לקוחותיי משתפים - אימון עסקי

זיו אבן צור – מומחה וידאו לשיווק, להדרכה ולתדמית

“… באופן הכי פשוט: נכנסתי אליך כבעל מקצוע ואני יוצא כבעל עסק ומנהל… השינוי הינו פנימי ונוגע בגישה שלי ובדפוסי חשיבה והתנהגויות… זכיתי בך, בעל ניסיון ותובנות, מחויבות ואכפתיות, שהולך יחד איתי בדרך המרגשת הזו ומעלה עצות מועילות שמשנות עסקים… בתכל’ס  – תוצאות: 1. הגדלה משמעותית במכירות בסוף תקופת האימון (מעל 50% הגדלה) 2. שינוי בתמהיל הלקוחות 3. אחוזי סגירה גבוהים יותר במכירות 4. שיפור בניהול השוטף והפקת תוצרים טובים יותר מאשר בעבר 5. פיתוח מוצר חדש וייחודי! וחשיבה יזמית 6. תכנון! תכנון! תכנון! 7. הגדרת חזון לעסק 8. שינוי דפוסי מחשבה “תוקעים” והחלפתם בדפוסים מועילים 9. בטחון בערך של המוצרים שלי 10. הנאה וסיפוק…” זיו אבן צור – מומחה וידאו לשיווק, להדרכה ולתדמית

לקריאת ההמלצה המלאה »

אוהד יצחקיאן, מומחה לאופטימיזציה של שטחי פרסום באינטרנט, מספר איך הגדיל את הכנסותיו במאות אחוזים כתוצאה מאימון עסקי איתי:

ניר-בהגלי
תודה-לורן-רוזנמן

ד”ר אורלי דורון – תגובה מתוך פרויקט Headstart לספר “להתרגל להצליח”

חגי, אתה אחד האנשים המדהימים שפגשתי בשנים האחרונות. התמיכה שלך בי ברגעים קשים מנשוא הייתה מצילת חיים במלוא מובן המילה! אשמח להשתתף בפרויקט הספר שלך ולהמליץ בחום, כי אני יודעת מניסיון אישי עד כמה גבוה הערך של כל נתינה שלך.

לקריאת ההמלצה המלאה »

דניאל שלגי-שירה – WebGuy, פיתוח הקמת ותחזוקת אתרי אינטרנט מצליחים

“הגעתי אליך לאחר כמה וכמה “ליוויים עסקיים” שעברתי בשנים האחרונות. הליווי שלך הקפיץ לי את העסק עוד כמה שלבים קדימה… והכי חשוב לכל עסק, המחזור העסקי והרווחים שלי קפצו בעשרות אחוזים מאז שהתחלתי לעבוד איתך. אני ממליץ לכל בעל עסק… להתקשר אליך, להיפגש איתך ולעשות קפיצת מדרגה.”

לקריאת ההמלצה המלאה »

ירון לוי – עו”ד עצמאי

“…כשנפגשנו לראשונה הייתי מבולבל, לא בטוח בדברים, עם המון שאלות והמון מחשבות… לשמחתי יצאנו לדרך עם סדרת מפגשים בה למדנו להכיר, סבלנות, הקשבה ואמפטיה, שהן רק חלק מהתכונות הנפלאות שיש לך. ההתמדה, המסירות, והעקביות יצרו את הפתח האדיר לכניסת הטוב לעסק שלי. לבסוף הדבר בא לידי ביטוי במספרים… הדרכת אותי צעד צעד והענקת לי כלים אשר מאפשרים לי להתמודד באופן אישי עם הסיטואציות המורכבות שיש לחיים העסקיים והאישיים להציע…
היום אני מרגיש הרבה יותר בטוח בהיבט העסקי… יש לי תכנית טובה שניתן לעבוד איתה…
ממליץ בחום עליך כמאמן, כיועץ עסקי, כיועץ אישי. ההכשרה שלך בראיית חשבון משאירה אותך פרקטי לשטח. חי את המציאות היומיומית וזה סייע לי מאוד. תודה על הכל!”

לקריאת ההמלצה המלאה »

ע.א – בעל עסק בתחום ההייטק

“…12 מפגשי ההדרכה עם חגי… עזרו לי למצוא מה אני רוצה ויכול לעשות ממש טוב… ואפשרו לי לדרוש ולקבל תמורה הולמת לעבודה שלי. התוצאה היא שהגדלתי את ההכנסות שלי לפחות ב-50%.
אני יוצא מהמפגשים האלו עם ביטחון ואמונה ביכולת שלי להשיג את היעדים העסקיים ולא פחות חשוב – עם מפה ברורה של איך להשיג את היעדים האלו. אין ספק שתהליך האימון היה אפקטיבי וכדאי!”

לקריאת ההמלצה המלאה »

דן טימור, מומחה ליצירת זוגיות מאושרת לנשים

“… מהר מאד חגי עזר לי בשני מישורים: מישור המוטיבציה שלי ובמישור הפעולות האפקטיביות … לגבש שיטה שבעזרתה … לקוחות מגיעים אלי… העבודה עם חגי הביאה אותי ממקום שבו אני חסר שקט וחסר כיוון ברור בעסק למקום שבו העסק יציב. במהלך התקופה ההכנסות שלי הוכפלו והיום אני בתחילת דרכי להרחבת העסק אפילו יותר…  מה שעבד לי באימון העסקי זו האמונה המוחלטת של חגי בי והדרכים הפרקטיות שלו שתמיד תמכו בי למימוש היעדים שלי, גם כשבתחילה זה לא נראה לי בכיוון… רשת הקשרים הרחבה של חגי יצרה עבורי הכרויות עם אנשים מרתקים שיחדיו שיתפנו פעולה ועזרנו האחד לשני ביצירת ערך רב יותר ללקוחותינו.
לסיכום: בתהליך האימון עם חגי עשיתי שינוי משמעותי בעצמי, שאפשר לי לקדם את העסק שלי באופן משמעותי להצלחה!”

לקריאת ההמלצה המלאה »
רומי-קופמן
רומי-קופמן-2
תודה-א.נ.
תודה-ה.-ר.

דניאל כותא, זכיין של רשת קמעונאית, עבד איתי בשנת 2013:

“… הגעתי אליך לפגישת היכרות… כשהעסק שלי היה תקוע… נתת לי כלים להבין ולהתמודד, שינית לי את התפיסה לגבי כסף והצלחה, הראית לי איך להסתכל על הדברים אחרת ולשנות אותם, ואיך להניע שינוי – שחררת לי פקק במוח שתקע אותי וכך הצלחתי להתקדם…
פרצתי דרך בגישה ובתוצאות… התחלתי להרוויח כסף, והרבה!!!!… כל מה שלמדתי ושיניתי בעזרתך הוטמע “במערכת ההפעלה” שלי ואפשר לי להגיע להצלחה שאני חווה היום… הגדלתי את המחזור החודשי של העסק שלי פי 6, למספר בן 6 ספרות, והיד עוד נטויה!”

לקריאת ההמלצה המלאה »

ולאחר שנתיים, שלח אלי דניאל כותא את המסר הבא:

המלצה-דניאל-כותא
המלצת-לקוח2
המלצת-לקוח

פנינה וטשר – מייסדת ומנכ”לית אביליטיס בע”מ

“בנית יחד איתי את התוכנית העסקית של החברה, צעד אחרי צעד, מהשורה הראשונה ועד לתוכנית מורכבת ומקיפה המשקפת היטב את חזונה ויעדיה של Abilities ב-5 השנים הראשונות… זכיתי להכיר איש נשמה, היה כיף ולמדתי ממך המון, וברשותי תוכנית פיננסית איכותית העומדת בבסיס דרכה של החברה. על כל זאת ועוד, המון תודה!”

לקריאת ההמלצה המלאה »

מ.ז. – מנכ”ל חברה לנדלן עסקי

” …גרמת לי להרגשת ביטחון רב ולהרגשה שבאמת אני מקצוען בתחומי, סייעת לי רבות בכתיבת וביצוע הדרך בה רציתי להיות… הליווי והתמיכה שלך סייעו לי לשבור מחסומים אישיים רבים שלי, להגדיל את המחזור והרווח הכספי שלי בעשרות אחוזים ולכוון גבוה הרבה יותר ממה שכיוונתי קודם לכן…”

לקריאת ההמלצה המלאה »
תודה-רון-פישמן

עידית נוידרפר – אמנות הפרזנטציה

“בזכות הדרך שלי עם חגי שלו חיזקתי את היכולות הפרקטיות שלי… מתוך מאגר בלתי נדלה של מורים ומאמרים הוא דג את המדויקים ביותר לי ולדרך שלי… הבאתי אל המציאות חלק מהחלומות שלי… פיתחתי באופן עצמאי סדנאות משחק ונכנסתי לתהליך חזרות על מופע שלי – שניהם חיכו להתממש כבר שנים רבות… חיזקתי את הביטחון העצמי שלי, אני מעזה יותר, אני יוצרת קשרים, אני מאמינה ביכולות שלי להגשים את עצמי, אני חווה הרבה פחות לחץ בחיי היומיום, השמחה שלי אמיתית יותר ונובעת מבפנים (בלי קשר לחיצוני)…”

לקריאת ההמלצה המלאה »

בראיון ברדיו קסם (סטודנטים משדרים) בחודש ינואר 2014 משתפות יעל דנק ושרית את הצלחותיהן באימון עסקי איתי (6 דקות): ​

יעל דנק – מאחה שברים נפשיים

“… כשרק התחלנו והגדרנו מטרות לא האמנתי שהן אכן תתממשנה… תוך חצי שנה גדלתי מ-2 מטופלים ל-10… להדריך בתחום הפוסט-טראומה… לא להאמין, זה קורה כבר עכשיו… העבודה על הפרדיגמות שתוקעות, השריטות, ההתכווננות, הצבת המטרות, ההתמקדות המקצועית, והפסקת הבלבול והפיזור שליוו אותי. ההבנה שמה שאני רוצה אני יכולה וצריכה לחתור אליו…
זה התחיל לתת את אותותיו באופן הדיבור בקליניקה, במה ששידרתי לעצמי ולסובבים… התחלתי להעז ולפתח דברים חדשים… כיום אני במקום שאני יכולה להמשיך בעצמי עם הכלים שרכשתי… והכל מתוך אמונה ואהבה במה שאני עושה.
אז תודה על הכל, על התמיכה, האוזן הקשבת, והעידוד התמידי לצאת ולהעז… “

לקריאת ההמלצה המלאה »

אבי ליזר, אדריכל עצמאי

“…לפני מספר שנים הגעתי לנקודה בה חיפשתי ליווי עסקי כדי שהמשרד שלי יתרומם לגבהים חדשים. קיבלתי המלצה על חגי שלו דרך חברים והתחלנו יחדיו תהליך מובנה וסדור של מפגשים על פי מתודה שפיתח חגי המשלבת את הצד הלוגי והפרקטי של עסק עם המנטליות והתודעה האנושית… מאז, משרדי AL/Arch – אבי ליזר אדריכלות, ממשיך להתקדם ולהתרחב בהיקף וביכולות, ואני מודה לחגי שלו על התהליך שעברתי אתו.
אני ממליץ לאדריכלים להיפגש עם חגי וללמוד ממנו איך ניתן לשלב את עולם העסקים עם עולם היצירה.”

לקריאת ההמלצה המלאה »
רוצה להפיק תוצאות דומות?
צור קשר לפגישת היכרות בה אתאים עבורך
את הפתרון האופטימלי, ב-1:1 או בקורס דיגיטלי:

 או התקשר 054-4877725 או שלח מייל אל info@hagaishalev.com

תודה-רומי-עצמון
תודה-אפרים-מורחב

שרית, יועצת פיננסית עצמאית למפעלי תעשייה

“… אחת הנקודות החשובות שאהבתי בשיטת האימון העסקי של חגי היא היכולת לזהות מיד את מה שעומד מאחורי קושי מסוים ולתת לו פתרון מעשי. טכניקה ליישום מידי. הפגישות היו מאוד מקצועיות, ממוקדות, המשימות לביצוע היו ענייניות, רלוונטיות ומותאמות לשלב בתהליך, לאישיות שלי ולקצב ההתקדמות שלי בתוך רצף האירועים. כמובן שבמהלך התהליך היו לי נקודות שבירה, פחדים, התקוממות פנימית ואגו שבעט והתנגד לשינוי. חגי היה שם בשבילי בכל רגע- לזהות, לתת פתרון, ללמד כלים, לעודד, לתמוך, להרים אותי מהרגעים הנמוכים. ויש כאלה. לכולנו.

היום, לאחר סיום התהליך עם חגי, אני במקום הרבה יותר טוב, מיישמת את הטכניקות שלמדתי, הולכת ומתחזקת וממשיכה להרגיש את השינוי יום יום. היום ברור לי כי הכלים שקיבלתי, הם כלים לחיים!

ופניה אישית לחגי – אין מילה שתתאר את גודל התודה! תהליך האימון הסתיים לא מכבר אך אתה ממשיך ללוות אותי בשיטתך, בטכניקות שלך, ברעיונות שלך, בחיוך שלך, בנועם שלך ובעיקר- באמון שלך בי. ממשיכה קדימה צומחת ומאושרת!”

לקריאת ההמלצה המלאה »

מיכל ליבנה – מייסדת ומנכ”לית דני מאני ילדים לומדים כסף בע”מ

“אני מבקשת להודות לך עבור סדרת פגישות מרתקות שחווינו איתך, במסגרת אימון אישי-עסקי להשגת פריצת דרך בתהליך הצמיחה של חברתנו… בנחת ובנועם, במקצועיות ובתבונה, הובלת אותנו את נקודת קבלת החלטות שיאפשרו לנו לקדם את תוכניותינו ולהגשים את חזוננו. היתה לי חוויה אינטלקטואלית ועסקית מן המעלה הראשונה…”

לקריאת ההמלצה המלאה »
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה

יואב סגל – בעלים ומנהל שיווק ומכירות קפה רובנס

“…חגי היטיב לשלב עבודה אימונית נטו עם תמיכה בעשייה בפועל ותשומת לב לפרטים הקטנים… התהליך שעברתי עם חגי הצליח להחזיר לי את ההתלהבות בעשייה היומיומית, לחזק את הביטחון שלי ולהבין שאכן כל יעד עסקי אפשרי… עד כה נרשם גידול של 30% בהיקף המכירות והיד עוד נטויה… אני יוצא עם תוכנית מתאר ליוזמות נוספות ועם תובנות אישיות… אני שמח שבחרתי לצאת לדרך עם מאמן אחראי ומנוסה שאמליץ עליו בחום לקולגות שלי…”

לקריאת ההמלצה המלאה »
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה
תודה-רון-פישמן
תודה-יעקב-אדיר

יובל שפיר – מייסד ומנכ”ל i Decide – המרכז להכוונה מקצועית

“… חגי הוא אדם מקסים… אדם כזה לידך הוא כשלעצמו גורם אידיאלי לצמיחה… למדתי להיות במצב רוח טוב ופרודוקטיבי משך חלק גדול הרבה יותר של הזמן… כיום, אני מרגיש הרבה יותר שליטה בעסק והיכולת שלי לחשוב בפרספקטיבה רחבה ועתידית ופחות מפוזרת על העסק מאוד גדלה… אם אתם צריכים מאמן שיש בו את השילוב הנדיר של אינטליגנציה פיננסית ואינטליגנציה רגשית, שיהיה מסור לכם ולעסק שלכם מעל ומעבר, שהוא אדם נפלא שפשוט טוב להיות לידו ולצמוח – חגי הוא האיש שלכם!”

לקריאת ההמלצה המלאה »

ה.ו. – על עבודה של חגי עם אביה בן ה-74 באימון עסקי

“אבא שלי היה אצלנו והוא פשוט נראה רגוע ושמח. הוא דיבר, חייך וסיפר סיפורים כמו פעם… באמת כבר המון זמן (אני מניחה שכמה שנים טובות) שלא ראיתי אותו ככה.
הוא סיפר על הפתיחות והשיחות שהוא ניהל איתך, על התחושה שהוא יכול לדבר איתך על הכל, שאתה מקשיב ויודע לנתח ולהתמקד בעיקר.
ועל כמה שעזרת לו באמת לעשות שינוי.
… זה באמת מאד מרשים!
אני מודה שלא חשבתי שהשינוי יהיה כ”כ ניכר וברור.
… רציתי להגיד תודה מעומק הלב!
…יישר כוח על המקצועיות והאנושיות, עזרת לנו מאד!”

לקריאת ההמלצה המלאה »

אדוה ברנפלד מנהלת ומייסדת מרכז אדוה

חגי היקר, אין מילים בפי להודות לך על הליווי שנתת לי בסדרת מפגשים אישיים וסדנת האביזנס בהנחייתך. חיפשתי זמן רב יועץ עסקי שאוכל לדבר איתו בגובה העיניים, להרגיש בנוח וללמוד ממנו כלים שאוכל ליישם בעשייה היומיומית בעסק. הדבר החשוב ביותר שלמדתי ממך הוא כיצד לתכנן ולארגן את כל הרעיונות שרצים לי במוח בתכנית עסקית אפשרית לביצוע. למדתי ממך לקחת את עומס המשימות והמטלות ולתכנן אותן באופן שאוכל להרגיש נינוחה ושמחה בעת ביצוען. במהלך הסדנה הכרתי אנשים נפלאים, נפתחתי לשיתופי פעולה חדשים וקבלתי כלים רבים לפיתוח העסק שמלווים אותי במהלך היומיום. לסיום חגי, ברצוני להודות לך על המסירות, המקצועיות והמחויבות הרבה שלך והכי הכי חשוב על האהבה הגדולה שלך למה שאתה עושה ולמתאמנים שלך. מחכה לסדנת ההמשך שלך וממליצה בחום לכל מי שמחפש מסגרת מעשירה, מעצימה ויישומית לפיתוח והרחבת העסק. בתודה מקרב לב, אדוה ברנפלד מנהלת ומייסדת מרכז אדוה

לקריאת ההמלצה המלאה »

רו”ח יוסי כהן – מומחה בחשבונאות משפטית

“… לאורך כל 12 המפגשים הרגשתי את ידך אוחזת בידי ומוליכה אותי להשגת היעדים… בעזרתך ייעלתי את התחום האישי ופיתחתי בצורה חכמה ומקצועית את התחום המקצועי שאותו רציתי לפתח… נוצרה בינינו הבנה וידידות… בזכות הרצינות והדוגמה האישית אתה מצליח לספק את הסחורה ולהשיג ב-100% את יעדי ההדרכה… נהניתי מכל הפגישות איתך והצלחתי להשיג את המטרה שהצבתי לעצמי… תרשה לי לסיים במילה אחת – תודה!”

לקריאת ההמלצה המלאה »
רוצה להפיק תוצאות דומות?
צור קשר לפגישת היכרות בה אתאים עבורך
את הפתרון האופטימלי, ב-1:1 או בקורס דיגיטלי:

 או התקשר 054-4877725 או שלח מייל אל info@hagaishalev.com

חברת פרקטיקל אג’ייל – חברת ייעוץ מובילה לחברות טכנולוגיות בתחום האג’ייל

“הגענו אל חגי כאשר הבנו שהחברה שלנו על סף צמיחה, ושאנחנו רוצים עזרה בלגדול נכון… אנחנו שמחים שבחנו בחגי מכל היועצים ששקלנו… פרקטיקל אג׳ייל של לפני ואחרי חגי אלו שתי חברות שונות לגמרי! זו לא רק השורה התחתונה שתעיד על כך. זו דרך החשיבה שלנו, וגם כיצד לקוחותינו – הפוטנציאליים והקיימים – רואים אותנו.
בעזרת חגי לא רק גדלנו, אלא התבגרנו, וצלחנו בהצלחה עצומה את ״גיל ההתבגרות״ של החברה…

מאד שמחנו על העבודה שלנו יחד, אנו מודים לחגי על תרומתו לצמיחת החברה שלנו, ממליצים על חגי ברצון ומפנים אליו אנשים שאנו מכירים.”

לקריאת ההמלצה המלאה »

עומר

“חגי,
לא יאומן כיצד תוך 3 חודשים בלבד, הפכת אותי מאדם כל כך סקפטי, עצבני, שלילי ומריר לאדם שאני היום… הסבלנות שלך, הרגישות, ההקשבה, הרצון, התבונה, הידע והניסיון, פתחו אצלי מקומות שהיו מונחים אי-שם בתת המודע ואפשרו לי לחלץ החוצה את האני האמיתי… השיטה הייחודית שלך מאפשרת לראות את החיובי שבכל דבר, להאמין תמיד שאפשר להשיג את הבלתי אפשרי, ולפתח את התכונות של המצליחנים…

חגי, הצלחת היכן שהרבה נכשלו, ועל כך אני מודה לך מקרב לב.
בהוקרה ובהערכה רבה,
עומר”

לקריאת ההמלצה המלאה »

אלי מבדלי, רו”ח

“… הבנתי שכדי לשבור את תקרת הזכוכית אני צריך עזרה. או אז, על אף הסקפטיות הרבה שליוותה את הכניסה שלי לתהליך, החלטתי להיעזר בשירותיו של חגי ולהיכנס לתהליך אימון פורה ומפרה, איכותי, מקצועי, מכיל, ויעיל… היה בחגי משהו כל כך שונה, מעין תשוקה אינסופית לעזור לי להגיע ליעדים ולמטרות שאליהן אני רוצה להגיע…
לאט לאט הבחנתי שהמחשבות השליליות מתחילות להיעלם ואני יותר עסוק בעשייה שתקדם אותי… ככל שאמשיך בדרך ואשתמש בכלים שחגי המופלא העניק לי, אוכל לחוות את השפע יותר…
הייתה לי הזכות להתאמן אצל אדם מופלא, חכם מאוד, בעל תשוקה אינסופית לעזור לאנשים להגשים את חלומותיהם, שתמיד ידע למצוא את המילים הנכונות, להרים כשהיו נפילות בדרך, ידע לתת את העצה הטובה בזמן הנכון, ולהדביק באנרגיות ובביטחון שלו.
חגי הוא ללא ספק מנהיג!!!

לקריאת ההמלצה המלאה »
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה

יענקי אדיר

“חגי היקר, אני אוהב אותך אהבת נפש! כמה נתינה יש בך! מהיכן אתה לוקח את הכוחות האלה, המקצועיות, הניסיון האישי שלך, ומחלק פשוט בחינם? היום שעת יעוץ עם מנטור מקצועי ברמה שלך זה 1,500 ₪ לשעה או לסמינר של שלושה ימים קרוב ל-5,000 ₪, ואתה נותן לכל דכפין! יש בך אהבת ישראל אמיתית, חשובים לך האנשים שנשארו מאחור מכל סיבה שהיא ואתה אוהב לתת להם רוח גבית ולקדם אותם לקדמת הבמה ולהיות בפרונט. אתה איש ענק ואני נהנה מכל מילה, משפט ופרק בספר היקר שקבלתי במתנה מאיש יקר כמוך, שכבר מחולל בי שינויים של חשיבה, ראייה והבנה רחבה יותר לחיים. אתה נותן לי אומץ להרים את הראש! בתודה ובהערכה, יענקי אדיר”

לקריאת ההמלצה המלאה »

יצחק ליאון – בעלים של עסק למתן שירותים בתחום החשמל

“קיבלתי ממך עזרה בהשבת הסדר לעסק שלי ובעצם לחיים שלי.
אפשר לומר שהנקודות העיקריות הן:

2. האפשרות לשנות הרגלים שאינם מועילים להרגלים שמביאים תועלת
6. הכי חשוב: קביעת זמן להיות עם המשפחה מה שהביא להבנה העמוקה שהעולם ימשיך להסתובב גם אם אני עושה הפסקה לכמה שעות
7. כלים מעשיים לתכנון משימות על בסיס יומי, שבועי, חודשי ושנתי.

למדתי עוד המון אבל די לנו בזה.
הרגשתי שאתה נותן לי הדרכה ברמה של הורה.”

לקריאת ההמלצה המלאה »

מועאד נסראלדין

“חגי היקר, לפני היותך מאמן מצליח הינך אדם מקסים. הגעתי אליך כאדם לא ממוקד ולא בדיוק יודע מה צריך לעשות. במיוחד כשאיני מכיר את היעוד שלי. 12 מפגשי ההדרכה שעברתי אצלך עזרו לי לעשות שינוי ב”קופסה השחורה”. עקב כך אני היום במצב של מודעות עצמית. אני ממוקד מטרה. אני נמצא יותר מעל הקו. הביטחון העצמי שלי התחזק, אני מעז יותר ואני מנהל את העסק שלי בצורה יותר אפקטיבית. אציין עוד שבעבר כבר נחשפתי לתחום האימון אך זה לא עזר לי כמו שעזרה לי המתודולוגיה שלך. המון תודה, מועאד נסראלדין מאמן שחקני כדורגל צעירים לממש את כשרונם (לפני האימון – מורה לחינוך גופני)

לקריאת ההמלצה המלאה »
תודה-חמדה-אידל
תודה-זאב-קלנג

גילה ארלקי, מאמנת לירידה במשקל ולחיים בריאים

“את דרכי אתך התחלתי ממקום של תחושה שזה בלתי אפשרי מבחינתי לנפץ את תקרת הזכוכית שליוותה אותי די הרבה זמן ? למרות הדרך שעשיתי ולמרות הידיעה שיש לי את היכולת להגיע להרבה יותר מהמקום בו הייתי, עדין המשכתי להתנהל ממקום של בינוניות… ואתה בהתמדה ונחישות הצלחת בדרכך המיוחדת לרתום אותי לתוך תהליך נפלא ממקד וחסר פשרות ? ואת כל זה הגשת לי במתנה, בהחלט לא מובן מאליו. היום אני עובדת בעבודה שאני הכי אוהבת ובהחלט מביאה לידי ביטוי את היכולות שלי. מאגר הלקוחות שלי בצמיחה ואין לי ספק שמכאן זה רק ילך ויגדל. טוב, אז איך נפרדים מאיש יקר ומשמעותי במסע החיים ? אז זהו, שלא נפרדים ? תודה מקרב לב ובאהבה גדולה!”

לקריאת ההמלצה המלאה »

טלי דויטשר-שחר, מאמנת ומרצה על אושר

“אני מוקירה אותך על הנחישות וההתמדה וכלקוחה שלך על הנדיבות, הסבלנות, האכפתיות והחוכמה.
אני ממליצה לכל בעל עסק שרוצה לשפר את ביצועיו והכנסותיו להיעזר בשירותיך!

… לאחר כמה חודשים  בהנחייתו של חגי המסור, הממוקד והמקצועי, יש לי כלי מצוין שממנף את העסק שלי.
בזכות שינוי פרדיגמת השיווק שלי אני מגייסת לקוחות חדשים וברורה לי דרכי הלאה.

תודה רבה חגי על אימון שנתן לי את המקצועיות ואת הכלים לתפעל את מערך העסק, לשווק אותו ולגייס לקוחות חדשים.”

לקריאת ההמלצה המלאה »

טלי כהן מלכיאן

בס״ד חגי היקר, אני רוצה שוב להודות לך מאוד! על הזמן והמאמץ שאותו השקעת במענה אלי באמצעות המייל. מדהים בעיני ונדיב מצידך ביותר, איך לא היססת לשוב ולכתוב לי מייל אחר מייל, ללא תמורה כספית, בנסיון לעזור לי ל״יילד״ מתוכי את ההצגה העצמית, אחריה אני תרה כבר הרבה זמן. בסופו של דבר אני מאד מרוצה מהגרסה הסופית של ההצגה העצמית שלי! אחרי כ״כ הרבה קורסים שרכשתי וסמינרים בהם השתתפתי, אני רוצה להודות לך! שבאמצעות נוסחא פשוטה, יכולת מיפוי, ניפוי ודיוק שניחנת בהם, קירבת אותי להגדרתי העצמית יותר מכולם, בליווי חיוך טוב ומפרגן, ש״מציץ״ מבין שורות המייל. אמי תמיד לימדה אותנו שאין דבר יותר ״יקר״ לאדם משמו, ואין לי ספק שהשם הטוב שיצרת לך בעיני, הוא הכלי השיווקי הכי חזק שלך. מברכת אותך בהרבה שפע טוב, כמו זה שאתה יודע להשפיע על אחרים, שוב תודה, טלי כהן מלכיאן מטפלת חרדית רב מימדית טלתרפיה, יעוץ יהודי מקצועי וייחודי.

לקריאת ההמלצה המלאה »
תודה-א.נ.
תודה-סיגל-סוויסה

נגה אן ירושלמי

היי חגי, המייל שלך הגיע ב-ד-י-ו-ק בזמן !! הבוקר היתה לי פגישת נטוורקינג באחת הקבוצות וממש התלבטתי איך להציג את עצמי בצורה הטובה ביותר כדי להשיג לקוחות. קמתי בבוקר, פתחתי את המחשב ו…בכותרת “איך להציג את עצמי בפני לקוח פוטנציאלי” בבחינת “כל שנבקש לו יהי” – קראתי בעיקר את התשובות שלך וכתבתי לי הצגה עצמית כהדרכתך וקודם כל – הרגשתי נפלא!! כי סוף סוף דייקתי את מה שאני עושה, פניתי לקבוצה מוגדרת של לקוחות לפי הקבוצה בה הייתי, ודברתי על תועלות וקצת על עצמי ואני עוד לא הייתי משופשפת מספיק כדי להציע להם גם הצעה שאי אפשר לסרב לה. שורה תחתונה – קבלתי 2 לקוחות חדשות לסדרת מפגשים !!!! אז תודה גדולה וחתימה טובה ובעיקר – שנה מצויינת. נגה אן ירושלמי, בתגובה למייל שהפצתי לרשימת המנויים שלי, בקשר לפוסט על איך להציג את עצמי בפני לקוח פוטנציאלי?

לקריאת ההמלצה המלאה »

אוהד יצחקיאן, מומחה לגוגל אדסנס

אני שמח לפרגן לחגי, בסיום חצי שנת אימון עסקי איתו. לא פשוט היה להקים בשנתיים האחרונות עסק שאין לו מודל לחיקוי, והרבה פעמים הרגשתי מאוד לבד. בסופו של דבר החלטתי לבקש עזרה וחגי היה לי מעין “מבוגר אחראי” שכיוון אותי, דחף אותי וביטל את תחושת הבדידות. חגי נוגע לסירוגין בהיבטים העסקיים ובהיבטים המנטליים/נפשיים, וככה עשינו פריצות דרך בכל מיני תחומים שהייתי קצת תקוע בהם. בשורה התחתונה הגענו לגידול משמעותי ומהיר בהכנסות. אני חושב שהרגע הזה שבו עצמאי או יזם מתעלה על האגו ומבקש עזרה הוא חיוני לתהליך הקמת העסק. חגי, תודה רבה יקירי!

לקריאת ההמלצה המלאה »

ריקי

לחגי שלום, עם סיום תכנית האימון אני רוצה להודות לך על הכלים החשובים שרכשתי בעזרתך לשיפור ההתמודדות שלי עם אתגרי החיים. מעבר לכך, אני רוצה לציין את יחסך החם, העדין, הסבלני והתומך לאורך כל תקופת האימון, אשר הועילו מאוד להיפתחותי לרעיונות ולאפשרויות שהעלית ולהטמעת השינויים הנדרשים. אני מאחלת לך המשך הצלחה ביישום שיטתך בתחום המקצועי ובחיים בכלל. תודה, ריקי

לקריאת ההמלצה המלאה »
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה
פריצת-דרך-אורטל

ג

חגי היקר, יש מי ששומר עלי במסע האישי שלי ואין לי ספק שהוא זה שהפגיש ביננו… יש לך את היכולת להיות רגיש מאוד ויחד עם זאת לא להישאב לתוך הדרמה, שזאת לפי דעתי היכולת הכי חשובה כדי להוביל אנשים להצלחה. אתה מלא כרימון בידע ותובנות אשר תרמו הרבה לתהליך שלי נטול הקלישאות. המפגשים איתך תמיד האירו והעירו את הדרך, מה שאפשר לי להמשיך בעשייה גם אם לעיתים היא נראתה מעטה… מאחלת לך ולמשפחתך שנה טובה בריאות אושר והמשך בחדוות העשייה! באהבה גדולה, ג’

לקריאת ההמלצה המלאה »

הלימה בן-נריה, בעלים של הוטל חתול

שלום חגי,
נפגשתי אתך לפני כמה ימים לשיחה של שעה על העסק שלי ואני רוצה להודות לך שוב על העצות והזמן שהענקת לי. יצאתי מהפגישה  טעונה באנרגיה עסקית חדשה. נתתי לי המון. כבר התחלתי ליישם חלק מההמלצות שלך, למשל לחבר טופס משוב שאותו אני מנהלת. שלחתי אותו ללקוחותיי שלקחו את חתולם בימים האחרונים וקיבלתי תגובות כל כל מפתיעות ומרגשות שלא הייתי מאמינה. האם זה אתה או אני? היכולת המופלאה שלך להעניק והיכולת שלי לקלוט ולממש הם שילוב מנצח. אשאר אתך בקשר ואעקוב אחריך.

לקריאת ההמלצה המלאה »

 ליאור אקרמן – מנכ”ל אומגה ביטחון ותקשורת

“במהלך האימון, שכלל 10 פגישות על פני כ-4 חודשים, ביצעתי פריצת דרך בעסק שלי: (1) הגדלתי את המחזור והרווחיות בלפחות 50% (2) לא רק שלא הגדלתי את שעות עבודתי, אפילו הקטנתי אותן במעט (3)… האימון השפיע גם על צדדים אחרים בחיי ותודות לו אני היום אדם מאושר יותר… אני מאד מרוצה מהתהליך ומודה לך מקרב לב על התועלת הרבה שהפקתי ממנו…”

לקריאת ההמלצה המלאה »

נועה א., השתתפה בהרצאה שלי

שלום חגי! נרגשת לשתף אותך בדף הפייסבוק שלי שעלה היום לאויר העולם! הרעיון מתבשל אצלי כבר שנתיים ורק אחרי ההרצאה שלך החל לקרום עור וגידים. בעזרת תכנית היעדים המפורטת הצלחתי גם להגיע לדף פייסבוק ובקרוב גם כרטיסי ביקור. בקיצור… תודה תודה תודה! אתה מצליח בצורה יוצאת דופן להגיש תמיכה אמיתית לאנשים זרים לחלוטין. שבוע טוב, נועה.

לקריאת ההמלצה המלאה »

בראיון הבא אני מספר על 2 לקוחות לדוגמה שהשיגו פריצת דרך בעבודה איתי באימון עסקי:

נבט ליבנה – אמא של המתאמן עידן ליבנה, בן 13

“מטרת מכתב זה הינה להביע את הערכתי ותודתי העמוקים אליך, על התהליך המדהים שהעברת את עידן… עידן אהב את החיבה והאנרגיה החיובית שהבאת איתך ואני ראיתי אותו “גדל” מפגישה לפגישה והופך לנער עצמאי ובעל בטחון… היום- לאחר עשרה מפגשים איתך, עידן מתחיל לחיות את חייו במלואם. אני באופן אישי למדתי איך להיות אמא מעודדת ובעלת השראה לילדיי.”

לקריאת ההמלצה המלאה »
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה
התקשר שוב 1/9/20. היה אצלי פעם קנה ספר. ראה מייל על שינוי קריירה לשכירים. מתמטיקה וכלכלה ורו

י.מ. – רו”ח

חגי שלום, ברצוני להודות לך על סדרת מפגשים בהם לימדת אותי מה אני באמת שווה ועד כמה חשוב לשמור על מסלול צמיחה לאורך זמן. עזרת לי להתמודד במצבים נפשיים בהם חשבתי וראיתי במשקפת שלי שהכל בלתי אפשרי, הצלחת להחדיר בי מוטיבציה ואמונה שהכל אפשרי ותלוי בי. לימדת אותי לחשוב מחוץ לאמונות המגבילות ועל זה אני מודה לך. בברכה, י.מ. – רו”ח

ק.ל., רו”ח

“…ואז הגיע הטלפון  מחגי שלו ובפגישות איתו גיליתי אדם מקסים יוצא דופן, מנטור מדהים מקצועי ואכפתי, שנותן לי סוף סוף תובנות פרקטיות, הן לגבי החיים והן מבחינה מקצועית. אני קורא לפני כל פגישה ועושה עבודה לקראת כל פגישה, אני נהנה מכל רגע ומחכה בשקיקה לכל פגישה עם חגי…”

שוקי רוטשטיין, בעל עסק

“הקורס והעבודה העצמית איתך, התרגול לעמידה מעל הקו, הצבת יעדים ומטרות, והסתכלות קדימה, נתנו לי כוחות לבצע שינויים… העבודה עמך נתנה לי כוחות שהמשכתי לקבל כשיישמתי את השיטה של מעל הקו. התחלתי ללמוד נדלן – תחום שחלמתי עליו שנים אך לא היה לי ביצים ומחשבה איך מה ואיפה? הקמתי חברה חדשה לצורך זה באמריקה, צוות עובדים, מתווך, עו”ד, רו”ח…. מדהים! עסק חדש, חברה חדשה והמון המון פוטנציאל לרווחיות והגשמה עצמית. אני מרכז צוות משקיעים ומתעניינים שמתפתח לו וממש יש לי עסק מצליח וחדש ברוך ה’…
כשתלמיד בא לקבל ממך בשיעורים הוא מקבל הארה ואנרגיה חיובית לפעול… אם יפנים את שלמד וימשיך עם זה הלאה, יתרגל, יהיה מעל הקו, יציב יעדים ומטרות ויאמין – מימוש החלום שלו יגיע!! בוודאות! אולי ייקח לזה זמן, חודש חודשיים שנה שנתיים, אך השינוי המבורך יגיע וזה ברור כשמש. וכאשר האדם מתורגל ומוכן. הוא יתפוס את השינוי ב-2 ידיים יבצע אותו ויגיע למנוחה ולמקום בו הוא אמור להיות!”

רוצה להפיק תוצאות דומות?
צור קשר לפגישת היכרות בה אתאים עבורך
את הפתרון האופטימלי, ב-1:1 או בקורס דיגיטלי:

 או התקשר 054-4877725 או שלח מייל אל info@hagaishalev.com

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי