לקוחותיי משתפים – אימון לפתיחת עסק

דניאל רוט – מייסד ומנכ”ל easy.ly

“…אחרי ארבעה חודשי עבודה עם חגי, פיתחתי שירות עסקי חדשני והשגתי את המכירות הראשונות שלי. הלקוחות שלי מרוצים… חגי לימד אותי כלים ספציפיים שאני משתמש בהם ביום יום כדי להרים את רמת המודעות שלי למחשבותיי ומתוך כך למציאות שאני מייצר לעצמי. חגי עזר לי לגלות בעצמי תעוזה ושאיפה להגשמת החלומות הכי גדולים שלי… הגשמה עצמית דרך שיטתיות ארוכת טווח… חגי הוא אדם מיוחד שעצם השהייה איתו והצפייה בהתנהלותו החדירה בי אנרגיה של תעוזה, כח רצון ואהבה, ועל כך אני מודה לו…”

לקריאת ההמלצה המלאה »
תודה-מיכל-צדוק

רויטל יפת, הפכה משכירה לעצמאית בתחום הנדל”ן

“אני רוצה לספר לכם על חגי שלו, מאמן עסקי להצלחה, שעשה בי ניסים ונפלאות! באותה העת התחבטתי קשות עם עצמי, לא מצאתי את מקומי מבחינה מקצועית כשכירה… עברנו יחד תהליך מרתק של כחצי שנה. מפגש אחר מפגש. דילגנו בין המודע לתת מודע, עבדנו על הביטחון העצמי, בנינו חוסן נפשי ופיתחנו ערך עצמי. חגי סיפק לי את כל הכלים ואת השיטה היישומית שלו להרגיש שווה ומוצלחת… זה עובד חברים! יש לי ניסיון של שנים בנדל”ן אך לא היה לי האומץ לומר בקול רם… אני יכולה לבד!! לבד!!!
ואז הכל פרץ מתוכי כמו לבה בוערת ?! אני עצמאית!… וההצלחה הגיעה, בגדול והשמים הם הגבול!… ותודה לחגי באהבה גדולה, כי בלעדיו זה לא היה קורה!”

לקריאת ההמלצה המלאה »
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה
תודה-דניאל-וולפסון

דניאל וולפסון, עו”ד ומטפסת הרים מקצוענית

תודה-דפנה
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה
רוצה גם להקים עסק חדש בהצלחה?

צור קשר לפגישת היכרות בה אראה לך, ב-1:1 או בקורס דיגיטלי

איך לפתוח את העסק שלך, להצליח ולשגשג:

 או התקשר 054-4877725 או שלח מייל אל info@hagaishalev.com

ארי נשיב, אדריכל עצמאי

“… עם חגי שלו התחלתי את הרעיון לצאת לעצמאות בשנת 2012… מאז, הפעילות שלי מתרחבת בעקביות ואני חב תודה לחגי, שסייע לי בתחילת הדרך ‘להניע את הקטר’.
התהליך עם חגי גיבש בי את המוטיבציה שנדרשה אז כדי להוציא זאת אל הפועל. במסגרת המפגשים עימו למדתי להכיר כלים שונים שסייעו לי ‘להיכנס’ אל תוך עולם עסקי שלא היכרתי קודם: חידוד המסרים שלי, שיווק, משא ומתן… ועוד.
אני ממליץ לכל מי שעוסק באדריכלות ומעוניין לפתוח משרד עצמאי להתייעץ עם חגי ולבחור בו כמאמן.
גם כיום, לאחר 7 שנים, אני מוצא את עצותיו מועילות ומחכימות.”

לקריאת ההמלצה המלאה »

א”א – בעבר CFO בחברה ציבורית, לאחר האימון – יזם עצמאי

“… מעבר לביטחון שנסך בי מהרגע הראשון, חגי איבחן במהירות את מקורות ההתנגדות שלי והציע כלים אפקטיביים להתגבר עליהם… באמצעות טכניקות אימון שרכשתי, העזתי לבצע שינוי משמעותי בחיי ולעזוב מקום עבודה אחרי תקופה ארוכה… לחגי יכולת ניתוח אנליטית מדהימה המשולבת ברגישות ואמפתיה רבה והוא מצויד במגוון של כלים פרקטיים (עיוניים ומעשיים) אותם הוא מתאים למתאמן על פי אופיו וצרכיו באופן אישי … אין ספק כי האימון בכלל ועם חגי בפרט הינה חוויה מאתגרת, משמעותית ומומלצת…”

לקריאת ההמלצה המלאה »

יחיאל שפירא

“לאחר פרק זמן קצר בו עקבתי אחרי התכנים של חגי באינטרנט, הרגשתי כי הוא האדם הנכון ללוות אותי באתגרים שלקחתי על עצמי ואכן תחושתי לא הכזיבה… כיום 6 חודשים לאחר תחילת התהליך, ישנו עסק חי, חדש אשר מתחיל לתת את פירותיו… ייחודו של חגי מניסיוני, הינו בהקדשת זמן ותשומת לב ראויים לבניית תשתית הווייתית הולמת, אשר מהווה בסיס מוצק למימוש היעדים העסקיים כפי שהוגדרו. כל זאת מבלי לגרוע במאום מבניית תכנית עסקית רצינית הכוללת תכנית יעדים שנתית, רבעונית וחודשית הכוללת מדדי מעקב ובקרה… נקודה חשובה נוספת הינה הזמינות של חגי וזאת מעבר לפגישות עצמן, זמינות אמיתית השתמשתי בה באופן שוטף. אם במיילים, אם בהודעות טקסט וכמובן כמובן בשיחות טלפוניות…
אז חגי… תודה לך על הניסיון שהבאת, על האמון והאמונה שלך בתהליך שלי… וכמובן תודה על התמיכה שהענקת לי ברגעים הקשים באמת.”

לקריאת ההמלצה המלאה »
תודה-דניאל-וולפסון-3

ל.ק. – רואה חשבון

“… הגעתי לפגישה הראשונה עם חגי בלי ציפיות יותר מדי גדולות… אך אט אט עם התקדמות הפגישה, הבנתי כמה המושגים שחגי לימד אותי עתידים לשנות את הפרספקטיבה שלי על החיים. גיליתי בן אדם נפלא… שחדור בתשוקה בלתי ניתנת להסבר לעזור לי לשנות את חיי האישיים והמקצועיים… מאז חיכיתי בשקיקה לכל פגישה נוספת. הפגישות עם חגי היו זמן האיכות שלי איתו, “נקודות “אור” במרוץ המטורף של החיים…
אז תודה לך חגי על ההשקעה העצומה שבאה ממש מעמקי לבבך, מרצון בלתי נלאה לעזור ולשנות. תודה לך שהקשבת לי גם למשברים האישיים בחיי וגם להתלבטויות המקצועיות, שבסופם החלטתי לצאת לדרך עצמאית. תודה לך על האכפתיות והרצון הכן לעזור שבא לידי ביטוי גם מעבר לשעות הפגישה הרגילות. תודה לך על כך שעזרת לי לעבוד על שינוי הפרדיגמות המגבילות בחיי וליצור חיי זוגיות טובים יותר עם אשתי. בקיצור תודה לך על מי שאתה. ממליץ בחום על התוכנית בכלל ועליך באופן אישי. אתה מנטור נפלא, אין דרך אחרת לומר זו – תודה רבה!!!.”

לקריאת ההמלצה המלאה »

זוריק גל – מנטור למכירות

“חגי, ליווית אותי במשך כמעט 7 חודשים. עכשיו במבט לאחור אפשר לומר שהתחלנו באמת מהמקום הכי נמוך שאפשר לדמיין. אם היו מראים לי תמונה שלי בתחילת התהליך ואומרים לי שזה יהיה מצבי בעוד 6-7 חודשים לא הייתי מאמין… לפני שהכרתי אותך היו לי את כל החומרות אך התוכנות היו או לא מתאימות למציאות העכשווית, או חסרות. כלומר היו לי עיניים אבל לא התבוננתי נכון, היו לי אוזניים אך לא הקשבתי נכון והיו לי אפשרויות בחירה אך לא הבחנתי בהן. לכן, אם אני יכול לסכם את כל התהליך המדהים הזה בשלוש מילים הם יהיו “יכולת התבוננות ובחירה”.

במימד הפרקטי קיבלתי התווית דרך ברורה לדרך הן המקצועית והן האישית עם כלים פרקטיים ליישום… והרעיון פתאום הפך למציאות והתחיל להניב תוצאות כספיות ולקוחות משלמים.

קיבלתי ארגז כלים חדש, עדכני למציאות שלי שעוזר לי בכל רגע בחיים… היום הכל נראה אחרת, פשוט, ברור ואני יודע סוף סוף את הדרך.
תודה מעומק ליבי!”

לקריאת ההמלצה המלאה »

נורית זיגלר – יוצרת ומנחת התוכנית “מנהיגים את החיים”

“פרשתי ממערכת החינוך כמנהלת בית ספר ויצאתי לדרך עצמאית חדשה ומאתגרת… החלטתי לעבור תהליך ליווי ואימון עסקי עם חגי שלו ואני מאד שמחה על כך! התהליך כלל 12 מפגשים והאימון היה עבורי תהליך למידה תודעתי וכלכלי…

המודלים שפיתח חגי, שייחודיותם בהיותם ישימים מאד, הצליחו לעזור לי לשנות פרדיגמות, אמונות, והרגלים שלא הצלחתי לשנותם במשך שנים רבות… בניתי יחד עם חגי תכנית עסקית שהיא עבורי המצפן והמנוע.

אני יוצאת מהמפגשים עם בטחון ואמונה ביכולת שלי להשיג את היעדים העסקים בדרך מעשית ותודעתית. חגי ניחן בניסיון רב, ביושר, בכנות, באכפתיות ומחויבות גדולה. כמו כן הוא היה עבורי זמין בכל עת ותמיד יכולתי להרגיש בנוח להיוועץ איתו בין המפגשים. המסע שבו חגי הוביל אותי הוא מסע רגשי לכל דבר ויכולתו המקצועית בד בבד עם רגישותו הפכו את התהליך למשמעותי ומקדם. אני ממליצה בכל פה לבחור בחגי כמאמן המשלב תהליכים ותוכניות כלכליות, עסקיות ותודעתיות.”

לקריאת ההמלצה המלאה »
רוצה גם להקים עסק חדש בהצלחה?

צור קשר לפגישת היכרות בה אראה לך, ב-1:1 או בקורס דיגיטלי

איך לפתוח את העסק שלך, להצליח ולשגשג:

 או התקשר 054-4877725 או שלח מייל אל info@hagaishalev.com

עירון

ידידי ומורי היקר, בדיוק עכשיו אני כותב את תכנית היעדים שלי לשנת 2018 – יעדים אישיים, מקצועיים וכמובן של B.MEE (האסלה). אני בדיוק קורא את החזון שכתבתי לפני שנה – “מנועים קדימה עיניים על השעונים”! אני פשוט לא מאמין, זה פשוט מי שאני היום בחיים! הייתה לי שנה מאתגרת ומעניינת, ויש לזה עוד המשך לשנים הבאות. היעד הכי חשוב שהצלחתי להשיג הוא את עצמי ההוא שהיה רחוק ממני כל כך ופחד כל כך. הוא זה שמוביל אותי היום קדימה – העמידה שלי זקופה אני נושם עמוק ואני אוהב את העולם הזה. היום אני כבר יודע שכדי לחיות חיים אמיתיים צריך לקלף את כל הקליפות מבפנים ומבחוץ – היום אני לא פוחד. תודה לך, עירון אני שומר לך אחת …שנה טובה ויציאות קלות ( מאוד חשוב)

לקריאת ההמלצה המלאה »
תודה-דניאל-וולפסון-1
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה

נטלי צוקרל, NTDesign – עיצוב ואדריכלות פנים

“לחגי הגעתי לאחר שקיבלתי ייעוצים עסקיים ממספר יועצים… הרגשתי שאני צריכה לטפל בחסמים פסיכולוגיים שעוצרים אותי מלהגיע לאן שאני רוצה.
האימון העסקי עם חגי ארך 8 פגישות למשך 3 חודשים בהם עבדנו על החזון שלי, על היעדים ועל הדרך להשיג אותם – מה שמיקד אותי בעשייה שלי. עבדנו על ה- state of mind בו אני נמצאת בכל רגע נתון, פיתחתי מודעות לחשיבה ולרגשות שלי, דבר שעוזר לי להתמודד בצורה יותר טובה עם כל אתגר שנקרא בדרכי בחיים…
מבחינה עסקית, חגי עזר לי לבנות את הדרך שלי ליעדים שהגדרתי לעצמי, גם כשלא היה לי מושג איך להגיע אליהם. הוא היה שם ונתן לי כיוונים שלא חשבתי עליהם כלל…

השתחררתי מפרדיגמות ומחשבות שהגבילו אותי, ונכון להיום אני מבינה בצורה יותר טובה את השוק שבו אני נמצאת ואת הנפשות הפועלות. מערכת היחסים שלי עם בעלי השתפרה, ובכלליות יש לי יותר תעוזה בעשייה שלי.

באמצעות הכלים שלקחתי מהאימון העסקי עם חגי, אני מרגישה מוכנה יותר להמשיך את דרכי העצמאית ללא מחסומים שעוצרים אותי.”

לקריאת ההמלצה המלאה »
תודה-יעל-אלזם
תודה-מיכל-צדוק-1

י. ר, ליווי ותמיכה לחולים כרוניים

“פגשתי את חגי שלו לפני כחצי שנה. הגעתי אליו כשברצוני להגשים את החלום שלי ולהקים עסק עצמאי. בעבר ניסית לעשות זאת לבד ללא הצלחה יתרה.
פגשתי אדם נעים ורגיש שעזר לי להבין את העכבות שהיו לי בחיים ועצרו מבעדי להתקדם… חגי ידע לגרום לי להבין מה החסמים שהיו לי… הוא היווה משענת ושיקף… הוא “הרים” אותי, חיזק ותמך. ותוך כדי כך עזר לי להאמין בהגשמת החלום ובנינו יחד את עמודי התווך שלו.

היום ניצני העסק כבר החלו לבצבץ ואני מתחילה לקבל מטופלים ולהעביר הרצאות.
אני מאוד מודה על ההזדמנות לפגוש אדם מקסים, אמין ומורה דגול.”

לקריאת ההמלצה המלאה »

נוי ניימן – הבעלים של סטודיו נוימן, המתמחה בזהות תאגידית, פיתוח מותג ועיצוב לוגו.

הגעתי לחגי עם דילמה מקצועית ועסקית שרבצה עלי.
הייתי זקוק לגורם חיצוני שיעזור לי להשיג פריצת דרך בפתיחת העסק שלי.
חגי שלו היה האיש הנכון בזמן הנכון – עם היכולת לשלב בין האנליטי והרגשי.
בין המספרים על הדף ובין הקיבעונות המחשבתיים שלי,
חגי מצא את האיזון המושלם עבורי ובהחלט עזר לי להגיע לפריצת דרך.
תודה רבה!

לקריאת ההמלצה המלאה »

יואב הרשקו – נגר אמן

“האימון עם חגי היה למעשה העוגן שלי. הדבר היחיד שנתן לי את הביטחון לפתוח עסק לבד, בלי שום גב, הוא הידיעה שחגי הולך ללוות אותי. חגי פיתח את הביטחון העצמי שלי, פתח את עייני לחסרונות וליתרונות שלי. ויותר מכך, חגי עזר לי ללמוד להביט בעצמי, בזמן אמת, ונתן לי את הכלים לצאת מהאוטומט מידי פעם, שזה לדעתי דבר ענק, שאפילו לא הייתי מודע לקיומו לפני האימון עם חגי. אני חושב שהדבר הכי משמעותי שלקחתי מהאימון זה ההיכרות עם עצמי, והיכולת לנהל את חיי בצורה יותר נכונה, ופחות לתת לחיים לנהל אותי.

באתי בגלל העסק, וקיבלתי גם לימוד לחיים. תודה!”

לקריאת ההמלצה המלאה »
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה
תודה-שרית-שוחט
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה

ועם הברכה הגיעה גם מתנה!

ראובן מירזאייב, עו״ד

חגי היקר, שנה טובה ומתוקה, תודה רבה על הכל! זכיתי במנטור מסור, מקצועי, נאמן שנותן את כל כולו. מאחל לך שהשנה הבאה עלינו לטובה תיהיה שנת הצלחה, שגשוג, פריחה והגשמה. תודה רבה, ראובן מירזאייב, עו״ד

דניאל.פ

“הגעתי אליך בתקופה מאד מאתגרת בחיים האישיים והמקצועיים… לאחר מספר ניסיונות לא מוצלחים להקים עסקים עצמאיים… הופתעתי מזה שבמקביל לייעוץ העסקי, התמקדת בצד המנטלי – ומתברר שזה בדיוק מה שהייתי צריך, וזה מה שתקע אותי במשך שנים גם בצד העסקי!… קיבלתי ממך כלים מדהימים, ממוקדים ואפקטיביים… התהליך שעברתי אצלך היה נקודת מפנה בחיים המקצועיים והאישיים שלי, וההחלטה להשקיע בתהליך התבררה כמאד נכונה ומועילה… עשית מעל ומעבר… עזרת לי להגשים את החזון של עזיבת מקום העבודה, התמקדות בעסק שלי ומעבר לחיות בחו”ל…”

לקריאת ההמלצה המלאה »
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה
לקוחות ממליצים על אימון עסקי ואימון לשינוי קריירה עם חגי שלו, מאמן עסקי ומאמן לשינוי קריירה
רוצה גם להקים עסק חדש בהצלחה?

צור קשר לפגישת היכרות בה אראה לך, ב-1:1 או בקורס דיגיטלי

איך לפתוח את העסק שלך, להצליח ולשגשג:

 או התקשר 054-4877725 או שלח מייל אל info@hagaishalev.com

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי