קח מתנה

אם גלשת באתר שלי ואהבת את החומרים שלי, או שטרם, אולי ברצונך להעמיק בכמה תחומים ולקבל עדכון שוטף על תכנים חדשים שאני מוסיף כל הזמן לבלוג. לשם כך הכנתי עבורך ארבעה חומרים חינמיים שיסייעו לך בצומת השינוי שכנראה מאתגר אותך כעת. אני מזמין אותך לבדוק כאן בהמשך 4 תכנים מעולים בחינם שיש לי להעניק לך,
ולבחור מהם את מה שמתאים לך, כמתנה ממני אליך (נא לגלול כדי לראות את כל 4 התכנים):
Hagai-gift-clips

סדרת סרטונים קצרים

אם אתה מעדיף סרטונים על מלל, קבל כאן סדרה של סרטונים קצרים (עד 3 דק’ לסרטון), שתפתח לך פתח אדיר לחולל שינוי בעסק או בקריירה שלך. בסרטונים אני משתף במבחר של טיפים שלמדתי על בשרי ב-35 שנות קריירה ותוך כדי ליווי של כ-1,000 איש בדרכם “להתרגל להצליח”.

Amazon-Best-Seller-cover

מדריך מה בתוך – תמצית הספר בעברית

הדבר הכי קבוע בעולם זה השינוי, וקצב השינויים בעולם הולך וגובר. אך רוב בני האדם סולדים משינוי ולא יודעים להתמודד איתו. אם גם אתה מבין שהדרך לשנות את המציאות שלך ולשפר אותה עוברת דרך שינוי עצמך, ורוצה לרכוש שיטה בדוקה לכך, אני מזמין אותך לקבל כאן במתנה את השיטה שפיתחתי.

להתרגל-להצליח-קאבר

פרקים ראשונים במתנה

קבל כאן במתנה 67 עמודים מתוך 276 של הספר שלי “להתרגל להצליח”. הספר כולל את השיטה המלאה שפיתחתי איך להתמודד עם שינויים בהצלחה, בניהול, בעסקים ובקריירה. 3 הפרקים הראשונים יפתחו לך את הדלת לבצע את השינוי שאתה רוצה להתמודד איתו. לחץ כאן וגלה גם מה קוראי 3 הפרקים מספרים עליהם.

הרצאות-העשרה-2

פרק חינם בקורס המשולב "להתרגל להצליח בעסק"

הפרק הראשון כולל 4 שעות וידאו עם הדרכה מפורטת איך ליישם את השיטה שלי. בפרק זה תלמד איך לבצע שינויים מנטליים בהרגלים, באמונות וברגשות, כדי להגשים יעדים עסקיים פרקטיים.

שתף עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
לכל שאלה או צורך אני מזמין אותך ליצור איתי קשר
שלך ובשבילך להתרגל להצלחתך, חגי

כתיבת תגובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email