת-הספר-קולאז׳1

הספר ניתן לרכישה בכל חנויות הספרים הפיזיות והדיגיטליות, וגם ישירות ממני,
כספר מודפס או דיגיטלי או קולי, בהנחה עד הבית

מעדיף לקרוא את הספר באנגלית ביחד עם עשרות המלצות של קוראיו?
הנה כאן הוא לרכישה ישירה מאמזון

למה כדאי לך לקרוא את הספר שלי?

הנה ההקדמה של הספר שמסבירה מדוע כדאי לך לקרוא את הספר "להתרגל להצליח":

ביום בהיר אחד בחודש נובמבר 2005, בגיל 45, עמדתי מול האתגר הקשה בחיי: “הגבינה שלי זזה” והחלטתי להתפטר מעבודתי כשכיר ללא אלטרנטיבה תעסוקתית! מאסתי בעבודתי מבלי שידעתי באיזה עיסוק חלופי לבחור; מה העיסוק שיאפשר לי לממש את ייעודי: כזה שאוהב, שיגשים את כישוריי ויכולותיי, שיהיה בר-ביצוע וישמר את רמות ההכנסה הגבוהות שהורגלתי אליהן. כך הייתי בתחילתו של משבר תעסוקתי ותהליך שינוי שאיים על הביטחון הכלכלי שלי ושל משפחתי בת 4 הנפשות, ללא פתרון נראה לעין.

המהפך האישי והמקצועי שעברתי, המתואר בפרק הראשון של הספר, מהווה את השלד לספר כולו. מהפך כזה הוא חלומם של רבים, המתפשרים על חייהם ועל כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח בגלל נסיבות כאלו ואחרות. לכל אלו יהווה ספר זה השראה ומדריך פרקטי איך לממש את הפוטנציאל העסקי והתעסוקתי שלהם, ולהשיג את התוצאות עליהן תמיד חלמו.

חגי-שלו-הספר

אלו האנשים שמתוכם צמחתי, אותם אני פוגש מדי יום בעבודתי ומהם אני שואב את השראתי. אני מאמין בכל לבי שבכוחם של האנשים הללו ליצור שינוי בעצמם, בעסק ובקריירה שלהם, בחייהם ובעולם כולו.

 

לקריאת ההקדמה המלאה – לחץ כאן

שאלות ותשובות על הספר

הנה ראיון שנתתי בקשר לספר שמתאר אותו ואת הבשורה שהוא מביא:

הספר שלי מיועד לבעלי עסקים, שכירים ומנהלים רציונליים שהעסק/המשרה/הקריירה שלהם אינם מניבים להם את כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח. הספר מסייע להם לרכוש הרגלים מנצחים כדי לשגשג, להצליח ולהרוויח יותר כסף, אפילו אם הם בכלל לא יודעים מה תוקע אותם.

הספר שלי מיועד לבעלי עסקים, משני קריירה ומנהלים שלא ממצים את הפוטנציאל שלהם ולא מרוויחים את כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח. אנשים אלו הם טובים ומוכשרים, הם יודעים ועושים את עבודתם היטב, והם גם בדר”כ אוהבים את מה שהם עושים. בנוסף, הם פרקטיים ורציונליים ולעיתים גם למדו הרבה קורסים, השתתפו בהמון סדנאות ורכשו שלל כלים עסקיים וניהוליים כדי ללמוד איך להצליח. אלא מה, הם עדיין מדשדשים. חלקם אולי מצליח לא רע, רק שלפי כמות ההשקעה, המוטיבציה והמומחיות הם היו צריכים להצליח הרבה יותר, והם יודעים זאת! הם יודעים שהם יכולים להרוויח הרבה יותר כסף רק לא יודעים מה עוד לעשות כדי לממש זאת. במילים אחרות, הם תקועים.

הפתרון שהספר מציג כבר בהתחלה שלו הוא פשוט: זה לא מה שהם יעשו שיקבע את הצלחתם, אלא איך הם יעשו זאת: מה המצב הרגשי שלהם? מה ההרגלים שיושבים בבסיס עשייתם? מהן האמונות המגבילות שיושבות עמוק בפנים ומחבלות בחריצות ובשקדנות שלהם? במילים אחרות התשובה היא לא בצד הריאלי-הפיזי אלא בצד המנטלי-ההווייתי.

לאורך הספר אני נותן כלים איך להתמודד עם התקיעויות המנטליות הללו. בלב הספר מתודולוגיה ייחודית שפיתחתי איך לעשות שינוי פרמננטי חיובי ומקדם בכל המרכיבים המנטליים – אמונות, רגשות, מחשבות והרגלים – ולקשור אותו לתוצאות בעסק, בניהול ובקריירה.

בוודאי. אלברט איינשטיין אמר שלעשות כל הזמן אותו הדבר ולצפות לתוצאות שונות זו אי-שפיות. אין טעם לאותם בעלי עסקים ומנהלים חרוצים ופרקטיים להמשיך לעשות שוב ושוב את אותם הדברים. עליהם לשנות משהו, את עצמם בראש ובראשונה. בתקופה כל כך דינמית שאנו חיים בה, בחיים בכלל ובעסקים בפרט, כל בעל עסק, כל שכיר שמנהל קריירה וכל מנהל חייב להיות מאד פתוח וגמיש לשינויים, אחרת יהיה לו קשה מאד להצליח. הספר מדבר על השינוי, מסביר מדוע כל כך קשה לנו בני האדם להשתנות, ונותן כלים להתמודד עם השינוי, הן במישור המנטלי והן במציאות העסקית הפיסית.

אני יליד 1960 ומאחורי 35 שנים של ניסיון עסקי, ניהולי, פיננסי ויזמי, כאשר מאז 2006 עבדתי עם כ-1,000 בעלי עסקים, משני קריירה ומנהלים ביותר מ-10,000 שעות ליווי, וסייעתי להם להצליח בעסק ובקריירה, ולהרוויח יותר כסף.

אני רואה חשבון רציונלי ופרקטי שבמשך 22 שנה עבד כשכיר במשרדי רו”ח ובחברות הייטק כסמנכ”ל כספים. עד שבשנת 2005, בגיל 45, נשבר לי והחלטתי לעזוב משרה טובה והכנסה נדיבה כדי לעשות לנפשי. פיתחתי את המודעות שלי והפכתי מאיש של מספרים לאיש של אנשים. הבנתי שהחזון האמיתי שלי הוא לאפשר לאנשים מסביבי לממש את הפוטנציאל העסקי שלהם כדי להרוויח יותר כסף, והתחלתי להגשימו.

למדתי אימון ומודעות בכ-30 קורסים ועוד אלפי שעות בלימוד עצמי מהאינטרנט, הרצאות וספרים. ואז קלטתי את הבאג הגדול של רוב תורות המודעות: הן מאד מופשטות ותאורטיות – חסר להם ממשק פרקטי כדי לתרגם את כל החוכמה שיש בהן לתוצאות תכלס, בחיים ובעסקים. את הממשק הזה החלטתי לפתח.

ישבתי, חשבתי ופיתחתי מתודולוגיה ייחודית, עניינית ומעשית, שמאפשרת לחבר בין העולם המנטלי, הרגשי וההווייתי למציאות הפיזית, הריאלית והממשית, כדי להשיג תוצאות בעסק, בקריירה ובניהול. יישמתי את המתודולוגיה בשטח בעצמי ובליווי כ-1,000 אנשים להצלחה, בדקתי שהיא עובדת ושיפרתי אותה. ואז הוצאתי אותה לאור כספר, לטובת כל בעלי העסקים, השכירים והמנהלים הרציונליים שלא מבינים מה מונע מהם להרוויח את כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח.

אני חגי שלו המשלב.
הייחודיות שלי היא חיבור חזק בין עסקים תכלס לבין מודעות גבוהה, ביחד עם שיטה ייחודית איך לשלב ביניהם – לתרגם מודעות לתוצאות
. אני פרקטי ורציונלי מחד, ומאד מודע, אפילו רוחני, מאידך.נדיר למצוא שילוב כזה, אלו עולמות שלרוב לא מתקשרים זה עם זה. האמת שאני לא הכי חזק לא בפרקטיות ולא במודעות. החוזקה הגדולה שלי ושם בעצם הייחודיות – היא בחיבור שלהם, היכולת לאזן ולשלב ביניהם כדי להשיג תוצאות.

במטפורת הרכב שאני משתמש בפרק 5 בספר, אני השלדה שמחברת את 2 הגלגלים הימניים עם ה-2 השמאליים. מגיל אפס מלמדים אותנו: “תלמד, תעבוד, תעשה, תתאמץ”. כל אלו, כמובן חשובים להצלחה, רק אינם מספיקים להצליח. אני מדגים בספר איך בצד ה-DOING החשוב הזה (2 הגלגלים השמאליים ב”רכב”) אנו חייבים לשלב גם BEING,  שהוא 2 הגלגלים הימניים ב”רכב”. זה בעצם הצד המנטלי: מי אני? מה האמונות שלי? מה ההרגלים? האינטליגנציה הרגשית? למרות שאנו נקראים באנגלית Human Being, את הצד הזה של ה-BEING לא מלמדים אותנו.

אני מציג בספר מודל ייחודי ומתודולוגיה חדשנית של איך כל אחד יכול לחבר בין ה-DOING ל-BEING, כי זו הנוסחה האמיתית להצלחה שרק בודדים מהקולגות שלי מתייחסים אליה.

ההצלחה שאני הכי גאה בה היא היכולת להחליף עיסוק בגיל 45, על אף מחויבות למשפחה ולילדים, לפתוח עסק חדש מאפס בתחום חדש לגמרי ולהצליח בו. 1000 האנשים שעבדתי איתם מאז 2006 הם העדות לכך. לאחר 22 שנה מאסתי בעיסוקי ועזבתי את עבודתי כסמנכ”ל כספים שכיר בהיטק, התנתקתי מחבר הטבור מזהב, וויתרתי על משרה טובה והכנסה נדיבה של עשרות אלפי ש”ח, וכל זאת ללא אלטרנטיבה תעסוקתית. וזה לא שהיו לי מקורות הכנסה חלופיים לחיות מהם.

ידעתי שאני יכול לעשות גם דברים אחרים, חיפשתי את הייעוד החדש שלי וחתרתי להגשימו בהתמדה ובנחישות. כך הפכתי מאיש של מספרים לאיש של אנשים.
בדרך למדתי על “מערכת ההפעלה האנושית” דרך עשרות קורסים ואלפי שעות של לימוד עצמי מספרים, אודיו ו-ווידאו. עברתי שינוי משמעותי כמעט בכל פרמטר באישיותי (יש לי אישור מאסנת אשתי לכך 😉), חוויתי על בשרי שינוי עסקי, הקמתי עסק משגשג, פיתחתי את המתודולוגיה שלי וכך אני היום מלמד אחרים על שינוי ממקום של התנסות והצלחה אישית.

את כל אלו ריכזתי בספר שיפתח פתח לבעלי עסקים, שכירים ומנהלים אחרים לשנות את עצמם כדי למצות את הפוטנציאל העסקי/תעסוקתי שלהם, להצליח ולהרוויח יותר כסף.

זה היה אפשרי בשבילי, זה אפשרי גם בשבילך!

הספר ניתן לרכישה בכל חנויות הספרים הפיזיות והדיגיטליות, וגם ישירות ממני,
כספר מודפס או דיגיטלי או קולי, בהנחה עד הבית

מעדיף את הספר באנגלית? הנה כאן הוא לרכישה ישירה מאמזון

שתף עמוד זה:

כתיבת תגובה

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי