המלצות של לקוחות נוספים:

נווין שגב – מוזיקאי ומפיק

“הסדנה היתה מהפכה בשבילי. כל יום חמישי באתי בשמחה. הייתי אומר לעצמי: “אני נוסע למקום שאני רוצה להיות בו, שמעשיר אותי מאוד, שמכוונן אותי מאוד, שמעצים אותי, שנותן לי כוח, שמפקס אותי, שמחכים אותי, ומכניס לי פלפל בתחת ;-).”

הגעתי להכרה בסדנת האימון העסקי שמה שאני רוצה לעשות בחיים ולהתפרנס ממנו זה מוזיקה; זאת אהבה ישנה שלי ששם אני יכול להביע את עצמי ולצמוח. עד כה עסקתי בדברים אחרים ולא הקשבתי ללב שרצה מוזיקה. זה היה דווקא אחד המשתתפים בסדנה שעודד אותי לכך, ואח”כ הצטרפו אליו חגי וכל הקבוצה. בסדנה הגדרתי את חזון המוזיקה שלי ואת התוכנית לבצעו. למדתי בסדנה להצהיר כוונות ולראות את ה”איך” מתברר רק אחר כך. בהתאם, אני מצהיר שאני הולך לשיר ולהפיק מוזיקה. יש לי תוכנית להפיק משהו גדול, שיקרב בין העמים במזרח התיכון, ובזכות הסדנה קיבלתי כלים וכוח לבצע זאת!

הסדנה נתנה לי הכרה ברצון האמיתי שלי ובדרך שחיפשתי. בעקבותיה, התחלתי ליישם תכונות מנהיגות בי. כיום אני מנגן, שר ומארגן הרבה יותר אירועים בתחום המוזיקה. בניתי תוכנית ברורה של מה ולאן אני רוצה להגיע. חיזקתי את האמונה בכוחי וברצוני לעסוק במוזיקה. הסדנה היתה טובה מאד עבורי, אחת המחזקות ומעוררות השראה ביותר בהן השתתפתי. למדתי את כוחי, יופיי, ייחודיותי, והדרך לבטאם בחיים ולהתפרנס מכך. הבנתי “דבר או שניים” בקשר לעשייה ולחתירה לעבר המטרה.

כל מה שלמדנו בסדנת האימון העסקי בתחום המודעות חיזק אצלי דברים שאני מתעסק בהם במשך השנים והעמיק את היכולת שלי להשתמש בהם. זה מקסים ומרשים לראות את מה שכל אחד מהמשתתפים עבר פה; מעצים לראות את ההשתקפויות של אנשים מסוימים באחרים, כל אחד עם מה שהוא עבר, עם הקשיים, מי שעשה יותר פריצת דרך ומי שפחות. אני אוהב אנשים, ולראות אנשים גדלים על ידי, זה מדהים.

לבסוף, אני רוצה להוקיר אותך חגי על הקשר ששמרת איתי במשך הזמן מאז שהכרנו, על כל מה שאתה מביא לסדנה, האינטגריטי שלך, המחויבות שלך והדיוק שלך. אני רוצה להגיד לך תודה ענקית כי נתת לי הרבה כוח וללא ספק שינית בי משהו!”