ייחודיות – למה דווקא אני?

אני חגי שלו "המשלב", בין עסקים תכלס לבין מודעות גבוהה, בין חומר לרוח, ובין גישה עסקית פרקטית ממוקדת מטרה לבין הבנה עמוקה של הפן האנושי המנטלי.

וכשהכל משתלב עם שיטה ייחודית לחבר ביניהם, המאפשרת לתרגם מודעות לתוצאות, משיגים תוצאות בלתי רגילות בעסק ובקריירה!

מודעות גבוהה היא חיונית להצלחה.

יחד עם זאת, הבאג הגדול של רוב תורות המודעות היא שהן אינן פרקטיות מספיק. אנשים חושבים שאם הם ירכשו ידע הם גם יוכלו ליישם אותו. זו אשליה, כי האוטומט האנושי גובר.
לכן, יש הרבה אנשים מודעים שלא מרוויחים את כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח.

הייחודיות שלי היא היישומיות של כל מה שאני מלמד.
אני מאמן אותך איך להפוך מודעות לתוצאות פרקטיות, תכלס.
וכאן בדיוק משתלבת
השיטה הייחודית, הפרקטית והיישומית שפיתחתי שתסייע לך לתרגם מודעות לתוצאות עסקיות קונקרטיות:

אני אומר לך את האמת: תוצאות זה לא הוקוס פוקוס! זה לא סדנה של כמה ימים שנותנת לך השראה וגם לא (רק) ארגז של כלים וטכניקות. הטבע הוא אבולוציה וכך גם אנו בני האדם. העסק, הניהול או הקריירה שלנו הם תמונת ראי שלנו, ואם אנו רוצים להפיק יותר בעסקים או בקריירה, עלינו לשנות את עצמנו, את “האוטומט” שלנו, בצורה פרמננטית וברת-קיימא, בהדרגה – צעד אחרי צעד.

עקרוננות ההצלחה בעסקים ובקריירה

תוכנית האימון שלי היא אחת הבודדות שמלווה אותה ספר מלא בן 281 עמודים שכתבתי – “להתרגל להצליח”. הספר הוא Manual Book לכל מה שאלמד אותך ויאפשר לך לחזור אליו כאוות נפשך כדי ליישם שוב ושוב את המיומנויות שרכשת. בנוסף, אתה מקבל 26 שעות של תכנים דיגיטליים איכותיים שהכנתי המחולקים ל-42 שיעורים, הנגישים לך לכל החיים. ב-2023 יצא אור גם ספרי השני מִלכּוד המצוינות, המחדש בעולם שכבר נאמר בו הכל. 

הבשורה הטובה היא שכל זה בר ביצוע בתקופה קצרה יחסית של כ-6 חודשים. יש לי שיטה ייחודית שפיתחתי שמאפשרת לך לבצע כמעט כל שינוי ב-ממ”מ שלך (מחשבות, מילים ומעשים) כדי להשיג את התוצאות שתמיד רצית. יותר מאלף אנשים, כולל אני בעצמי, יישמו את השיטה בהצלחה מאז 2006.

זיו-אבן-צור-ריבוע

זיו אבן צור – מומחה וידאו לשיווק, להדרכה ולתדמית, משתף: 
“… באופן הכי פשוט: נכנסתי אליך כבעל מקצוע ואני יוצא כבעל עסק ומנהל… השינוי הינו פנימי ונוגע בגישה שלי ובדפוסי חשיבה והתנהגויות… זכיתי בך, בעל ניסיון ותובנות, מחויבות ואכפתיות, שהולך יחד איתי בדרך המרגשת הזו ומעלה עצות מועילות שמשנות עסקים…”.
לחץ כאן לקריאת ההמלצה המלאה

קרוב ל-300 שיתופים נוספים של לקוחותיי מאז 2006 אפשר לקרוא כאן.

אני רואה חשבון שהתוודע לעולם המודעות ולמד לחבר בין השניים כדי להפיק תוצאות. אין הרבה מאמנים בשוק שמשלבים חשיבה עסקית פרקטית וממוקדת מטרה עם מודעות גבוהה, כפי שאני משלב. אתה מקבל גם את 22 שנות ניסיוני (עסקי, ניהולי, פיננסי ויזמי) בקריירה הקודמת שלי כרו”ח וסמנכ”ל כספים, ביחד עם ידע עצום במודעות (יותר מ-30 קורסים בתחומים שונים*) וניסיון כמאמן עם מעל 1,000 לקוחות בכ-15,000 שעות ליווי מאז 2006: עומדת לרשותך ההבנה העמוקה שלי איך עובדת “מערכת ההפעלה” האנושית ומה חשיבות הגורם האנושי בהגשמה ובהצלחה. כשלו המשלב, השילוב המעולה בין שתי הגישות, בשפה המקצועית בין Being ו- Doing, הוא ייחודי לי ועומד לרשותך כדי להצליח.

יתרה מכך, כל מה שאני מנחה, מדריך ומאמן בדקתי קודם על עצמי, בשינוי “הבלתי אפשרי” שאני עשיתי בגיל 45 מסמנכ”ל כספים שכיר למאמן עסקי עצמאי, מאיש של מספרים לאיש של אנשים, ובעסק שפתחתי. באפשרותך להיעזר גם בניסיון האישי שלי, הן בשינוי הקריירה שלי והן בפתיחת עסק משגשג, כי “אין חכם כבעל ניסיון”.

אני מחויב להצלחתך ללא פשרותלקוחותיי מדווחים שאני מסור, אכפתי, אמפתי, דייקן, יסודי ובעל תודעת שרות נדירה. אני מאמין בלקוחותיי לעיתים יותר מאשר הם מאמינים בעצמם. כתוצאה מכך, תקבל השראה ואנרגיה לפעול בעוצמה. כן, בעיני כל יעד עסקי אכן אפשרי!

אחוזי הצלחה גבוהים של לקוחותיי. למעשה, אם אתה תעשה את העבודה לפי השיטה שאלמד אותך (שאינה קשה לביצוע) יש סיכויים של יותר מ-70% שגם תצליח להשיג את התוצאות שאתה רוצה להשיג. אני אתן לך את כל הכלים והתנאים כדי שתצליח!
ויותר חשוב – תרכוש סט של כלים ומיומנויות שיאפשרו לך להמשיך לצמוח ולהתפתח גם בעתיד ללא צורך בסיוע שלי!

עדי-שטרן

עדי שטרן – מומחה לייעול משכנתאות:
הסדנה היתה מצוינת עבורי. כבר במחצית הסדנה נכנסה לי כמות של עבודה שממש לא נתנה לי להיות בתוך הסדנה… קיבלתי המון המון המון מהסדנה. כל צד ה-Being שמעולם לא ייחסתי לו חשיבות היה מדהים בשבילי. השגתי תוצאות מטורפות שרק עכשיו אני מתחיל באמת לעכל אותן… השגתי בסדנה פריצת דרך גדולה בראש ובכיס. ההכנסות שלי גדלו פי כמה וכמה, וכיום יש לי כספים להשקיע בחזרה בעסק שלי כדי לקצור עוד ועוד בעתיד …”.
לחץ כאן לקריאת ההמלצה המלאה

אני אוהב לקוחות עם "מקרים קשים", רואה בכך אתגר ושליחות.

כך שאם כבר ניסית הכל לקדם את עצמך להצלחה וטרם השגת את התוצאות שברצונך להשיג, אני קורא לך לאתגר אותי!

במסטר מינד עם אסף הנעמן הלל מ”נסיקה עסקית” שיתפתי נקודות בולטות בקריירה שלי בדרך שתאפשר לך לקבל מידע רלבנטי רב והשראה להתמודד עם האתגרים שלך בחייך. בין היתר שיתפתי בייחודיות שלי, מה הוביל אותי לשינוי הקריירה “הבלתי אפשרי” שעשיתי בגיל 45 ואיך תוכל לשאוב מכך השראה לבצע את השינוי שלך. ולבסוף – קח טונות של השראה למימוש עצמי (20 דק’):

כ”שלו המשלב“, אני נותן לך את השיטה אופטימלית להצלחה, כי השילוב בין המרכיבים הבאים הוא חיוני להצלחתך: בין חומר לרוח, בין הריאלי למנטלי, בין רציונליות ופרקטיות למודעות, הממשי לרגשי, הפיזי לנפשי, DOING ל-BEING, בין התפתחות אישית, מודעות ורוח לבין חשיבה עסקית פרקטית ממוקדת מטרה, ובין שינוי במערכת האמונות, הרגשות וההרגלים לבין כלים עסקיים פרקטיים.

עברתי בהצלחה את בדיקות האיכות הקפדניות של מידרג בציון 10 (!) ואני נכלל בין קומץ המאמנים העסקיים באינדקס שלהם! למותר לציין שאני מאמן עסקי מוסמך, חבר לשכת המאמנים מאז 2007, בעל דרגת האימון MCIL, הבכירה ביותר שיש, וחבר בארגון המאמנים הבינלאומי ICF:

חגי שלו, מאמן בכיר מוסמך לשכת המאמנים
אני מזמין אותך ליצור איתי קשר עכשיו ולהיווכח איך אוכל לסייע לך להשיג את מטרותיך, בעסק או בקריירה:
נא התקשר 054-4877725 לתיאום פגישת היכרות
או שלח אלי מייל [email protected], או לחץ על הכפתור:
* חלק מהקורסים שלמדתי בהם: קורסי אימון למתחילים ולמתקדמים, השתלמויות והדרכה בקורסים למאמנים, בודהיזם לפי Simlify, קורס מנחים בארגון מיכא”ל (שנתי), קבלה, NLP, קורס ניהול קארמי, תקשור, ברהמה קומריס, תטה הילינג, לרא(ע)ות את הכבשיםהקורס בניסים (שנתי), קורס גישור, פעמונים, מאות ספרים, קורסים רבים שנקנו דרך האינטרנט, אלפי שעות של וובינרים, קורסים והרצאות שהורדתי וקניתי מהאינטרנט, השתתפתי באינספור ריטריטים, ועוד…
וכל אלו קרמו עור וגידים לספר מלא שכתבתי ויצא לאור בשנת 2015, וספרי השני שיצא לאור ב-2023. 

מחשבה 1 על “ייחודיות – למה דווקא אני?”

סגור לתגובות.

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי