לקוחותיי משתפים – אימון לפתיחת עסק

דניאל רוט – מייסד ומנכ”ל easy.ly

“…אחרי ארבעה חודשי עבודה עם חגי, פיתחתי שירות עסקי חדשני והשגתי את המכירות הראשונות שלי. הלקוחות שלי מרוצים… חגי לימד אותי כלים ספציפיים שאני משתמש בהם ביום יום כדי להרים את רמת המודעות שלי למחשבותיי ומתוך כך למציאות שאני מייצר לעצמי. חגי עזר לי לגלות בעצמי תעוזה ושאיפה להגשמת החלומות הכי גדולים שלי… הגשמה עצמית דרך שיטתיות ארוכת טווח… חגי הוא אדם מיוחד שעצם השהייה איתו והצפייה בהתנהלותו החדירה בי אנרגיה של תעוזה, כח רצון ואהבה, ועל כך אני מודה לו…”

לקריאת ההמלצה המלאה »
תודה-מיכל-צדוק

רויטל יפת, הפכה משכירה לעצמאית בתחום הנדל”ן

“אני רוצה לספר לכם על חגי שלו, מאמן עסקי להצלחה, שעשה בי ניסים ונפלאות! באותה העת התחבטתי קשות עם עצמי, לא מצאתי את מקומי מבחינה מקצועית כשכירה… עברנו יחד תהליך מרתק של כחצי שנה. מפגש אחר מפגש. דילגנו בין המודע לתת מודע, עבדנו על הביטחון העצמי, בנינו חוסן נפשי ופיתחנו ערך עצמי. חגי סיפק לי את כל הכלים ואת השיטה היישומית שלו להרגיש שווה ומוצלחת… זה עובד חברים! יש לי ניסיון של שנים בנדל”ן אך לא היה לי האומץ לומר בקול רם… אני יכולה לבד!! לבד!!!
ואז הכל פרץ מתוכי כמו לבה בוערת 🔥! אני עצמאית!… וההצלחה הגיעה, בגדול והשמים הם הגבול!… ותודה לחגי באהבה גדולה, כי בלעדיו זה לא היה קורה!”

לקריאת ההמלצה המלאה »

ניר בהגלי – עזב תפקיד של שכיר ופתח עסק ייעוץ עצמאי

“לכל מי שהספק מנקר במוחו, למי שמרגיש סחף, חוסר באוויר או שכמעט והוא טובע, למי שיודע שמשהו לא תקין וששינוי הוא הכרחי, למי שלא חושש להתנסות ולהיות פתוח, למי שרוצה לשדרג את חייו עם כלים יישומיים, למי שרוצה שתהיה לו הזכות להכיר אישיות נדירה. לכל אלה אמליץ בחום רב, ללא ספקות ובלב שלם ובוודאות מלאה עליך חגי שלו!”.

לקריאת ההמלצה המלאה »

ירון קרשאי – מרצה למוזיקה קלאסית בגובה העיניים

“… ההחלטה לקחת את חגי שלו כמלווה עסקי היתה מהנכונות, החכמות והמועילות שעשיתי לעצמי בשנים האחרונות. באותו הזמן יצאתי לראשונה, אחרי יותר מ- 30 שנה כשכיר, מנהל מחלקת המוזיקה הקלאסית בחברת ‘הליקון’, לדרך עצמאית כמרצה למוזיקה קלאסית… חגי גילה מקצועיות, ניסיון רב, חדות מחשבה, יצירתיות ואכפתיות מעל ומעבר, ועזר לי רבות במעבר הלא פשוט הזה משכיר לעצמאי. חגי חיזק בי את האמונה והביטחון העצמי, עזר לי להשתחרר מכל מיני פרדיגמות מעכבות ופיקס אותי בנוגע ליעדים אותם אני רוצה להשיג… תוך שלושה חדשים הכפלתי פי 7!! את המכירות – כמות ההרצאות שלי עלתה מ- 5 הרצאות ל- 35!!… אשמח להמליץ על חגי בכל פה לכל מי שמבקש לעצמו ליווי עסקי ברמה המקצועית, עתירת הניסיון והגבוהה ביותר…”

לקריאת ההמלצה המלאה »
תודה-דניאל-וולפסון

דניאל וולפסון, עו”ד ומטפסת הרים מקצוענית

תודה-דפנה
רוצה גם להקים עסק חדש בהצלחה?

צור קשר לפגישת היכרות בה אראה לך, ב-1:1 או בקורס דיגיטלי

איך לפתוח את העסק שלך, להצליח ולשגשג:

 או התקשר 054-4877725 או שלח מייל אל info@hagaishalev.com

א”א – בעבר CFO בחברה ציבורית, לאחר האימון – יזם עצמאי

“… מעבר לביטחון שנסך בי מהרגע הראשון, חגי איבחן במהירות את מקורות ההתנגדות שלי והציע כלים אפקטיביים להתגבר עליהם… באמצעות טכניקות אימון שרכשתי, העזתי לבצע שינוי משמעותי בחיי ולעזוב מקום עבודה אחרי תקופה ארוכה… לחגי יכולת ניתוח אנליטית מדהימה המשולבת ברגישות ואמפתיה רבה והוא מצויד במגוון של כלים פרקטיים (עיוניים ומעשיים) אותם הוא מתאים למתאמן על פי אופיו וצרכיו באופן אישי … אין ספק כי האימון בכלל ועם חגי בפרט הינה חוויה מאתגרת, משמעותית ומומלצת…”

לקריאת ההמלצה המלאה »

יחיאל שפירא

“לאחר פרק זמן קצר בו עקבתי אחרי התכנים של חגי באינטרנט, הרגשתי כי הוא האדם הנכון ללוות אותי באתגרים שלקחתי על עצמי ואכן תחושתי לא הכזיבה… כיום 6 חודשים לאחר תחילת התהליך, ישנו עסק חי, חדש אשר מתחיל לתת את פירותיו… ייחודו של חגי מניסיוני, הינו בהקדשת זמן ותשומת לב ראויים לבניית תשתית הווייתית הולמת, אשר מהווה בסיס מוצק למימוש היעדים העסקיים כפי שהוגדרו. כל זאת מבלי לגרוע במאום מבניית תכנית עסקית רצינית הכוללת תכנית יעדים שנתית, רבעונית וחודשית הכוללת מדדי מעקב ובקרה… נקודה חשובה נוספת הינה הזמינות של חגי וזאת מעבר לפגישות עצמן, זמינות אמיתית השתמשתי בה באופן שוטף. אם במיילים, אם בהודעות טקסט וכמובן כמובן בשיחות טלפוניות…
אז חגי… תודה לך על הניסיון שהבאת, על האמון והאמונה שלך בתהליך שלי… וכמובן תודה על התמיכה שהענקת לי ברגעים הקשים באמת.”

לקריאת ההמלצה המלאה »
תודה-דניאל-וולפסון-3

זוריק גל – מנטור למכירות

“חגי, ליווית אותי במשך כמעט 7 חודשים. עכשיו במבט לאחור אפשר לומר שהתחלנו באמת מהמקום הכי נמוך שאפשר לדמיין. אם היו מראים לי תמונה שלי בתחילת התהליך ואומרים לי שזה יהיה מצבי בעוד 6-7 חודשים לא הייתי מאמין… לפני שהכרתי אותך היו לי את כל החומרות אך התוכנות היו או לא מתאימות למציאות העכשווית, או חסרות. כלומר היו לי עיניים אבל לא התבוננתי נכון, היו לי אוזניים אך לא הקשבתי נכון והיו לי אפשרויות בחירה אך לא הבחנתי בהן. לכן, אם אני יכול לסכם את כל התהליך המדהים הזה בשלוש מילים הם יהיו “יכולת התבוננות ובחירה”.

במימד הפרקטי קיבלתי התווית דרך ברורה לדרך הן המקצועית והן האישית עם כלים פרקטיים ליישום… והרעיון פתאום הפך למציאות והתחיל להניב תוצאות כספיות ולקוחות משלמים.

קיבלתי ארגז כלים חדש, עדכני למציאות שלי שעוזר לי בכל רגע בחיים… היום הכל נראה אחרת, פשוט, ברור ואני יודע סוף סוף את הדרך.
תודה מעומק ליבי!”

לקריאת ההמלצה המלאה »

נורית זיגלר – יוצרת ומנחת התוכנית “מנהיגים את החיים”

“פרשתי ממערכת החינוך כמנהלת בית ספר ויצאתי לדרך עצמאית חדשה ומאתגרת… החלטתי לעבור תהליך ליווי ואימון עסקי עם חגי שלו ואני מאד שמחה על כך! התהליך כלל 12 מפגשים והאימון היה עבורי תהליך למידה תודעתי וכלכלי…

המודלים שפיתח חגי, שייחודיותם בהיותם ישימים מאד, הצליחו לעזור לי לשנות פרדיגמות, אמונות, והרגלים שלא הצלחתי לשנותם במשך שנים רבות… בניתי יחד עם חגי תכנית עסקית שהיא עבורי המצפן והמנוע.

אני יוצאת מהמפגשים עם בטחון ואמונה ביכולת שלי להשיג את היעדים העסקים בדרך מעשית ותודעתית. חגי ניחן בניסיון רב, ביושר, בכנות, באכפתיות ומחויבות גדולה. כמו כן הוא היה עבורי זמין בכל עת ותמיד יכולתי להרגיש בנוח להיוועץ איתו בין המפגשים. המסע שבו חגי הוביל אותי הוא מסע רגשי לכל דבר ויכולתו המקצועית בד בבד עם רגישותו הפכו את התהליך למשמעותי ומקדם. אני ממליצה בכל פה לבחור בחגי כמאמן המשלב תהליכים ותוכניות כלכליות, עסקיות ותודעתיות.”

לקריאת ההמלצה המלאה »
רוצה גם להקים עסק חדש בהצלחה?

צור קשר לפגישת היכרות בה אראה לך, ב-1:1 או בקורס דיגיטלי

איך לפתוח את העסק שלך, להצליח ולשגשג:

 או התקשר 054-4877725 או שלח מייל אל info@hagaishalev.com

עירון

ידידי ומורי היקר, בדיוק עכשיו אני כותב את תכנית היעדים שלי לשנת 2018 – יעדים אישיים, מקצועיים וכמובן של B.MEE (האסלה). אני בדיוק קורא את החזון שכתבתי לפני שנה – “מנועים קדימה עיניים על השעונים”! אני פשוט לא מאמין, זה פשוט מי שאני היום בחיים! הייתה לי שנה מאתגרת ומעניינת, ויש לזה עוד המשך לשנים הבאות. היעד הכי חשוב שהצלחתי להשיג הוא את עצמי ההוא שהיה רחוק ממני כל כך ופחד כל כך. הוא זה שמוביל אותי היום קדימה – העמידה שלי זקופה אני נושם עמוק ואני אוהב את העולם הזה. היום אני כבר יודע שכדי לחיות חיים אמיתיים צריך לקלף את כל הקליפות מבפנים ומבחוץ – היום אני לא פוחד. תודה לך, עירון אני שומר לך אחת …שנה טובה ויציאות קלות ( מאוד חשוב)

לקריאת ההמלצה המלאה »
תודה-דניאל-וולפסון-1
תודה-שרית-שוחט

נטלי צוקרל, NTDesign – עיצוב ואדריכלות פנים

“לחגי הגעתי לאחר שקיבלתי ייעוצים עסקיים ממספר יועצים… הרגשתי שאני צריכה לטפל בחסמים פסיכולוגיים שעוצרים אותי מלהגיע לאן שאני רוצה.
האימון העסקי עם חגי ארך 8 פגישות למשך 3 חודשים בהם עבדנו על החזון שלי, על היעדים ועל הדרך להשיג אותם – מה שמיקד אותי בעשייה שלי. עבדנו על ה- state of mind בו אני נמצאת בכל רגע נתון, פיתחתי מודעות לחשיבה ולרגשות שלי, דבר שעוזר לי להתמודד בצורה יותר טובה עם כל אתגר שנקרא בדרכי בחיים…
מבחינה עסקית, חגי עזר לי לבנות את הדרך שלי ליעדים שהגדרתי לעצמי, גם כשלא היה לי מושג איך להגיע אליהם. הוא היה שם ונתן לי כיוונים שלא חשבתי עליהם כלל…

השתחררתי מפרדיגמות ומחשבות שהגבילו אותי, ונכון להיום אני מבינה בצורה יותר טובה את השוק שבו אני נמצאת ואת הנפשות הפועלות. מערכת היחסים שלי עם בעלי השתפרה, ובכלליות יש לי יותר תעוזה בעשייה שלי.

באמצעות הכלים שלקחתי מהאימון העסקי עם חגי, אני מרגישה מוכנה יותר להמשיך את דרכי העצמאית ללא מחסומים שעוצרים אותי.”

לקריאת ההמלצה המלאה »
תודה-יעל-אלזם
תודה-מיכל-צדוק-1

י. ר, ליווי ותמיכה לחולים כרוניים

“פגשתי את חגי שלו לפני כחצי שנה. הגעתי אליו כשברצוני להגשים את החלום שלי ולהקים עסק עצמאי. בעבר ניסית לעשות זאת לבד ללא הצלחה יתרה.
פגשתי אדם נעים ורגיש שעזר לי להבין את העכבות שהיו לי בחיים ועצרו מבעדי להתקדם… חגי ידע לגרום לי להבין מה החסמים שהיו לי… הוא היווה משענת ושיקף… הוא “הרים” אותי, חיזק ותמך. ותוך כדי כך עזר לי להאמין בהגשמת החלום ובנינו יחד את עמודי התווך שלו.

היום ניצני העסק כבר החלו לבצבץ ואני מתחילה לקבל מטופלים ולהעביר הרצאות.
אני מאוד מודה על ההזדמנות לפגוש אדם מקסים, אמין ומורה דגול.”

לקריאת ההמלצה המלאה »

נוי ניימן – הבעלים של סטודיו נוימן, המתמחה בזהות תאגידית, פיתוח מותג ועיצוב לוגו.

הגעתי לחגי עם דילמה מקצועית ועסקית שרבצה עלי.
הייתי זקוק לגורם חיצוני שיעזור לי להשיג פריצת דרך בפתיחת העסק שלי.
חגי שלו היה האיש הנכון בזמן הנכון – עם היכולת לשלב בין האנליטי והרגשי.
בין המספרים על הדף ובין הקיבעונות המחשבתיים שלי,
חגי מצא את האיזון המושלם עבורי ובהחלט עזר לי להגיע לפריצת דרך.
תודה רבה!

לקריאת ההמלצה המלאה »

יואב הרשקו – נגר אמן

“האימון עם חגי היה למעשה העוגן שלי. הדבר היחיד שנתן לי את הביטחון לפתוח עסק לבד, בלי שום גב, הוא הידיעה שחגי הולך ללוות אותי. חגי פיתח את הביטחון העצמי שלי, פתח את עייני לחסרונות וליתרונות שלי. ויותר מכך, חגי עזר לי ללמוד להביט בעצמי, בזמן אמת, ונתן לי את הכלים לצאת מהאוטומט מידי פעם, שזה לדעתי דבר ענק, שאפילו לא הייתי מודע לקיומו לפני האימון עם חגי. אני חושב שהדבר הכי משמעותי שלקחתי מהאימון זה ההיכרות עם עצמי, והיכולת לנהל את חיי בצורה יותר נכונה, ופחות לתת לחיים לנהל אותי.

באתי בגלל העסק, וקיבלתי גם לימוד לחיים. תודה!”

לקריאת ההמלצה המלאה »

א.ק. – רואה חשבון

“הגעתי אליך… שפוף מלא פחדים וחששות מהמהלך שביצעתי. זה היה בתחילת דרכי כעצמאי לאחר שנים בהם עבדתי כשכיר.
אני רוצה להודות לך על הדרך, על התקווה והאמון שנתת והאמנת בי.
כיום ברוך השם העסק מצליח ומשגשג לא מעט בזכות עצותיך הנבונות”.

לקריאת ההמלצה המלאה »

נטע אופיר – יזמת

“תודה רבה על הליוי שנתת לי בפתיחתו של עסק חדש, ותקופה חדשה… התהליך שקיימת איתי סייע לי מאד… היום, עשר פגישות וארבעה חודשים אחרי, אני מרגישה עומדת על הרגליים – המטרות מאד ברורות לי ואני בטוחה בדרכי וביכולתי להצליח בהשגת המטרות ובהגשמת החלום שלי…”

לקריאת ההמלצה המלאה »

שרון, פתחה עסק חדש

היי חגי, רציתי לעדכן אותך שמאתמול אני בעננים (מעל הקו). ממש שינית לי משהו בתפיסה ואני במוטיבציה גבוהה. התחלתי לגלגל את ההצעה של שיתוף פעולה עם מספרות. פירקת לי התנגדות שאם לא היית מציע לי סביר שלא הייתי מעלה זאת בדעתי אפילו… פשוט שינית לי את הגישה מגישה של לא להתעסק עם ספרים לגישה שונה שרק מחפשת את הפוטנציאל בספרים, וממש התחלתי לעשות רשימה של אנשים שכבר מכירים אותי ויהיה לי יותר קל למכור את עצמי. אני אסירת תודה ומאושרת שהצלחתי לראות את ההתנגדות שלי וברגע ששחררתי אותה קיבלתי כזו מתנה!  תודה רבה!

לקריאת ההמלצה המלאה »

ועם הברכה הגיעה גם מתנה!

ראובן מירזאייב, עו״ד

חגי היקר, שנה טובה ומתוקה, תודה רבה על הכל! זכיתי במנטור מסור, מקצועי, נאמן שנותן את כל כולו. מאחל לך שהשנה הבאה עלינו לטובה תיהיה שנת הצלחה, שגשוג, פריחה והגשמה. תודה רבה, ראובן מירזאייב, עו״ד

דניאל.פ

“הגעתי אליך בתקופה מאד מאתגרת בחיים האישיים והמקצועיים… לאחר מספר ניסיונות לא מוצלחים להקים עסקים עצמאיים… הופתעתי מזה שבמקביל לייעוץ העסקי, התמקדת בצד המנטלי – ומתברר שזה בדיוק מה שהייתי צריך, וזה מה שתקע אותי במשך שנים גם בצד העסקי!… קיבלתי ממך כלים מדהימים, ממוקדים ואפקטיביים… התהליך שעברתי אצלך היה נקודת מפנה בחיים המקצועיים והאישיים שלי, וההחלטה להשקיע בתהליך התבררה כמאד נכונה ומועילה… עשית מעל ומעבר… עזרת לי להגשים את החזון של עזיבת מקום העבודה, התמקדות בעסק שלי ומעבר לחיות בחו”ל…”

לקריאת ההמלצה המלאה »
רוצה גם להקים עסק חדש בהצלחה?

צור קשר לפגישת היכרות בה אראה לך, ב-1:1 או בקורס דיגיטלי

איך לפתוח את העסק שלך, להצליח ולשגשג:

 או התקשר 054-4877725 או שלח מייל אל info@hagaishalev.com