המלצות של לקוחות נוספים:

שרית, יועצת פיננסית עצמאית למפעלי תעשייה

חגי שלו מכתב סיכום ומילות תודה

לאחר חיפושים רבים ופגישות היכרות עם יועצים כאלה ואחרים שחלקם נחשבים טובים אפילו מאוד, אל חגי שלו הגעתי, כמו הרבה דברים בחיים ממש במקרה. וכמו שמלמדים אותנו שהקליק הראשון נוצר – בדקות הראשונות, כך בין רגע הבנתי שחגי הוא האדם איתו אצליח לשנות ולהשתנות. כבר בשיחה הראשונה חגי הבין את הסיטואציה בה אנו שנינו נמצאים. הוא מצידו כמאמן שזיהה את תוכן האדם שמולו ואני מצידי כעצמאית, בעלת עסק חדש אשר מרוב חששות ובלבול, התחושות היו יותר מלחיצות ומטרידות.

למילה “עצמאי/ת” יש משמעויות רבות, נסתרות, מעבר למה שאנו מכירים. מעבר להתנהלות הפיננסית, מעבר לאחריות לעסק, מעבר להכנסות ולהוצאות, מעבר לאחריות למשפחה. העצמאות חייבת להתמקם ולהתייצב היטב קודם כל בתוכנו, בחשיבה שלנו, ביכולת שלנו להאמין בעצמאות שלנו המנטאלית, – הרגשית, הנפשית, הכלכלית, אך לפני הכל, ברצון שלנו לבצע את השינוי ולהפוך את החיים שלנו טובים יותר.

אחת הנקודות החשובות שאהבתי בשיטת האימון של חגי היא היכולת לזהות מיד את מה שעומד מאחורי קושי מסוים ולתת לו פתרון מעשי. טכניקה ליישום מידי. הפגישות היו מאוד מקצועיות, ממוקדות, המשימות לביצוע היו ענייניות, רלוונטיות ומותאמות לשלב בתהליך, לאישיות שלי ולקצב ההתקדמות שלי בתוך רצף האירועים. כמובן שבמהלך התהליך היו לי נקודות שבירה, פחדים, התקוממות פנימית ואגו שבעט והתנגד לשינוי. חגי היה שם בשבילי בכל רגע לזהות, לתת פתרון, ללמד כלים, לעודד, לתמוך, להרים – אותי מהרגעים הנמוכים. ויש כאלה. לכולנו.

היום, לאחר סיום התהליך עם חגי, אני במקום הרבה יותר טוב, עדיין מיישמת את הטכניקות שלמדתי, הולכת ומתחזקת וממשיכה להרגיש את השינוי יום יום. היום ברור לי כי הכלים שקיבלתי, הם כלים לחיים!

ופניה אישית לחגי אין מילה שתתאר את גודל התודה! תהליך האימון הסתיים לא מכבר אך אתה ממשיך – ללוות אותי בשיטתך, בטכניקות שלך, ברעיונות שלך, בחיוך שלך, בנועם שלך ובעיקר באמון שלך בי.

ממשיכה קדימה צומחת ומאושרת!
שרית.

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי