החזון שלי

אני מסייע למיליונים "להתרגל להצליח" בעסקים ובקריירה!

אני מחולל מגה שינוי חיובי בעולם ויוצר עולם טוב יותר.

באמצעות הספרים, האפליקציות והסדנאות שלי, מיליוני אנשים מיטיבים את חייהם ומשפרים את איכותם, בדרך מעשית ויישומית. בעזרת המתודולוגיות שאני מפתח, אני מסייע לאנשים לשלב בין העולם המנטלי שלהם לעולם הריאלי, כדי להשיג תוצאות טובות יותר בחייהם בכלל, ובקריירה, בעסקים ובניהול שלהם בפרט.

וכך, מיליוני אנשים בעולם מודעים יותר לעצמם ולאחרים, הם מפתחים אינטליגנציה רגשית וחברתית, מיישמים אותה בחייהם הלכה למעשה, וחיים בהרמוניה, בנתינה ובאהבה זה עם זה.

באמצעות התכנים שאני מייצר, מיליוני אנשים בעולם משדרגים את ההרגלים שלהם, נפטרים מאמונות מגבילות, מחזקים את הביטחון העצמי, מממשים את ייעודם, ממצים יותר מהפוטנציאל שלהם, מגשימים את היעדים שלהם, מפיקים יותר, מרוויחים יותר, נותנים יותר לאחרים ומאושרים יותר. כך הם יוצרים אדוות של השפעות חיוביות וערך, שמועילות למאות מיליוני אחרים להשיג הגשמה, שפע, בריאות מנטלית ובריאות פיזית, וכך גם להיות מאושרים יותר.

"אם אתה יכול לחלום את זה אתה יכול לעשות את זה" (וולט דיסני)

עקרוננות ההצלחה בעסקים ובקריירה

אני חי בשפע מנטלי וחומרי שמאפשרים לי חירות כלכלית והתמקדות בסיוע לאנשים להגשים, לשגשג, לצמוח ולחיות חיי שפע משלהם. אני מתנדב בעקביות לפחות בשתי עמותות בו זמנית, ומקדיש מיכולתי וכישוריי לסייע גם לאלו שידם אינה משגת.

אני קם כל בוקר ב-5:00 בחדווה ובהתלהבות. אני פותח את הבוקר במדיטציה, מקפיד על תזונה מאוזנת ושומר על כושר גופני גבוה ובריאות פיזית ומנטלית. אני מלא באנרגיה יצירתית במשך כל היום, אוהב את כל האנשים סביבי, מחבר ביניהם כדי ליצור שיתופי פעולה וסינרגיה, וחותר ללא לאות בהתמדה ובשיטתיות כדי לממש את הייעוד שלי – לאפשר למיליוני אנשים בעולם להתרגל להצליח. אני משאיר בעולם מהטוב שבי, משהו גדול ממני, שיישאר בידי האנושות אחרי שאמות.

 

אני אוהב לעזור לאנשים להצליח. הכרת תודה מלקוח מרוצה מרגשת אותי. הידיעה שיש ביכולתי לסייע לאנשים לעשות שינוי מהותי בחייהם ולהשיג יעדים פורצי דרך מניעה אותי ומלהיבה אותי. אנרגיה זו מפעפעת בתוכי ללא הפסק ומהווה את סלע מהותי ותכלית קיומי בעולם הזה.

 

ערכי היסוד שלי: יושרה, משמעות, הגשמה, אהבת הזולת, הרמוניה, למידה וצמיחה, הכל אפשרי, מצוינות ואפקטיביות, חיבור ושילוב.

"Say The Word, Then See The World" (חגי שלו)

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי