נטלי צוקרל, NTDesign – עיצוב ואדריכלות פנים

חוות דעת על עבודתי עם חגי שלו:

כשהייתי מעצבת פנים בתחילת הדרך שלי, הבנתי שאני לא יודעת איך להשיג לקוחות לעסק שלי, והחלטתי לקבל ייעוץ עסקי. לחגי הגעתי לאחר שקיבלתי ייעוצים עסקיים ממספר יועצים, ולא הרגשתי שקיבלתי את המענה אותו רציתי. בנוסף, הרגשתי שאני צריכה לטפל בחסמים פסיכולוגיים שעוצרים אותי מלהגיע לאן שאני רוצה.

האימון עם חגי ארך 8 פגישות למשך 3 חודשים בהם עבדנו על החזון שלי, על היעדים ועל הדרך להשיג אותם מה שמיקד אותי בעשייה שלי. עבדנו על ה – – state of mind בו אני נמצאת בכל רגע נתון, פיתחתי מודעות לחשיבה ולרגשות שלי, דבר שעוזר לי להתמודד בצורה יותר טובה עם כל אתגר שנקרא בדרכי בחיים.

מבחינה עסקית, חגי עזר לי לבנות את הדרך שלי ליעדים שהגדרתי לעצמי, גם כשלא היה לי מושג איך להגיע אליהם. הוא היה שם ונתן לי כיוונים שלא חשבתי עליהם כלל. חגי עובד בצורה מאד מסודרת: לאחר כל פגישה יש סיכום של הדברים עליהם עברנו ולמדנו, מטלות לעשות, וחומר קריאה (שגם מעלה מוטיבציה) בנושאים שעברנו עליהם בפגישה.

במהלך האימון, השתחררתי מפרדיגמות ומחשבות שהגבילו אותי, ונכון להיום אני מבינה בצורה יותר טובה את השוק שבו אני נמצאת ואת הנפשות הפועלות. מערכת היחסים שלי עם בעלי השתפרה, ובכלליות יש לי יותר תעוזה בעשייה שלי. באמצעות הכלים שלקחתי מהאימון עם חגי, אני מרגישה מוכנה יותר להמשיך את דרכי העצמאית ללא מחסומים שעוצרים אותי.

NTDesign
נטלי צוקרל – עיצוב ואדריכלות פנים
052-4786690
www.nt-design.info

 

 

 

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי