קח מתנה

אם גלשת באתר שלי ואהבת את החומרים שלי, או שטרם, אולי ברצונך להעמיק בכמה תחומים ולקבל עדכון שוטף על תכנים חדשים שאני מוסיף כל הזמן לבלוג (קרוב ל-400 פוסטים!).
לשם כך הכנתי עבורך ארבעה חומרים חינמיים שיסייעו לך בצומת השינוי שכנראה מאתגר אותך כעת.
אני מזמין אותך לבדוק כאן בהמשך 5 תכנים מעולים בחינם שיש לי להעניק לך,
ולבחור מהם את מה שמתאים לך, כמתנה ממני אליך (נא לגלול כדי לראות את כל 5 התכנים):
Hagai-gift-clips

סדרת סרטונים קצרים

אם אתה מעדיף סרטונים על מלל, קבל כאן סדרה של סרטונים קצרים (עד 3 דק’ לסרטון), שתפתח לך פתח אדיר לחולל שינוי בעסק או בקריירה שלך. בסרטונים אני משתף במבחר של טיפים שלמדתי על בשרי ב-35 שנות קריירה ותוך כדי ליווי של כ-1,000 איש בדרכם “להתרגל להצליח”.

Amazon-Best-Seller-cover

מדריך מה בתוך – תמצית הספר שלי בעברית

הדבר הכי קבוע בעולם זה השינוי, וקצב השינויים בעולם הולך וגובר. אך רוב בני האדם סולדים משינוי ולא יודעים להתמודד איתו. אם גם אתה מבין שהדרך לשנות את המציאות שלך ולשפר אותה עוברת דרך שינוי עצמך, ורוצה לרכוש שיטה בדוקה לכך, אני מזמין אותך לקבל כאן במתנה את השיטה שפיתחתי.

להתרגל-להצליח-קאבר

פרקים ראשונים במתנה מהספר "להתרגל להצליח"

הספר "להתרגל להצליח" מהווה מתכון מלא לביצוע שינוי מנטלי שמניב תוצאות פרקטיות בעסקים ובקריירה. קבל כאן במתנה כרבע מתוך 281 עמודי הספר. הספר כולל את השיטה המלאה שפיתחתי איך להתמודד עם שינויים בהצלחה, בניהול, בעסקים ובקריירה. 3 הפרקים הראשונים יפתחו לך את הדלת לבצע את השינוי שאתה רוצה להתמודד איתו. לחץ כאן וקבל עכשיו במתנה את 3 הפרקים הראשוני שלו.

ארבעה פרקים במתנה מהספר "מלכוד המצוינות"

בעבודתי מאז 2006, גיליתי מעגל זדוני, תבנית התנהלות שלילית, החוזרת על עצמה ופוגעת בביטחון העצמי, בדימוי העצמי ובערך העצמי. קראתי לתבנית זו “מִלכוד המצוינות”, חקרתי אותה לפני ולפנים, ופענחתי את הדרך להשתחרר ממנה. כעת אני בשלבים סופיים של כתיבת הספר שמתאר את המלכוד ופתרונו, בדרך מעשית ויישומית. הספר יצא לאור בקיץ 2022 אך כבר עכשיו אני נותן לך במתנה את 4 הפרקים הראשונים שלו.

הרצאות-העשרה-2

פרק חינם בקורס המשולב "להתרגל להצליח בעסק"

הפרק הראשון כולל 4 שעות וידאו עם הדרכה מפורטת איך ליישם את השיטה שלי. בפרק זה תלמד איך לבצע שינויים מנטליים בהרגלים, באמונות וברגשות, כדי להגשים יעדים עסקיים פרקטיים.

שתף עמוד זה:

לכל שאלה או צורך אני מזמין אותך ליצור איתי קשר
שלך ובשבילך להתרגל להצלחתך, חגי

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי