פרקים ראשונים במתנה “מלכוד המצוינות”

"מִלכוד המצוינות"

המעגל הזדוני שתוקע את ההצלחה ואיך להיחלץ ממנו

קח בדף זה את 4 הפרקים הראשונים של הספר במתנה!

בוא לגלות איך להשתחרר מהכבלים התוקעים אותך
בלי לבלות שנים על ספת הפסיכולוג

פרקים ראשונים מהספר מלכוד המצוינות של חגי שלו

בוא לגלות איך להשתחרר מהכבלים התוקעים אותך בלי לבלות שנים על ספת הפסיכולוג

כמנהל, כבעל עסק או קריירה, הצלחתך תלויה בראש וראשונה בחוסנך המנטלי; על מנת להצליח במציאות התחרותית של היום ולהרוויח את כמות הכסף שאתה רוצה ויכול להרוויח, אתה צריך להתגבר על החסמים המנטליים שלך, ולפתח ביטחון עצמי ודימוי עצמי חיובי.

אבל זה ממש לא פשוט לביצוע! יתרה מכך, בעבודתי עם יותר מ-1,000 אנשים בצמתי שינוי מאז 2006 גיליתי מעגל זדוני, תבנית שלילית, החוזרת בלופ ופוגעת בביטחון העצמי, בדימוי העצמי ובערך העצמי.

קראתי לתבנית זו “מִלכוד המצוינות”, חקרתי אותה לפני ולפנים, ופענחתי את הדרך להשתחרר ממנה. כעת אני כותב את הספר שמתאר את המלכוד ופתרונו, בדרך מעשית ויישומית.

בעוד שהספר יצא לאור רק בקיץ 2022, בדף זה אני נותן לך הצצה ראשונית ל-4 הפרקים הראשונים שלו כבר עכשיו. פרקים אלו מהווים כ-20% מהספר המלא!

הרצאות-העשרה-2
הירשם עכשיו לרשימת המתעניינים בספר וקבל מיד בחינם את 4 הפרקים הראשונים בספר "מִלכוד המצוינות"!

הנה מה שיקרה כאשר תקרא פרקים אלו:

הנה מה שאומרים לקוחותיי אחרי שסייעתי להם להיחלץ ממלכוד המצוינות
(דפדף בעזרת החיצים שבצדדים):

מי אני ולמה כדאי לך להקשיב לי

אני רואה חשבון רציונלי ופרקטי שבמשך 22 שנה עבד כשכיר במשרדי רו”ח ובחברות הייטק כסמנכ”ל כספים. עד שבשנת 2005, בגיל 45, נשבר לי והחלטתי לעזוב משרה טובה והכנסה נדיבה כדי לעשות לנפשי. פיתחתי את המודעות שלי והפכתי מאיש של מספרים לאיש של אנשים. הבנתי שהחזון האמיתי שלי הוא לאפשר לאנשים מסביבי לממש את הפוטנציאל העסקי שלהם כדי להרוויח יותר כסף, והתחלתי להגשימו.

למדתי אימון ומודעות ביותר מ-30 קורסים ועוד אלפי שעות בלמידה עצמית. ואז קלטתי את הבאג הגדול של רוב תורות המודעות: הן מאד מופשטות ותאורטיות – חסר להם ממשק פרקטי כדי לתרגם את כל החוכמה שיש בהן לתוצאות תכלס, בחיים, בקריירה ובעסק. את הממשק הזה פיתחתי והצגתי בספרי הראשון “להתרגל להצליח”.

רק כמה חודשים לאחר פרסום “להתרגל להצליח“, הייתה לי הארה. פתאום התחברו לי המון דברים וגיליתי מעגל קסמים זדוני, שפעל בקרבי בעבר וכיום חי, בועט ונושם בקרבם של חלק נכבד מלקוחותיי בהווה. קול האסימונים שנפלו במוחי הדהד למרחוק. קראתי לתופעה זו “מִלכוד המצוינות” ופרסמתי את הגרסה הראשונה של פוסט בשם זה ב- 5/10/15 בבלוג שבאתר שלי. כעת אני בשלבי סיום של כתיבת ספר מקיף על הנושא שיאפשר לרבים וטובים להיחלץ מהתקיעות של המלכוד ולממש את עצמם!

חגי-שלו-הספר
הפודקאסט של חגי שלו, מאמן עסקי ואימון עסקי
הירשם עכשיו לרשימת המתעניינים בספר וקבל מיד בחינם את 4 הפרקים הראשונים בספר "מִלכוד המצוינות"!

שתף עמוד זה:

2 מחשבות על “פרקים ראשונים במתנה “מלכוד המצוינות””

 1. חגי,
  קראתי את 2 הספרים המדהימים שכתבת “להתרגל להצליח” “ומלכוד המצויינות”.
  אני חייב להגיד שאין מדובר בספרים שקוראים ומניחים על המדף אלא מדובר בארגז כלים יישומי, משנה תודעה ועם תרגול נכון משנה חיים.
  שמח שהיתה לי הזכות להחשף לתכנים האיכותיים ומעוררי ההשראה, ובעיקר- הפרקטיים!!
  תודה

  הגב

כתיבת תגובה