פתיחת עסק

יש לי את שיטת האימון לפתיחת עסק, את הניסיון ואת הכלים הנכונים, לסייע לך להקים ולפתח עסק משגשג, מצליח, צומח ומרוויח, שמתנהל נכון ומשאיר לך זמן למשפחה!

זה מאד מתסכל להמשיך לחוות תקיעות ומחסור בעבודך כשכיר, אך לצפות לתוצאות טובות יותר. איינשטיין הגדיר זאת כ"אי שפיות". הפיתרון הוא נכונות שלך לצאת מאזור הנוחות ולהיעזר בליווי איכותי כדי להקים ולפתוח את עסק חלומותיך שנותן לך משמעות בחיים!

אני יודע איך אתה מרגיש. גם אני הייתי שם. הייתי מתוסכל מאד להיות שכיר. השקעתי ים של זמן ומאמצים שנכנסו לכיס של מישהו אחר. למרות הפחדים והדאגות, ידעתי עמוק בלב שאני יכול להיות עצמאי מצליח. נמאס לי מהבוסים המעצבנים והרגשתי תקוע וכלוא בתוך מחויבות בלתי נגמרת, בלי משמעות וללא אופק התפתחות ממשי. הרגשתי איך הבינוניות סוגרת עלי…

מצד שני, ראיתי את החברים מסביבי לא משלימים עם בינוניות כמוני ומעזים לפתוח עסק. רציתי גם, אך פחדתי מהמשמעויות הכלכליות: מאיפה אכניס מספיק כסף, בטח בהתחלה, ומה יקרה אם זה לא יצליח?

כל הזמן נעתי בין חוסר שביעות רצון ופחדים לבין החלום והתשוקה לעבוד עבור עצמי, להגשים, לצמוח ולשגשג. עד הרגע שבו אמרתי לעצמי: אני חייב לעצמי לעשות את הצעד. מספיק לבזבז את הזמן, כי השנים שעוברות לא חוזרות… בשלב הזה כבר הבנתי שמשהו בי תוקע את מימוש החלום והקמת העסק שלי. הייתי פתוח ומוכן לשנות את עצמי וחיפשתי מסגרת אימון עסקי מעולה שתעזור לי לממש את הפוטנציאל שלי ולפתוח את העסק שלי! התפטרתי מעבודתי ומשם הבאתי לעצמי המון דברים טובים!

עקרוננות ההצלחה בעסקים ובקריירה
ירון-קרשאי
“… ההחלטה לקחת את חגי שלו כמלווה עסקי היתה מהנכונות, החכמות והמועילות שעשיתי לעצמי בשנים האחרונות. באותו הזמן יצאתי לראשונה, אחרי יותר מ- 30 שנה כשכיר, מנהל מחלקת המוזיקה הקלאסית בחברת ‘הליקון’, לדרך עצמאית כמרצה למוזיקה קלאסית… חגי גילה מקצועיות, ניסיון רב, חדות מחשבה, יצירתיות ואכפתיות מעל ומעבר, ועזר לי רבות במעבר הלא פשוט הזה משכיר לעצמאי. חגי חיזק בי את האמונה והביטחון העצמי, עזר לי להשתחרר מכל מיני פרדיגמות מעכבות ופיקס אותי בנוגע ליעדים אותם אני רוצה להשיג… תוך שלושה חדשים הכפלתי פי 7!! את המכירות – כמות ההרצאות שלי עלתה מ- 5 הרצאות ל- 35!!… אשמח להמליץ על חגי בכל פה לכל מי שמבקש לעצמו ליווי עסקי ברמה המקצועית, עתירת הניסיון והגבוהה ביותר…” 
לקריאת ההמלצה המלאה

מרצה למוזיקה קלאסית בגובה העיניים

לראיון של רויטל ברדיו 102FM בו היא מרחיבה על תהליך השינוי שלה לחץ כאן (נא לחפש “חגי שלו” ואת התוכנית מ-27/1/20. 11 דק’)
לעוד עשרות משובים של לקוחותיי שנעזרו בי בפתיחה ובהקמת עסק חדש תן כאן קליק
הקריירה שלך היא בבואה של עצמך ואם ברצונך להצליח בה הרבה יותר עליך לשנות את עצמך.
הקמה ופתיחה של עסק חדש בשיטת "להתרגל להצליח" (ב-1:1 או בקורס דיגיטלי משולב) היא הדרך האפקטיבית להתחבר לערכים ולמשמעות העמוקה שלך, לממש את הפוטנציאל שלך ולשגשג!
רוצה לבדוק את ההזדמנות ולקבל יותר פרטים?
מלא כאן את הפרטים שלך ואצור איתך קשר לתאם פגישת היכרות, אבחון וייעוץ ראשוני איתי:
או התקשר אליי 054-4877725, שלח אליי מייל [email protected]

רוב היזמים מתחילים דווקא מהמקום הלא נכון. חוסר וודאות ובורות בקשר לכל העניינים הפרוצדורליים של מס הכנסה וביטוח לאומי מפחידים ומרתיעים אותם…

הרשה לי להרגיע אותך. כרו"ח בעברי אני אומר לך שלא כאן האתגר האמיתי. כי כל רו"ח טוב ידריך וינחה אותך בעניינים החוקתיים של פתיחת עסק, ויעשה עבורך את כל מה שצריך.

אז חבל על הזמן שלך לנבור במדריכים לפתיחת עסק שעוסקים בכך. זה לא המקום הנכון להשקיע את הזמן והאנרגיה שלך.

אז איפה כן האתגר האמיתי חגי?
תודה ששאלת, הפוקוס בהקמת עסק חדש צ"ל בכמה נקודות קריטיות.
כאן אדגיש 2 נקודות עיקריות:
  1. תכנון נכון של העסק החדש, תוך לקיחה בחשבון של אלמנטים תפעוליים, מימוניים ובעיקר שיווקיים, בניית תוכנית עסקית ומימושה בהתמדה ובנחישות.
  2. התמודדות עם הפחדים, חוסר הביטחון והדאגה הכל כך טבעית שיש לכל יזם.
הנה כאן הרחבתי על 2 הנקודות הללו במדריך לפתיחת עסק.

בעוד שהמרכיב הראשון הוא די טריוויאלי ואין יזם שלא חושב עליו ומתייחס אליו, דווקא מהרכיב השני רוב מקימי העסקים מתעלמים…

“יהיה בסדר אחי” הם אומרים, “נתגבר”. אבל בפועל, זה כמו להריץ אפליקציות “כבדות” על מערכת הפעלה מלאה וירוסים ובאגים. נכון, מערכת ההפעלה קורסת והאפליקציות נתקעות… אחד האתגרים הגדולים בפתיחת עסק חדש הוא להתמודד עם השינוי שכרוך בכך. הסרטון הבא מסביר זאת מצוין:

אכן, בפתיחת עסק חדש יש לנו המון אתגרים מנטליים שכדאי ורצוי להתמודד איתם, מכיוון שב”מערכת ההפעלה האנושית” יש מנגנונים מובנים שמתנגדים לכל שינוי וזורעים בקירבנו ספק ופחד. כי בדרך להקים עסק חדש יש המון אי וודאות, שמתפרשת על ידי מנגנונים אלו כאיום, אפילו איום על ההישרדות שלנו כבני אדם.

לכן, בתהליך הקמת העסק רצוי להתחזק מנטלית, תוך קבלת כלים איך להתמודד עם הספקות והפחדים, ולבנות תשתית מוצקה שמאפיינת יזמים מצליחים: אמונה חזקה ביכולת, ביטחון עצמי רב, נחישות, התמדה, אינטליגנציה רגשית מפותחת, מחויבות, אחריות אישית, כישורים ניהוליים, ניהול אנרגיה, עוצמה שיווקית מנטלית ותקשורת אפקטיבית עם הסביבה.

ואצל רוב היזמים הכישורים המנטליים הללו אינם מפותחים מספיק, כי אף אחד לא לימד אותם איך לרכוש אותם; בטח לא תואר במנהל עסקים… וזו הסיבה העיקרית לכך שעסקים רבים נסגרים בשנותיהם הראשונות.

הנה מה שלקוחותיי מספרים על עבודתם איתי:

על חשיבות האימון המנטלי מעיד רועי ברקאי – מייסד ומנכ”ל מוביקליקס בע”מ “…הקמת עסק חדש דורשת עוצמות רבות, תעוזה ומקוריות. האימון עזר לי למצוא בתוכי את התכונות האלו, עזר לי בחיזוק הביטחון העצמי ובעיקר הוסיף לי נחישות ואמונה מלאה כי “אני יכול לעשות את זה”… כיום, 5 חודשים אחרי הקמת העסק, “מוביקליקס” גדלה בקצב מהיר, ההכנסות גדלות, עובדים חדשים מגוייסים, ונראה כי החברה נמצאת בדרך הנכונה להצלחה…”


לקריאת ההמלצה המלאה >>

א”א – בעבר CFO בחברה ציבורית, לאחר האימון העסקי – יזם עצמאי, משתף:
“… מעבר לביטחון שנסך בי מהרגע הראשון, חגי איבחן במהירות את מקורות ההתנגדות שלי והציע כלים אפקטיביים להתגבר עליהם… באמצעות טכניקות אימון עסקי שרכשתי, העזתי לבצע שינוי משמעותי בחיי ולעזוב מקום עבודה אחרי תקופה ארוכה… לחגי יכולת ניתוח אנליטית מדהימה המשולבת ברגישות ואמפתיה רבה והוא מצויד במגוון של כלים פרקטיים (עיוניים ומעשיים) אותם הוא מתאים למתאמן על פי אופיו וצרכיו באופן אישי… אין ספק כי האימון בכלל ועם חגי בפרט היה חוויה מאתגרת, משמעותית ומומלצת… “


לקריאת ההמלצה המלאה >>

הסתקרנת? רוצה להכיר אותי ולקבל פרטים מלאים איך אוכל לסייע לך להקים ולפתוח את עסק חלומותיך?
אוכל לסייע לך באימון לפתיחת עסק 1:1 או בקורס דיגיטלי משולב
או התקשר אליי 054-4877725, שלח אליי מייל [email protected]

אם הגעת עד כאן ולא קלטת את חשיבות הצד המנטלי בפתיחת עסק או שברצונך רק לקבל כלים טכניים של מס הכנסה וביטוח לאומי, תזרים מזומנים, עבודה מול בנקים, היבטים משפטיים בפתיחת עסק, כלים למכירות, וכדומה, אני ממליץ לך על קורס “יוזמים עסק” של מעוף עסקים. זה קורס מסובסד ע”י המדינה שיעזור לך בכל ההיבטים הטכניים של פתיחת עסק חדש.

אך אם אתה רואה מסביבך המון יזמים שמצליחים להתגבר על הפחדים ומתקנא בהם, מבין את חשיבות היכולת להתגבר על הפחדים שלך ולבנות ביטחון עצמי חזק להקמת העסק, הגעת למקום הנכון.

כתבה בעיתון הארץ על חגי שלו, מאמן עסקי
אני צריך ממך תשוקה בוערת והתלהבות מדבקת כדי לסייע לך להתגבר על הפחדים ולממש את הרעיון הנפלא שיש לך.

איך אני יודע שהוא נפלא? בגלל מה שאתה מוכן לעשות בשביל להגשים אותו, מכיוון שאתה יכול לחלום עליו:

"אם אתה יכול לחלום את זה אתה יכול לעשות את זה" (וולט דיסני)

אל דאגה, הרעיון שלך עוד יעבור טרנספורמציה, כיוונונים ושינויים רבים עד למימושו. ומאד סביר להניח שהתצורה הסופית שלו תהיה שונה ממה שיש לך כעת בראש. זה חלק בלתי נפרד מכל יזמות. אך אלו דברים שיוכלו להתברר רק לאורך הדרך. אני אסייע לך בכל אלו.

דניאל וולפסון, עו"ד ומטפסת הרים מקצוענית, האישה הישראלית הראשונה שטיפסה על האוורסט (לאחר האימון), כתבה לי אחרי תהליך האימון:
תודה-דניאל-וולפסון
חגי-באימון

אז הדבר החשוב ביותר כעת הוא לצאת לדרך. כי דברים שרואים משם לא רואים מכאן.
זה הזמן לצאת מהתסכול ומהתקיעות, להתחבר למשמעות אמיתית שלך וללכת עם הלב והנשמה בהקמת עסק חלומותיך!

בליווי צמוד ואפקטיבי של מאמן עסקי מנוסה עם שיטה מוכחת להגשמה, באפשרותך לממש את החלום שלך, להקים עסק מצליח, צומח ומרוויח, לנהל אותו נכון ולהשאיר לך זמן למשפחה!
האימון העסקי לפתיחת עסק איתי, 1:1 או בקורס דיגיטלי אישי, יאפשר לך:
לגלות וליישם את השיטה ליצור שינוי בעצמך שיאפשר לך להקים ולנהל עסק עם משמעות, מרוויח, מצליח ומשגשג, תוך התנהלות שפויה וזמן איכות עם המשפחה

יואב הרשקו, נגר אמן משתף:
“האימון עם חגי היה למעשה העוגן שלי. הדבר היחיד שנתן לי את הביטחון לפתוח עסק לבד, בלי שום גב, הוא הידיעה שחגי הולך ללוות אותי. חגי פיתח את הביטחון העצמי שלי, פתח את עייני לחסרונות וליתרונות שלי. ויותר מכך, חגי עזר לי ללמוד להביט בעצמי, בזמן אמת, ונתן לי את הכלים לצאת מהאוטומט, שזה לדעתי דבר ענק, שאפילו לא הייתי מודע לקיומו לפני האימון העסקי עם חגי. אני חושב שהדבר הכי משמעותי שלקחתי מהאימון זה ההיכרות עם עצמי, והיכולת לנהל את חיי בצורה יותר נכונה, ופחות לתת לחיים לנהל אותי.

באתי בגלל העסק, וקיבלתי גם לימוד לחיים. תודה!”


לקריאת ההמלצה המלאה >>

יש לך ספקות? פחדים? חוסר וודאות?

אל חשש, הכל טבעי ונורמלי. זה חלק מהמהות האנושית שלנו כבני האדם. באפשרותך לגלוש פה עוד באתר ולקבל ים של מידע נוסף עלי, על הייחודיות שלי, השיטה שלי, מה אומרים לקוחותיי, הבלוג שלי, והספרים שלי, הקורס המשולב שלי, ורק אז, אבל רק אם זה מתאים לך, צור איתי קשר באמצעות הטופס שלהלן ונוכל לבדוק את האפשרות שאסייע לך בהקמת העסק שלך. מטרת פגישת ההיכרות היא היכרות הדדית, אבחון מצידי כדי שאבין טוב יותר מה אתה רוצה וצריך, זיהוי מה מעכב אותך בדרך ומה היכולות שלך, וכמובן להציג בפניך את הפתרון שיש לי עבורך:

קליק על הכפתור למילוי פרטים ואצור איתך קשר
לתאם פגישת היכרות, אבחון וייעוץ ראשוני איתי:
או התקשר אליי 054-4877725, שלח אליי מייל [email protected]

שתף עמוד זה:

רויטל-יפת

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי