הספר “מִלכּוד המצוינות” | איך לפתח ביטחון עצמי שאינו תלוי בנסיבות

ספרי ה-2 "מִלכּוד המצוינות״ - יצא לאור במאי 2023!

המעגל הזדוני שתוקע את ההצלחה שלך ואיך להיחלץ ממנו.
מבוסס על ניסיון עם יותר מ-1,000 איש בכ-15,000 שעות מאז 2006!

קוראי מלכוד המצוינות ממליצים יל הספר של חגי שלו

האם אתם מרגישים שאינכם טובים מספיק? האם לרוב אינכם בטוחים שיש לכם יכולות או כישורים מספיקים על מנת להצליח? אולי אתם מתהלכים בעולם תקועים, אפופי תחושת החמצה והיעדר מימוש עצמי בתחומי חיים שונים, תוהים אם אי פעם תוכלו לחוות את ההצלחות בהן אתם חושקים? אם עניתם בחיוב אפילו על חלק מהשאלות, נראה שגם אתם שבויים במִלכּוד המצוינות.

מִלכּוד המצוינות” – איך להשתחרר מהכבלים התוקעים אותך בלי לבלות שנים על ספת הפסיכולוג, הוא מדריך פרקטי ויישומי לשינוי מנטלי שמניב תוצאות ממשיות בחיים. הוא עונה על השאלה איך להשתחרר אחת ולתמיד מהרגלים תוקעים כמו: דחיינות, שיפוטיות, פרפקציוניזם, ריצוי, כעסים, סטרס, ניהול זמן ומשימות קלוקל, ועוד הרגלים רבים תוקעים אחרים. הספר מיועד לכל מי שמוכן לשנות את עצמו כדי באמת להצליח בחיים בכלל, ובקריירה, בעסקים או בניהול בפרט, כדי לחיות בשגשוג, שלווה, אושר ושפע!

מִלכּוד המצוינות הוא מעגל שוטה, מעגל זדוני או מעגל קסמים, המורכב מסדרת אמונות, פרדיגמות והרגלים שליליים עוקבים, המזינים אלה את אלה בדרך שלילית מתעצמת וגוברת, ללא מוצא לכאורה. מדובר בתבנית התנהלות שלילית, שחוזרת על עצמה ופוגעת בביטחון העצמי, בדימוי העצמי ובערך העצמי.

4 הפרקים הראשונים של הספר כבר זמינים להורדה – ללא תמורה! 

מִלכּוד המצוינות - הספר החדש של חגי שלו, מאמן עסקי, מומחה לשינויים ואימון עסקי

הספר יצא לאור במאי 2023 וניתן לרכישה ממני בהנחה, עד הבית + בונוס מאתר זה. אפשר לרכוש את הספר המודפס גם בחנויות הספרים

מה אומרים לקוחותיי שנחלצו ממִלכּוד המצוינות:

הנה המחשה מהו מִלכּוד המצוינות ומדוע הוא מאפיין כה רבים:

תרשים מלכוד המצוינות. ספרו השני של חגי שלו, מאמן עסקי
כתבה רחבה על חגי שלו וספריו במקומונים שונים ברחבי הארץ בסוכות 2023
בקליק על התמונה אפשר לקרוא את הכתבה על הספר בעיתונות

הנה מה שאומר ד"ר יניב זייד, המומחה מס' 1 בארץ לייעוץ עסקי,
על מִלכּוד המצוינות:

"אם החיים שלכם מושלמים ואין לכם שום בעיה - עברו הלאה...

אבל אם אתם חווים מדי פעם קשיים ואתגרים,
מרגישים בסיטואציות מסוימות חסרי בטחון או חסרי אונים,
ורוצים לשפר את עצמכם אישית ולהתקדם אישית, מקצועית ועסקית -
"מִלכּוד המצוינות" הוא ספר חובה עבורכם!

חגי הוא אחד המוחות המבריקים הקיימים היום בישראל, ואחד המנטורים והמאמנים האישיים הפרקטיים והעסוקים ביותר.
הניסיון המצטבר שלו - והתובנות המדהימות בספר - יחסכו לכם שנים של תסכול.

אם תיישמו אפילו חלק קטן ממה שתקראו בספר, חייכם ישתנו לטובה. אני ממליץ בחום!"

ד"ר עו"ד יניב זייד - "דוקטור שכנוע" - מומחה בינלאומי לשיווק, למכירות ולהעברת מסרים
הספר ‘מִלכּוד המצוינות’ כבר סיים פרויקט מימון המונים מוצלח בהדסטארט!

הנה הכריכה האחורית של הספר:

כריכה אחורית של מִלכּוד המצוינות - הספר החדש של חגי שלו, מאמן עסקי, מומחה לשינויים ואימון עסקי

למי שמעדיף לראות במקום לקרוא הנה הסבר על מִלכּוד המצוינות בוידאו:

משובים למלכוד המצוינות, ספרו השני של חגי שלו, מאמן עסקי ואימון עסקי

הנה תוכן העניינים של מִלכּוד המצוינות:

תוכן העניינים של מִלכּוד המצוינות - הספר החדש של חגי שלו, מאמן עסקי, מומחה לשינויים ואימון עסקי
תוכן העניינים של מִלכּוד המצוינות - הספר החדש של חגי שלו, מאמן עסקי, מומחה לשינויים ואימון עסקי
המלצה מאתר "נוריתה - מבט אל ספרים וספרות בגובה העיניים". ההמלצה המלאה כאן בקליק:
משוב שהגיע מאלכס פורת, שקורא את הספר בפעם השלישית:

הספר יצא לאור במאי 2023 וכבר סיים פרויקט מימון המונים מוצלח בהדסטארט

למה כדאי לך לקרוא את הספר שלי?

הנה ההקדמה של הספר שמסבירה מדוע כדאי לך לקרוא את הספר מִלכּוד המצוינות:

מה אם הייתי אומר לך שכ-30-40% מאוכלוסיית העולם חווים תבנית התנהלות שלילית שחוזרת על עצמה ותוקעת אותם ואת הצלחתם? ומה אם הייתי מוסיף ואומר שלהתנהלות פוגעת זו יש פתרון פשוט למדי שכל אחד מהלוקים בה יכול ליישם אותו תוך כ-6 חודשים ולצאת לדרך של הגשמה, מימוש עצמי, אושר ושפע?

כן, אני מתכוון לשינוי דפוסי חיים שליליים שאנשים חווים בעשורים רבים של חייהם ולפעמים אפילו במשך חיים שלמים; ואלו ניתנים לשינוי בשבריר מהזמן שלאורכו הם חוו דפוסים אלו! כך באפשרותם לסלול עבור עצמם את הדרך לשגשוג, לעשייה מתוך משמעות, לשפע, לפנאי וגם לבריאות ולאושר, שטרם חוו כמותם!

לא, אני לא מצפה שהפִּסקה הקצרה הזו תשכנע אותך. אם הייתי בנעליך הייתי אפילו יותר סקפטי ממך. אבל אם סִקרנתי אותך, הספר הזה הוא בשבילך. בנוסף, אם הנך סבור או חש שאינך ממצה את הפוטנציאל שלך, ואין זה משנה באיזה תחום בחייך, יודע שאינך די בטוח בעצמך וחושב לפעמים שאינך טוב מספיק – זה סימן נוסף שספר זה הוא בשבילך, אפילו בדיוק בשבילך!

חגי-שלו-הספר

בשלהי שנת 2015, חודשים ספורים בלבד לאחר פרסום ספרי הראשון “להתרגל להצליח“, הייתה לי הארה. פתאום התחברו לי דברים רבים וגיליתי מעגל קסמים זדוני, שפעל בקרבי עד לפני כמה שנים. יתרה מכך, הבחנתי שהמעגל הזה חי, בועט ונושם בקרבם של חלק נכבד מלקוחותיי בהווה. קול האסימונים שנפלו במוחי הדהד למרחוק. כבר אז קראתי לתופעה זו “מִלכּוד המצוינות” ופרסמתי את הגרסה הראשונה של פוסט בשם זה ב- 5/10/15 בבלוג שבאתר שלי…

לקריאת המשך ההקדמה המלאה – קליק כאן

מה אומרים הקוראים של הספר:

חגי,
"קראתי את 2 הספרים המדהימים שכתבת “להתרגל להצליח” “ומלכוד המצויינות”.
אני חייב להגיד שאין מדובר בספרים שקוראים ומניחים על המדף אלא מדובר בארגז כלים יישומי, משנה תודעה ועם תרגול נכון משנה חיים.
שמח שהיתה לי הזכות להחשף לתכנים האיכותיים ומעוררי ההשראה, ובעיקר- הפרקטיים!!"
תודה,

עידן ארגמן, רו"ח

"קראתי את “מלכוד המצוינות” מתחילתו ועד סופו. הספר קולח, בהיר, מעניין ונוגע בנקודות רגישות.
למי שרוצה לעשות שינוי באישיותו, במידותיו, הספר מעניק את כל הכלים לעשות זאת.
יחד עם זאת, בל נטעה, לא מדובר בספר קריאה, אלא בספר עיון, שצריך לחזור אליו שוב ושוב, ללמוד אותו, ליישם אותו באופן שבו חגי מנחה אותנו ורק אז הוא יהפוך לכלי יעיל שיוביל לשינוי.
אין ספק שמי שתהיה לו הסבלנות והנחישות, ייצא נשכר."
אוריאל לוי, עו"ד

מה קורה למי שמשתחרר מכבלי מִלכּוד המצוינות?

שאלות ותשובות על הספר:

הספר מִלכּוד המצוינות הינו מדריך מעשי ויישומי לצאת מתקיעות כמעט בכל תחום בחיים. הוא מתאים ביותר לאנשים בצומתי שינוי בעסקים, בניהול ובקריירה, אשר יודעים שהם אינם ממצים את הפוטנציאל שלהם, יודעים שהם יכולים להשיג יותר, אך לא יודעים איך לממש זאת

אנשים אלו הם טובים ומוכשרים, הם יודעים ועושים את עבודתם היטב, והם גם בדר”כ אוהבים את מה שהם עושים. בנוסף, הם פרקטיים ורציונליים ולעיתים גם למדו הרבה קורסים, השתתפו בהמון סדנאות ורכשו שלל כלים עסקיים וניהוליים כדי ללמוד איך להצליח. אלא מה, הם עדיין מדשדשים. חלקם אולי מצליח לא רע, רק שלפי כמות ההשקעה, המוטיבציה והמומחיות הם היו צריכים להצליח הרבה יותר, והם יודעים זאת! הם יודעים שהם יכולים להרוויח הרבה יותר כסף רק לא יודעים מה עוד לעשות כדי לממש זאת. במילים אחרות, הם תקועים.

הפתרון שהספר מציג כבר בהתחלה שלו הוא פשוט: זה לא מה שהם יעשו שיקבע את הצלחתם, אלא איך הם יעשו זאת: מה המצב הרגשי שלהם? מה ההרגלים שיושבים בבסיס עשייתם? הרגלי החשיבה והרגלי ההתנהגות? מהן האמונות המגבילות שיושבות עמוק בפנים ומחבלות בחריצות ובשקדנות שלהם? במילים אחרות הפתרונות שהספר מציג הם בצד המנטלי-ההווייתי, כבסיס לכל עשייה אפקטיבית ולהצלחה.

לאורך הספר אני נותן כלים איך להתמודד עם התקיעויות המנטליות הללו. בלב הספר מעגל קסמים שלילי של סדרת אמונות והרגלים תוקעים, המזינים זה את זה בלופ מתעצם ונמשך, שפוגע בביטחון העצמי, בדימוי העצמי, בהערכה העצמית ובאהבה העצמית. 

הספר מאפשר לקוראיו לזהות את מעגל הקסמים הזדוני הזה בקרבם, לגלות איך הוא פועל ואז ליישם עשרות כלים כדי לפוגג אותו בצורה יסודית ושיטתית, מרכיב אחר מרכיב. התוצאה היא שיפור משמעותי בביטחון העצמי, בדימוי העצמי, בערך העצמי ובאהבה העצמית

בוודאי. אלברט איינשטיין אמר ששינוי הוא הדבר הכי קבוע ביקום. כולנו עדים לקצב השינויים הגדל בעולם ולצורך להתאים את עצמנו לכך. עוד אמר איינשטיין שלעשות כל הזמן אותו הדבר ולצפות לתוצאות שונות זו אי-שפיות. אין טעם לאותם בעלי עסקים, משני קריירה ומנהלים רציונליים ופרקטיים להמשיך לעשות שוב ושוב את אותם הדברים. עליהם לשנות משהו, ובראש וראשונה את עצמם, כי הם הגורם העיקרי לתוצאות שהם מפיקים.

בתקופה כל כך דינמית שאנו חיים בה, בחיים בכלל ובעסקים ובקריירה בפרט, כל בעל עסק, כל שכיר שמנהל קריירה וכל מנהל חייב להיות מאד פתוח וגמיש לשינויים, אחרת יהיה לו קשה מאד להצליח. הספר מדבר על השינוי, מסביר מדוע כל כך קשה לנו בני האדם להשתנות, ונותן כלים להתמודד עם השינוי, הן במישור המנטלי והן במציאות הפיסית.

ידע זה כבר לא כוח! לשנות את האוטומט האנושי וליישם את הידע הוא הכוח האמיתי של אנשים, בעלי עסקים ומנהלים מצליחים. באמצעות שילוב בין מודעות גבוהה וכלים יישומיים פרקטיים, פיתחתי שיטה ייחודית, יישומית ומעשית, המאפשרת ליישם את הידע, לתרגם אותו לתוצאות, וכך לחולל שינויים, לשגשג ולהצליח בעבודה ובקריירה.

אני יליד 1960 ומאחורי ניסיון עסקי, ניהולי, פיננסי ויזמי מאז 1983. ספציפית, מאז 2006 עבדתי עם יותר מ-1,000 בעלי עסקים, משני קריירה ומנהלים בכ-15,000 שעות ליווי, סייעתי להם להצליח בעסק ובקריירה, ולהרוויח יותר כסף.

אני רואה חשבון רציונלי ופרקטי שבמשך 22 שנה עבד כשכיר במשרדי רו”ח ובחברות הייטק כסמנכ”ל כספים. עד שבשנת 2005, בגיל 45, נשבר לי והחלטתי לעזוב משרה טובה והכנסה נדיבה כדי לעשות לנפשי. פיתחתי את המודעות שלי והפכתי מאיש של מספרים לאיש של אנשים. הבנתי שהחזון האמיתי שלי הוא לאפשר לאנשים מסביבי לממש את הפוטנציאל העסקי שלהם כדי להרוויח יותר כסף, והתחלתי להגשימו.

למדתי אימון ומודעות ביותר מ-30 קורסים ועוד אלפי שעות בלימוד עצמי מהאינטרנט, הרצאות וספרים. ואז קלטתי את הבאג הגדול של רוב תורות המודעות: הן מאד מופשטות ותאורטיות – חסר להם ממשק פרקטי כדי לתרגם את כל החוכמה שיש בהן לתוצאות תכלס, בחיים ובעסקים. את הממשק הזה פיתחתי, כתבתי עליו את ספרי הראשון להתרגל להצליח, ובספרי השני אני מרחיב ומעמיק בו.

מדובר במתודולוגיה ייחודית, יישומית ומעשית, שמאפשרת לחבר בין העולם המנטלי, הרגשי וההווייתי למציאות הפיזית, הריאלית והממשית, כדי להשיג תוצאות בעסק, בקריירה ובניהול. יישמתי את המתודולוגיה בשטח בעצמי ובליווי יותר מ-1,000 אנשים להצלחה, בדקתי שהיא עובדת ושיפרתי אותה. ואז הוצאתי אותה לאור בספריי, לטובת כל בעלי העסקים, השכירים והמנהלים הרציונליים שלא מבינים מה מונע מהם להרוויח את כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח.

אני חגי שלו המשלב.
הייחודיות שלי היא חיבור חזק בין עסקים תכלס לבין מודעות גבוהה, ביחד עם שיטה ייחודית איך לשלב ביניהם – לתרגם מודעות לתוצאות
. אני פרקטי ורציונלי מחד, ומאד מודע, אפילו רוחני, מאידך. נדיר למצוא שילוב כזה, אלו עולמות שלרוב לא מתקשרים זה עם זה. האמת שאני לא הכי חזק לא בפרקטיות ולא במודעות. החוזקה הגדולה שלי ושם בעצם הייחודיות – היא בחיבור שלהם, היכולת לאזן ולשלב ביניהם כדי להשיג תוצאות.

מגיל אפס מלמדים אותנו: “תלמד, תעבוד, תעשה, תתאמץ”. כל אלו, כמובן חשובים להצלחה, רק אינם מספיקים להצליח. אני מדגים בספריי איך בצד ה-DOING החשוב הזה אנו חייבים לשלב גם BEING. זה בעצם הצד המנטלי: מי אני? מה האמונות שלי? מה ההרגלים? האינטליגנציה הרגשית? למרות שאנו נקראים באנגלית Human Being, את הצד הזה של ה-BEING לא מלמדים אותנו, הוא חסר למרבית האנשים וזה תוקע אותם.

אני מציג בספריי מודלים ייחודים ומתודולוגיה חדשנית שחושפים איך כל אחד יכול לחבר בין ה-DOING ל-BEING, כי זו הנוסחה האמיתית להצלחה שרק בודדים מהקולגות שלי מתייחסים אליה.

ההצלחה שאני הכי גאה בה היא היכולת להחליף עיסוק בגיל 45, על אף מחויבות למשפחה ולילדים, לפתוח עסק חדש מאפס בתחום חדש לגמרי ולהצליח בו. יותר מ-1000 האנשים שעבדתי איתם מאז 2006 הם העדות לכך. לאחר 22 שנה מאסתי בעיסוקי ועזבתי את עבודתי כסמנכ”ל כספים שכיר בהיטק, התנתקתי מחבר הטבור מזהב, וויתרתי על משרה טובה והכנסה נדיבה של עשרות אלפי ש”ח, וכל זאת ללא אלטרנטיבה תעסוקתית. וזה לא שהיו לי מקורות הכנסה חלופיים לחיות מהם.

ידעתי שאני יכול לעשות גם דברים אחרים, חיפשתי את הייעוד החדש שלי וחתרתי להגשימו בהתמדה ובנחישות. כך הפכתי מאיש של מספרים לאיש של אנשים.
בדרך למדתי על “מערכת ההפעלה האנושית” דרך עשרות קורסים ואלפי שעות של לימוד עצמי. עברתי שינוי משמעותי כמעט בכל פרמטר באישיותי (יש לי אישור מאסנת אשתי לכך 😉), חוויתי על בשרי שינוי עסקי, הקמתי עסק משגשג, פיתחתי את המתודולוגיה שלי וכך אני היום מלמד אחרים על שינוי ממקום של התנסות והצלחה אישית.

את כל אלו ריכזתי בספריי שפותחים פתח לבעלי עסקים, שכירים ומנהלים אחרים לשנות את עצמם כדי למצות את הפוטנציאל העסקי/תעסוקתי שלהם, להצליח ולהרוויח יותר כסף.

חוץ משני ספרים שכתבתי, אני היום יזם סטארטאפיסט ביחד עם בני דניאל ב-Decisive, אפליקציה לאימון עסקי שמטרתה לסייע למיליונים בעולם ליישם את המתודולוגיות שלי על מנת להרוויח יותר כסף ו/או פנאי, משמעות, עניין, זמן למשפחה והגשמה. 

זה היה אפשרי בשבילי, זה אפשרי גם בשבילך!

יש עשרות גורמים כאלו. הנה 4 בולטים:
 1. הכל מתחיל מבפנים, אנו יוצרים את המציאות שלנו בבחירות שלנו. אלו מבוססות על “מערכת ההפעלה האנושית“: הרגלי חשיבההרגלי התנהגותאמונות ורגשות. לכן, התפתחות אישית מתמדת היא חיונית ליצור בסיס חזק ואיתן להריץ את אפליקציות החיים שלנו – כל העשייה בתחומים השונים.

 2. התמדה ונחישות. נכונות להתמודד עם קשיים ולא לוותר. זה לוקח 5 שנים להיות מצליח בין לילה. ההצלחה היא אבולוציה ולא רבולוציה.

 3.  שיהיה לנו “למה. משהו ברור שלמענו אנו עושים את מה שאנו עושים. ייעוד, חזון, שליחות, מימוש עצמי, הגשמה ומשמעות. אלו אינן קלישאות, אלא גורמים פנימיים שיוצרים מוטיבציה ואנרגיה להתמיד בדרך. שיהיה בעשייה שלנו משהו מעבר לרק לעשות כסף.

 4. בחירה. לצאת מהאוטומט שלרוב לא משרת אותנו ולבחור כמה שיותר במה שכן משרת אותנו.

הנה מה שאומרים לקוחותיי אחרי שסייעתי להם להיחלץ ממלכוד המצוינות
(נא לדפדף בין המשובים בעזרת החיצים שבצדדים):

קולאז' 3 למלכוד המצוינות, ספרו השני של חגי שלו, מאמן עסקי ואימון עסקי

הספר יצא לאור במאי 2023 וניתן לרכישה ממני בהנחה, עד הבית + בונוס מאתר זה. אפשר לרכוש את הספר המודפס גם בחנויות הספרים

שתף עמוד זה:

5 מחשבות על “הספר “מִלכּוד המצוינות” | איך לפתח ביטחון עצמי שאינו תלוי בנסיבות”

 1. חגי יקר,
  נהניתי מכל רגע לקרוא וללמוד עוד מהספר החשוב “מלכוד המצוינות”.
  מדובר בספר הדרכה מעשי ושימושי באופן יוצא מן הכלל, שיעזור לכל מי שיקרא אותו למגר את האוטומטים והחסמים שמנהלים אותו ולחיות חיים של הצלחה, שמחה ואהבה עצמית.

  הספר מרכז ידע חשוב ביותר ונותן כלים פרקטיים מדהימים לעשייה וביצוע.
  חגי מנגיש את החומר בצורה מקיפה וברורה להבנה ויישום.
  אחד הספרים החשובים והטובים שקראתי, וקראתי המון.
  ממליצה בחום לא לפספס! לכל אדם באשר הוא, כולל למאמנים ומטפלים.

  בהוקרה גדולה
  סיגלית מור,
  מאמנת אישית לנשים במשבר זוגי, פחדים או סטרס.

  הגב
 2. הספר כתוב בצורה ברורה ונהירה והדוגמאות שאתה מביא לחלק התיאורטי מדגימים ומדגישים את המודל שאתה מציג. הספר מעניק תובנות חשובות לקוראיו וגורם להם לחשוב על חייהם באספקטים השונים. אני אמליץ לחבריי לקרוא את הספר לכשיצא לחנויות.

  הגב
 3. חגי יקר,
  מסע העריכה של ספרך לקח אותי למסע משל עצמי.
  מודה באשמה. אני פרפקציוניסטית. פרפקציוניסטית קשה.
  שנים ארוכות מנסה למצוא דרכים להתגבר על הקושי, בכל פעם מחדש מוצאת את עצמי נשאבת אל הפחד מה”לא מושלם”.
  התכנים שבספר נגעו בי ב”בטן הרכה”. הם הבהירו לי מה מקור העניין (אי שם בתפישות עולם שנטמעו בי בילדות…), הם עימתו אותי עם הפחד, הם גרמו לי לשאול שאלות ולהבין לעומק את מה שקורה לי “מעל הקו” ו”מתחת לקו”, אך בעיקר, הם נתנו לי כלים. כלים לשנות. להוריד את רמת השיפוטיות שלי כלפי עצמי, להוציא מהלקסיקון של חיי את הפחד (ממה יגידו, ממה יחשבו עליי ועוד) ולהתמודד עם מלכוד המצוינות המפריע לי בחיי, בכל תחום כמעט.
  מעבר לכך שהספר כתוב בצורה בהירה וקולחת, ממש כאילו לקחת אותי יד ביד למסע אל עצמי, נראה לי שהוא יהפוך לידיד קרוב, שילווה אותי מכאן ואילך. אשוב אליו בכל פעם שארגיש שאני זקוקה להכוונה, לחיזוק, לתזכורת…
  מרגישה שהקריאה בו משחררת אותי מעול שרובץ עליי במשך שנים…
  תודה לך על עבודתך היסודית, על הדוגמאות האישיות שבהן מצאתי חלקים מעצמי, ועל ההשראה.
  תודה !

  הגב
 4. כאדם שמרבה לקרוא ספרים וקראתי כבר הרבה רבי מכר זה בהחלט ספר מצויין שתרם ותורם לי רבות הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית. קיבלתי כלים פרקטיים ועל זה אני מברך וממליץ לכל אדם שמחפש עוד דרכים להתמודד עם סיטואציות שהחיים מעמידים לנו ולקבל משם פיתרונות. בהחלט ספר נהדר 😀

  הגב
 5. חגי יקר,
  אני רוצה להודות לך מכל הלב על מסע מרתק שעברתי עם עצמי בעזרת הכלים שהענקת לי במתנה מדויקת בספר המדהים שלך “מלכוד המצוינות”. כפרפקציוניסטית קשוחה גרמת לי להבין את המעגל של מלכוד המצוינות שהסתובבתי בו במשך שנים. מודה לך על הובלה של יד ביד , בשפה פשוטה וברורה לאורך כל הספר. אין ספק שקיבלתי כלים לחיים שבעזרתם כבר התחלתי לחולל שינויים משמעותיים בחיים שלי.
  כל כך שמחה שהספר שלך הגיע לידיים שלי עד לקוסטה ריקה הרחוקה בזמן הנכון והמדויק.
  מאוד התרגשתי לראות את השם שלי בין שמות התומכים בפרויקט מימון המונים- כל כך לא מובן מאליו ואני לגמרי מאמינה שאנחנו נפעל יחד כדי לעשות עולם טוב יותר.

  הגב

כתיבת תגובה

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי