וידאו – סדנת מתרגלים להצליח – חלק ד'

11 מרץ, 2017 // 4:13 @לחלק ג' של הסדנה לחץ כאן להתרגל להצליח - הרצאת העשרה מאת חגי שלו, מאמן עסקי ואימון עסקי

זהו הפוסט ה-4 מתוך 8 פוסטים, בהם אני מציג סדרה של 26 סרטונים קצרים מתוך הסדנה שלי "מתרגלים להצליח" כפי שצולמה חי בפני קהל. אורך הסדנה כ-4 שעות ואורך כל הפלייליסט כ-157 דקות.

בסדנה ובסרטונים אני מציג ומתרגל את השיטה שפיתחתי איך לבצע שינויים מנטליים כדי להשיג תוצאות בעסקים ובקריירה. הסדנה מתאימה לכל יזם, בעל עסק, מנהל ושכיר.

בפלייליסט זה אני פורש בפניך את כל הסדנה, סרטון אחרי סרטון.

צפה בהם אחד אחרי השני ותקבל את השיטה המלאה שלי איך "להתרגל להצליח" וגם להרוויח, בהתאם לספר שלי להתרגל להצליח ולדרך בה אני עובד עם בעלי עסקים ומקימי עסקים, מנהלים ומשני קריירה מאז 2006. 1,000 מהם כבר נעזרו בשיטה שלי עד כה כדי להשיג פריצת דרך בעסק שלהם, בניהול או בקריירה.

אחרי שסקרתי איך בונים חזון בסרטון 9, כאן אני פורט ומתאר את שאר המרכיבים של תוכנית עסקית אפקטיבית: היעדים, האסטרטגיה ואבני הדרך. צפה בסרטון וגלה את דרך התכנון האידאלית לתכנן את העסק או הקריירה שלך. וכדי לעזור לך בזה, הנה לינק לטופס תכנון שתוכל להוריד ולהשתמש בו לתכנון העסקי שלך:

http://www.hagaishalev.com/blog/breakthrogh-form.

המרכיבים של תוכנית יעדים אפקטיבית הם פשוטים וקלים ליישום לכל אחד. קח אותם כאן בסרטון ותתחיל לכוון את עצמך לדברים שבאמת חשובים לך בחיים, במקום להתגלגל לפי הנסיבות ולתת לחיים לנהל אותך.

הנה סרטון 10 של הסדנה (5:51 דק'):

 

תכנון עסקי או תכנון קריירה הן משימות מאתגרות. לאחר הגדרת תוכנית יעדים בסרטונים 9 & 10, אני עונה בסרטון 11 לשאלות המשתתפים על תוכנית היעדים: איך מתמודדים עם עומס כאשר מתכננים גבוה? מהי "המחלה" שיושבת בבסיס עומס? צפה בסרטון וקבל עוד פרטים חשובים על דרך התכנון האידיאלית לתכנן את העסק או הקריירה שלך.

הנה הסרטון לפניך (5:19דק'):

 

מהן התוצאות של תכנון עסקי אפקטיבי? איך תכנון מעולה עוזר לנו גם להשיג את היעדים שלנו הלכה למעשה? צפה בסרטון וקבל עוד כלים שיסייעו לך לתכנן נכון את העסק או הקריירה שלך.
למה חשוב לתכנן ואיך תכנון נכון עוזר לנו להתרגל להצליח וגם להרוויח? קבל את התשובות ב- 4:56 דק' של הסרטון ה-12 מתוך הסדנה שלי:

 

הנה שוב כאן לינק לטופס התכנון שאני מזכיר בסרטונים.

לחלק ה' של הסדנה לחץ כאן

 

אהבת? הפקת ערך? אני מזמין אותך לעשות "לייק", להגיב ממש כאן למטה ולשתף את חבריך בפוסט זה.
אשמח גם לענות כאן למטה לכל שאלה שיש לך.

אולי יעניין אותך לקרוא פוסטים נוספים בקטגוריה "פריצת דרך והצבת יעדים":

קטגוריות:אימון מנהלים, אימון עסקי, הבלוג, וידיאו פוסט, יוצא לאור!, כלי עזר ומשאבים, פריצת דרך והצבת יעדים, פתיחת עסק, שינוי, שינוי קריירה, תוכנית עסקית

השאר תגובה

נהנית מהפוסט?
קבל/י מדריך ליצירת שינוי עסקי במתנה!!
"נוסחת מה בתוך" הוא מדריך ליצירת שינוי עסקי אפקטיבי. בנוסף, קבל/י עצות וטיפים למייל איך להרוויח יותר כסף בעסק/מיזם שלך!
דוא"ל
שם
מה זה המדריך הזה?

חוויה אישית

"...אחרי ארבעה חודשי עבודה עם חגי, פיתחתי שירות עסקי חדשני והשגתי את המכירות הראשונות שלי...
חגי לימד אותי כלים ספציפיים שאני משתמש בהם ביום יום...
חגי הוא אדם מיוחד שעצם השהייה איתו החדירה בי אנרגיה של תעוזה, כח רצון ואהבה, ועל כך אני מודה לו..."

דניאל רוט - מייסד ומנכ"ל easy.ly