המלצות של לקוחות נוספים:

מנהלת פרויקטים מהצפון

תודה רבה על הלווי והכוונה לאורך הדרך ובתהליך מציאת היעוד!

הגעתי אלייך בעקבות המלצה של לקוח שלך מלפני מספר שנים, וכמה שאני מודה לו על ההפניה! 

הגעתי מבולבלת אפילו מבחינת איזה סוג יעוץ ולווי אני צריכה, ומה המטרה שלי – לפתוח עסק כעצמאית או למצוא תפקיד ניהולי. רציתי שינוי בקריירה ובחיים, ידעתי מה החוזקות והיכולות שלי, אך לא ידעתי איך לתרגם את כל זה למשהו פרקטי, תפקיד או עיסוק ואיך להימנע מלחזור ל “אזור הנוחות” ולמצוא עוד תפקיד שמהר מאד יתגלה כ”קטן עלי”. 

מההמלצה ומקריאת החומרים שאתה מפרסם ידעתי שאתה מקצוען וידעתי שתוכל לעזור לי. אך היתה לי התלבטות לגבי המרחק והעלות של תהליך הלווי העסקי. מה שהכריע את הכף היה הגמישות והפתיחות שלך!
חשבתי שאני צריכה את תהליך הלווי העסקי המלא, שהוא יקר וארוך יותר וכאן הצעת כמה מסלולים, שאחד מהם היה באמת נוח ומאפשר במצבי.
לאחר מכן שיתפתי אותך בהתלבטות עמוקה יותר אם בכלל נכון לי לפתוח עסק עצמאי ואתה הצעת לי להתחיל עם מסלול מציאת היעוד, שהוא קצר וממוקד ורק אז להחליט באשר למסלול הלווי העסקי. לא התעקשת ולא נצמדת לתבניות אלא זרמת איתי. ועל כך אני מודה לך מעומק הלב! 

הגעתי פעם אחת לתל אביב, שאר הפגישות היו בסקייפ. זה עבד לי מצוין.
כמו כן, היית זמין לשיחות טלפון פה ושם גם בהתראה קצרה: סייעת לי לקבל החלטה, עודדת אותי ונתת תמיכה נפשית על הכיוון ועל הדרך שאני עושה. 

תהליך “מציאת היעוד” שלך, הוא ייחודי ושונה מדברים אחרים שעשיתי: ראיתי ולמדתי בקצב שלו (מהיר וקצר), במיקוד הכפול שלו (אובייקטיבי וסובייקטיבי), ובפרקטיות שלו (איך תכלס נעזרים בו בקבלת החלטה על הצעות והזדמנויות). 

התהליך הזה עזר לי למפות ולזהות הצעות והזדמנויות שמתאימות לי, לא מתוך פשרה אלא דווקא בזכות זה ששמתי במרכז את האישיות, הנטיות והצרכים העמוקים שלי.
והנה, אני נרגשת בקרוב להתחיל להוביל פרויקט שמתאים בדיוק למי שאני, מה שאני אוהבת לעשות ולהעדפות שלי כרגע מבחינת הגמישות, ואופן ההעסקה.
אני יודעת שהכלים שרכשתי אצלך יוכלו לשמש אותי גם בצמתי החלטה הבאים בקריירה שלי.

דבר נוסף ייחודי לך הוא העצות הפרקטיות והנקודתיות שנתת לי והיו לי ממש קרש הצלה בכמה מקרים. כמי שמתחילה דרך מקצועית חדשה, אין לי ממי ללמוד איך מתמודדים בכל מיני סיטואציות עסקיות חדשות. כאן שימשת לי כמנטור, מדריך ומורה דרך. כמו “סופר נני” מקצועי עסקי. על כך תודה שניה ענקית! 

היה בהחלט שווה להגיע לתל אביב מהצפון הרחוק ☺.

תודה חגי!

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי