המלצות של לקוחות נוספים:

חיים, לשעבר מהנדס בהיטק

״לחגי הגעתי במצב פיננסי לא פשוט, כשאין לי שום חשק לעבוד בהיי טק כשכיר והכסף ממשיך לזלוג מחשבון הבנק כל חודש.
הסיפור שלי הוא שהייתי מהנדס תוכנה מ-2004 ובשלב מסוים הבנתי שאני לא מסופק בעבודה.

מאותו – השלב ניסיתי במשך מספר שנים למצוא את הדרך כדי להבין מה החלום שלי ומה הדברים שאני רוצה לעשות שיגרמו לי לקום בבוקר עם חשק ליצור, לעבוד ולחיות את החיים על פי התנאים שלי. יצא לי לקרוא המון ספרים ולהוציא סכומי כסף לא מבוטלים על התפתחות אישית. ניסיתי להקים כל מיני סוגים של עסקים וסטארטאפים, אבל במהלך העבודה כל פעם החשק ליצירה היה נעלם. ידעתי בפנים שמשהו היה חסר אך לא ידעתי מהו אותו מרכיב שגורם לי להפסיק ולא להתמיד.

כשעזבתי את העבודה האחרונה ידעתי כי אני חייב להבין מדוע אני מרגיש ריקנות בעשייה ומהם המרכיבים שצריכים להיות נוכחים כדי שאממש את הפוטנציאל שלי ואהיה הרבה יותר מאושר. החיבור עם חגי היה מידי משום שאנחנו הגענו מאותו הרקע. בדיוק באותם הרגעים המאוד מסובכים/ עבורי חגי ידע להקשיב, להבין ולהוסיף הרבה על הסיטואציה שלי מהזווית שלו. דבריו היו מלאים בתוכן ענייני ומאוד ממוקדים.

ברגעים של ספקות ואיבוד אמונה, חגי ידע להחזיר את התקווה ואת האמונה בעצמי. בנוסף הוא היה אדיב לספק את רשת הקשרים שלו לרשותי, רק כדי שאצליח.
חגי הצליח לעזור לי למצוא בהירות לשאלות שהיו קיימות אצלי זמן רב. מהפגישה הראשונה הוא אמר ״הכתובת על הקיר״ ולמרות שידעתי מה הכתובת שהוא דיבר עליה, הכתב על הקיר לא היה מדויק והיה קשה להבין אותו.

בתום העבודה המשותפת הצלחנו ביחד להגדיר את ה”כתובת על הקיר”. עבורי זה פתח פרץ זרם שהשתוקק לפרוץ לעולם. כעת, יש לי הרבה יותר מיקוד, תהליך קבלת ההחלטות הרבה יותר פשוט עבורי וגם יש לי אוסף הרבה יותר חדש של רעיונות לעסקים, שיתופי פעולה והזדמנויות קריירה שלפני כן היו מתחת לפני השטח.

ממליץ בחום!
חיים”

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי