אימון עסקי

יש לי את שיטת האימון העסקי, את הניסיון והכלים כדי לאפשר לך לבנות את עצמך כבעל עסק בטוח בעצמו, מצליח, צומח ומרוויח, שמתנהל נכון ומשאיר לך זמן למשפחה!

זה מאד מתסכל לעשות כל הזמן את אותו הדבר בעסק, לחוות תקיעות ומחסור, אך לצפות לתוצאות טובות יותר. הפתרון הוא נכונות שלך לשנות את עצמך באמצעות אימון עסקי אישי או בקורס דיגיטלי משולב!

כולנו רוצים תוצאות, הגשמה, שפע, פנאי ואושר, אבל כשאנו לא מצליחים להשיג זאת, אנו נתלים בסביבה ובנסיבות. אלברט איינשטיין אמר פעם:

"אי-שפיות פירושה לעשות כל הזמן אותו הדבר ולצפות לתוצאות שונות"

חישבו כמה לא שפויים אנחנו לפי הגדרה זו.

ביום יום זה בא לידי ביטוי באחת או יותר מהצורות הבאות: לחץ, כיבוי שרפות, חוסר סדר, בלבול מה לעשות קודם, ריכוזיות יתר, קושי בניהול זמן ומשימות, שיווק שלא נושא פרי, חוסר שליטה בעסק, פחד מכישלון, 

או,

תחושת ייאוש כי “ניסיתי כבר הכל”, חשש לחזור להיות שכיר, מריבות על העסק בעיקר עם בן/בת הזוג, שרות קלוקל ללקוחות, ותחושה ש”כסף נשאר על הרצפה” ואין מי שירים אותו.

חגי-באימון
hagai-coaching

אפשר לשנות את כל אלו ולהטמיע בך ובעסק שלך הרגלים והתנהלות נכונים יותר! אימון עסקי בשיטתי, ב-1:1 או בקורס דיגיטלי משולב בליווי אישי, יאפשר לך למצות את הפוטנציאל שלך ולהשיג את התוצאות שתמיד רצית בעסק שלך.

רוב האנשים חושבים שהם יוכלו להשתנות רק על ידי החלטה.
אבל המציאות מוכיחה אחרת, כי אנו פועלים “באוטומט” שלא משרת אותנו שכובל וחונק כל ניסיון לשינוי.

הם פשוט לא יודעים איך עובדת “מערכת ההפעלה” שלהם ולכן החלטותיהם החדשות פשוט לא מחזיקות מעמד.

ועוד כוח, ועוד מאמץ, ועוד השקעת זמן וכסף לא עוזרים. הכיוון הנכון הוא אחר לגמרי…

תודה-רון-פישמן
כ-300 שיתופים של לקוחותיי מאז 2006 אפשר לקרוא כאן
בנוסף, תוכלו לקרוא עלי חוות דעת של לקוחותיי שנאספו ישירות ע”י אתר מידרג
וגם יותר מ-30 חוות דעת של לקוחות שרשמו ישירות בגוגל
מתי לפנות לאימון עסקי? מה אימון עסקי, לרבות לעסקים קטנים, יאפשר לך להשיג?

אם משהו מכל מה שקראת עד עכשיו “דיבר אליך”,
אני מניח שעדיין חסר לך מידע שיעזור לך להחליט אם להרים את הטלפון ולהתקשר.
האמת, בצדק. גם אני הייתי מתלבט בשלב הזה.

לכן, כדי לעזור לך להכיר טוב יותר את תהליך האימון העסקי איתי (ואותי כמאמן העסקי שלך), אני מזמין אותך לקרוא בעיון על (לחץ על ה"+" כדי לפתוח את החלק):

כרו”ח בעברי, אני חסיד גדול של שיטתיות והבניה.
למדתי מניסיוני שיסודות אלו, בכל תהליך, תורמים לאפקטיביות ולתוצאות. בהתאם, השקעתי חשיבה מרובה בפיתוח שיטת האימון העסקי שלי. שיטת אימון זו טובה לאימון עסקים קטנים ובינוניים. 
האתגר כאן לא היה פשוט, כי מדובר בצורך להבנות תהליכי שינוי עם מרכיבים מופשטים, כמו הרגלים, אמונות, מחשבות ורגשות.
לאחר כמה שנות פיתוח הגעתי לשיטה האידיאלית, שעמדה במבחן התוצאה, וגם יצאה לאור בספר שכתבתי “להתרגל להצליח“.

שיטה זו מיושמת באפקטיביות באימון עסקי אישי 1:1 או בקורס דיגיטלי משולב באימון עסקי אנושי 1:1.
תן כאן קליק על הלינק וגלה את עיקרי השיטה.

אתה בוודאי שואל עצמך – מה יצא לי מאימון עסקי איתך, חגי?
זו שאלה מצוינת ותודה ששאלת.
כאדם פרקטי ורציונלי שממוקד בתוצאות, אספתי מאז 2006 מאות עדויות מלקוחות שהייתי המאמן העסקי שלהם. אלו לרוב עסקים קטנים ובינוניים.
אז אני מזמין אותך לא להסתפק במידע המקיף שאני מגיש לך באתר זה ולבדוק כאן בקליק על הלינק מה אומרים הלקוחות שלי על התוצאות שהפיקו באימון עסקי איתי.

המהות והמבנה של כל תוכנית אימון עסקי מושפעים מאד מהמאמן המעביר אותה. לכן, לפני שאתה מחליט לקחת מאמן עסקי, כדאי לך לבדוק גם את תפישותיו וערכיו, כדי לוודא שאתה מתחבר אליהם ויש לך כימיה איתו. בדיוק לשם כך הכנתי לך את תפישת האימון שלי. תן כאן קליק על הלינק ובדוק אם אתה מתחבר אליה.

בעולם כה רווי ביועצים ומאמנים עסקיים אתה בטח שואל את עצמך: מדוע שאבחר דווקא בך חגי?
צודק! יתרה מכך, יותר ויותר מקצועות משתכללים ומתמקדים במומחיות ספציפית ובנישות ייחודיות,
ואנשים גם מחפשים את אותם מומחים.
אז בשביל לענות לך על שאלות ולתת לך מידע כדי שתוכל לבחור בי,
הכנתי עבורך דף מיוחד עם הייחודיות שלי כמאמן עסקי.
תן כאן קליק על הלינק וגלה את הפרטים

מה באפשרותך להפיק מאימון עסקי? הנה טעימה ממה שלקוחותיי מספרים על עבודתם איתי:

ב-2021 הפכה דניאל וולפסון לאישה הישראלית הראשונה שטיפסה אל פסגת האוורסט.
החזון הזה של דניאל נולד בתהליך האימון שערכנו עוד ב-2017. הנה מה שדניאל מספרת עליו:

באפשרותך לראות איך אוכל לסייע לך להשיג את מטרותיך העסקיות?
התקשר עכשיו 054-4877725 לתיאום פגישת היכרות
או שלח מייל [email protected] או לחץ על הכפתור:

העסק שלך הוא בבואה של עצמך ואם ברצונך להצליח בו הרבה יותר עליך לשנות את עצמך. אימון עסקי בשיטת להתרגל להצליח* הוא הדרך האפקטיבית להגשים את חלומותיך בעסק שלך! מדובר באימון עסקי לעסקים קטנים ובינוניים. וכן, זה אפשרי!

* השיטה שפיתחתי יצאה לאור בשנת 2015 בספר שכתבתי בשם “להתרגל להצליח”. הספר נמכר בכל חנויות הספרים הפיזיות והדיגיטליות וגם דרך אתר זה בהנחה. לפרטים על הספר לחץ כאן. לשיטה זו יש גם קורס דיגיטלי-משולב בתמיכה שוטפת אישית שלי. לפרטים על הקורס תן כאן קליק

מתי לפנות לאימון עסקי? תכנית אימון עסקי פרטנית מקנה שיטה מיוחדת, מעשית ויישומית, לביצוע שינוי מנטלי מכוון תוצאות, כוללת כ- 20 כלים פרקטיים לניהול עצמי ועסקי אפקטיבי, ומלמדת איך ליישם ולתרגל אותם. אימוץ הכלים האלו יפתח לך פתח:
הנה אחד הכלים בתכנית האימון העסקי שלי לדוגמה:

“… הגעתי אליך לפגישת היכרות… כשהעסק שלי היה תקוע… נתת לי כלים להבין ולהתמודד, שינית לי את התפיסה לגבי כסף והצלחה, הראית לי איך להסתכל על הדברים אחרת ולשנות אותם, ואיך להניע שינוי – שחררת לי פקק במוח שתקע אותי וכך הצלחתי להתקדם… פרצתי דרך בגישה ובתוצאות… התחלתי להרוויח כסף, והרבה!!!!… כל מה שלמדתי ושיניתי בעזרתך הוטמע “במערכת ההפעלה” שלי ואפשר לי להגיע להצלחה שאני חווה היום… הגדלתי את המחזור החודשי של העסק שלי פי 6, למספר בן 6 ספרות, והיד עוד נטויה!”


לקריאת ההמלצה המלאה

דניאל כותא

זכיין של רשת קמעונאית, עבד איתי בשנת 2013

ולאחר שנתיים, שלח אלי דניאל כותא את המסר הבא:
המלצת-לקוח2
המלצת-לקוח
המלצה-דניאל-כותא

למנהלי כספים וחשבים – תהליך אימון עסקי ייעודי
אם עיסוקך בניהול כספים, רו”ח או חשבות – כמי שהיה במקומך בעבר, שווה לך לבדוק תכנית האימון העסקי לרו”ח ולמנהלי כספים.

באמצעות יישום שיטה מוכחת לבצע שינוי שפיתחתי בהדרגה מאז 2006, על בסיס השינוי האישי שלי,
עשרות קורסים שלמדתי וניסיון עם אלף לקוחות, בניתי תכנית מקיפה, ב-1:1 או בקורס דיגיטלי משולב באימון 1:1, שיטתית ויסודית, שמסייעת לטפל במקור השינוי ואורכת לרוב כ-6 חודשים בלבד!

בין יתר התוצאות יתאפשר לך:

ולסיכום – לחזק את הביטחון העצמי שלך ולבנות תשתית מנטלית עוצמתית להגשמה ולהצלחה
מיכל-ליבנה-קטן

“אני מבקשת להודות לך עבור סדרת פגישות מרתקות שחווינו איתך, במסגרת אימון עסקי – אישי להשגת פריצת דרך בתהליך הצמיחה של חברתנו… בנחת ובנועם, במקצועיות ובתבונה, הובלת אותנו את נקודת קבלת החלטות שיאפשרו לנו לקדם את תוכניותינו ולהגשים את חזוננו.
היתה לי חוויה אינטלקטואלית ועסקית מן המעלה הראשונה …”
לקריאת ההמלצה המלאה

מיכל ליבנה

מייסדת ומנכ״לית דני מאני, ילדים לומדים כסף בע״מ

מה כולל אימון עסקי? תכנית אימון עסקי כוללת סרטוני וידאו, פגישות, סיכומי פגישות, משימות בין הפגישות, התאמה אישית של חומרי קריאה ותקשורת בלתי מוגבלת איתי בטלפון ובמייל כדי לתמוך בך ובהישגיך.

כך יתאפשר לך:

ואם יש לך עדיין פקפוקים או סקפטיות אם אני האדם הנכון ללוות אותך, אני מזמין אותך ללמוד מה הייחודיות שלי – למה דווקא אני?
בעולם שבו יש מבחר אינסופי כמעט של מאמנים עסקיים, בוודאי תרצה להיעזר במאמן עסקי מנוסה, עם שיטה ייחודית ואפקטיבית, ספר שכתב ונמכר בכ-3,000 עותקים, ושקודם חווה על בשרו את כל מה שהוא מלמד ומנחה אותך. יודגש שהתהליך מתאים לאימון עסקים קטנים. 

מטרות פגישת ההיכרות הן:
התקשר עכשיו 054-4877725 לתיאום פגישת היכרות
או שלח מייל [email protected] או לחץ על הכפתור:
אני גאה להיות מאמן עסקי חבר בלשכת המאמנים,
בדרגת מאמן בכיר מוסמך (הדרגה הגבוהה ביותר) מאז 2007:
logo_mcil

והנה סרטון קצר שמסביר מהי לשכת המאמנים ומדוע חבר לשכה הוא מאמן עסקי שכפוף להכשרה ומסגרת שעוזרים לו לבצע אימון עסקי טוב יותר:

מה זה אימון עסקי ולמה יותר ויותר בעלי עסקים בוחרים באימון עסקי במקום בייעוץ עסקי?

פעם, עד קרוב לסוף המאה ה-20, היה נהוג בעיקר ייעוץ עסקי. בעלי עסקים קטנים ובינוניים נהגו לבחור ביועץ מנוסה שמכיר את כללי העסקים, שכבר קצר בעצמו כמה הצלחות עסקיות בחייו, כדי שינחה אותם מה לעשות ומה לא לעשות בעסק שלהם.

וזה עבד, ברמה מסוימת, עד שהעולם העסקי התחיל להסתבך:
האתגר של בעלי העסקים הקטנים והבינוניים השתנה. במקום "מה עלי לעשות כדי להצליח" השאלה הפכה להיות "איך אוכל לחזק את עצמי מנטלית, לרכוש ביטחון עצמי, ללמוד לקחת את הנסיבות בקלות יותר ובעיקר לפתח את החוסן שכה מאפיין בעלי עסקים מצליחים".

כי ההבדל בין הצלחה לכישלון הוא לא רק הכישרון והמעשים. אלא הוא בעיקר האדם שנמצא בבסיס העסק, הביטחון העצמי שלו, ניהול הזמן והמשימות, ההתמדה, הנחישות, הגישה שלו לשיווק ולמכירות, הגישה שלו לניהול עובדים, היכולת לא לוותר כשקשה ולנהל משברים, ובצד זאת גם לנהל חיי משפחה מספקים ומאושרים.

וכל אלו מתבססים על “מערכת ההפעלה האנושית”: על המחשבות, האמונות, ההרגלים והרגשות של בעלי העסקים.
כי אם מערכת ההפעלה האנושית מלאה באגים ווירוסים, אי אפשר להריץ עליה אפליקציות מורכבות שנקראות “ניהול עסק מצליח במאה ה-21”.
נכון, האפליקציות קורסות…

וכאן ייעוץ עסקי כבר לא עוזר יותר. כי השאלה המרכזית היא לא רק מה תעשה כדי להצליח, אלא איך תעשה זאת: איך תבנה תשתית מנטלית חזקה, תעוזה, התמודדות, אמונה בעצמך ובעסק שלך, ביטחון עצמי, נחישות והרגלי התנהלות מנצחים, שיאפשרו לך להיות בעל עסק קטן או בינוני מצליח. וכל זאת על אף הנסיבות מסביבך שהולכות ונעשות קשות יותר.

וכאן נכנס האימון העסקי לבעלי עסקים קטנים לתמונה. כי כעת עסקינן גם בצד המנטלי של בעל העסק, בחלק הקרחון שמתחת לפני המים, כי הוא זה שקובע עד כמה הקרחון ישרוד.

ובשביל ליצור שינוי מנטלי חיובי צריך אימון, לא ייעוץ. צריך אימון עסקי לבעלי עסקים קטנים ובינוניים שייתן כלים וטכניקות ליצור שינוי הווייתי, במחשבות, באמונות, בהרגלים ובהתנהלות הרגשית. כי בעל עסק הוא בראש וראשונה בן אדם, לא מכונה שנותנים לה הוראות והיא מבצעת ללא עוררין. ולכן יש לגלות לאדם החשוב ביותר בבסיס העסק – אתה בעצמך – איך להיות בעל עסק מצליח, איך לרכוש את התכונות החיוניות להצלחה, לתרגל אותן, להפנים אותן ולהפוך אותן לאוטומט החדש, החיובי, שעליו כל עשייה פרקטית שלו תצליח הרבה יותר.

לכן, העולם העסקי עובר יותר ויותר מייעוץ חד צדדי של מומחה, לאימון עסקי המכוון גם לצד המנטלי.

בדיוק כמו בספורט (ממנו הגיע האימון העסקי): אם אתה רוצה לרוץ בפארק להנאתך, אתה לא צריך מאמן. אבל אם ברצונך להשתתף בתחרויות ולשבור שיאים, לא יעלה על הדעת שלא יהיה לך מאמן, גם לצד המנטלי וגם לצד הפרקטי. כי ספורטאי שהוא אלוף סדרתי (כמו רוג’ר פדרר לדוגמה) לרוב לא ניחן ביכולת פיזית עדיפה על אלו שנושפים בעורפו, אלא החוסן המנטלי הוא זה שעושה אותו אלוף. בדיוק כמו בעסקים, כבר אמרתי? 🙂

ואימון עסקי לעסקים קטנים אין פירושו רק עבודה מנטלית.

עבודה מנטלית בלבד משולה לספורטאי שיושב בחדר התדריכים, לומד את התדרוך למשחק, ומשם עובר ישר למשחק עצמו. ברור, הוא חייב להתאמן, כדי ליישם את התדריך, לתרגלו, להטמיע את הוראותיו, להשתפר וכך לנצח במשחק.

לכן, אימון עסקי אפקטיבי, ב-1:1 מלא או בקורס דיגיטלי משולב באימון 1:1, הוא זה שמאפשר לבעל העסק הקטן או הבינוני לעשות את השינויים המנטליים הדרושים, ואח"כ גם לחבר אותם, הלכה למעשה, לתוצאות טובות יותר בעסק. כלומר – לשלב בין הצד המנטלי לצד הריאלי, הפרקטי והתוצאתי.

שאלות ותשובות על אימון עסקי

זו שאלה מצוינת ותודה ששאלת. אני מהוותיקים בארץ בתחום, מאז 2006. עבדתי עם יותר מ-1,000 איש בכ-15,000 שעות. יש לי ידע עצום וניסיון רב שבאים לידי ביטוי גם ב-2 הספרים שכתבתי, בערוץ היוטיוב, בפודקאסט שלי ובבלוג שלי, הגדול בארץ בהתפתחות אישית ואימון עסקי. בחלק הממליצים באתר יש כ-300 משובים של לקוחות שמדברים בעד עצמם. מעבר לכך, אני ייחודי בשילוב שיש בי בין חומר לרוח ובין פרקטיות למודעות. בנוסף, אני רו”ח בהשכלתי ויש לי ניסיון עסקי, יזמי ופיננסי רב בתפקידי השונים כסמנכ”ל כספים בחברות הייטק במשך 22 שנה, עד 2006. קליק כאן לפירוט נוסף על הייחודיות שלי.

יש לי שיטה שפיתחתי שמאפשרת להשיג תוצאות משמעותיות בפרק זמן קצר יחסית. לא כי אני קוסם, אלא כי השיטה מאד מובנית, שיטתית וישימה, כך שהיא מאפשרת לכל אחד לעשות שינויים מנטליים שמניבים תוצאות פרקטיות במהירות יחסית.

לבעל עסק קיים, ליזם או למקים עסק חדש, אשר יודע שאינו ממצה את הפוטנציאל שלו, חש שהוא יכול להשיג יותר (הכנסות, רווחים וכדומה), אך לא מצליח לעשות זאת. הרבה פעמים הוא עובד קשה ומשקיע הרבה מאמץ, וחש שהתגמול אינו בהלימה להשקעה שלו. הוא מבין שהוא תוקע את עצמו ומוכן לשנות את עצמו כדי להפיק הרבה יותר מהעסק.

שינויים פיזיים ברי-קיימא חייבים להתחיל במערכת ההפעלה האנושית: בהרגלי החשיבה, בהרגלי ההתנהגות, באמונות וברגשות. לכן, לאחר האבחון, אנו מתחילים את האימון שם, כדי ליצור בסיס מנטלי מוצק (בשתי מילים – ביטחון עצמי) שעל בסיסו כל הפעולות העסקיות יצליחו הרבה יותר. בשיטתי אפשר להשיג שדרוגים משמעותיים במערכת ההפעלה בפרק זמן קצר יחסית, אשר נשארים ומשרתים את בעל העסק לכל החיים.

הם הולכים ישר לפעולות, בניהול, בשיווק, בכספים וכדומה, במקום להתחיל בסילוק החסמים המנטליים שמונעים ותוקעים פעולות אפקטיביות.

לקפיצה משמעותית בביטחון העצמי, בערך העצמי ובדימוי העצמי. לאמונה חזקה יותר בעצמך, להרגלים טובים יותר וניהול עצמי משופר, לסילוק אמונות מגבילות וליכולות הכלה רגשיות גבוהות. התוצאה של כל אלו, בצד מימוש תוכנית יעדים ברורה עם מטרות שמתאימות לשאיפותיך, היא פעולות אפקטיביות לקידום העסק ובניית מסלול לצמיחתו ולהגדלת הכנסותיך, מבלי לעבוד קשה יותר, ואפילו לעבוד פחות. במשפט אחד: תהליך האימון יאפשר לך להגשים את מטרותיך העסקיות בצד השגת דברים אישיים שחשובים לך.

כ-6 חודשים בממוצע. אני מאמין בקביעת זמן סיום מראש ועושה זאת בדיוק של 95% לאחר האבחון בפגישת ההיכרות. במקרים מסוימים אפשר להאריך את התהליך בחודש עד חודשיים נוספים.

* נתחיל בשיחת טלפון בת כ-10 דקות כדי לבדוק אם אוכל לסייע לך
* נמשיך בפגישת היכרות בת כשעה וחצי לאבחון, לייעוץ ראשוני ולהגשת הצעה שמתאימה לרצונותיך ולצרכיך
* לאחר קבלת ההצעה על ידך נתחיל בתהליך.

תודה ששאלת, כי גם לך יש כמובן תפקיד משמעותי בתהליך. מניסיון, מה שנדרש ממך להפיק את המירב מהתהליך זה: פתיחות לשנות את עצמך וללמוד דברים חדשים, מחויבות לתהליך ולביצוע המשימות בהתאם להנחיותיי (כן, זה תהליך אקטיבי שבו מיישמים וכך מתקדמים) ותקשורת שוטפת איתי (אישית) כדי שאתמוך בך בכל האתגרים בדרך.

איך עושים זאת ואיך תוכל לקבל את ניסיוני העסקי ובאימון עסקי מאז 1983, ולרתום אותו לטובתך ולטובת העסק שלך? בוא ניפגש לפגישת היכרות ואראה לך!
התקשר עכשיו 054-4877725 לתיאום פגישת היכרות
או שלח מייל [email protected] או לחץ על הכפתור:

שתף עמוד זה:

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי