טניה לאנין – ביזנס ג’יני, מסייעת לבעלי עסקים ויזמים ליצור איזון וסדר בתהליכים העסקיים שלהם

“סדנת האביזנס נתנה לי המון. למדתי כל כך הרבה מכל אחד מהמשתתפים. למדתי להתגבר על סקפטיות ולהתמקד במה שעובד. קיבלתי בסדנה המון ביטחון וחיזוקים מכל הכיוונים. העתיד שלי היה מטושטש, ידעתי בערך והעזתי פה ושם להזכיר מה אני רוצה לעשות, אבל די בביטול עצמי, והייתי תקועה ללא יכולת לצאת. הסדנה והקבוצה עזרו לי לצאת מהתקיעות. אפקט הקבוצה היה מעבר לציפיות שלי והיה לו ערך עצום. זו הקבוצה הראשונה שהרגשתי שאני באמת אוהבת, מרגישה בה אמיתית, וחשה בה כל כך טוב; לא קרה לי דבר כזה אף פעם…

קיבלתי בסדנת האימון העסקי חיזוק משמעותי לכיוון בו בחרתי, וכתוצאה מכך יצרתי תכנית ברורה להקמת העסק שלא ממש העזתי לדבר עליו לפני הסדנה. התחלתי לעבוד עם לקוחה אמיתית, ולתכנן ולבצע הקמת מערך שיווקי לעסק.

הסדנה הייתה מרגשת, מרחיבת אופקים ומחזקת. יצרתי קשר מדהים עם אנשים מדהימים ולמדתי איך לממש בצורה פרקטית את הכלים שלמדנו.

היום אני הרבה יותר רגועה. אין מה להשוות לעומת המקום בו הייתי לפני הסדנה. הורדתי את רמת הפרפקציוניזם שלי. שיניתי את הגישה שלי לגמרי – ממקום של לראות את הנקודות השחורות באופן שיטתי, כבר אחרי המפגשים הראשונים התחלתי לראות דווקא את הרקע הוורוד. השתמשתי בכלים שנתת לנו וכתוצאה מכך הדברים מסתדרים לי. את הכלים השיטתיים שקיבלתי יישמתי כבר מההתחלה והם עובדים. הסדנה היתה שווה כל שקל וכל דקה שהשקעתי בה!

ואותך חגי אני רוצה להוקיר על התשוקה שלך כשאתה מדבר, המקצוענות, ועל כך שאתה 120% בתוך החומר ובהוויה של להדריך אנשים. אתה תותח על בהתמודדות עם התקלות, פשוט אי אפשר להתקיל אותך!”

הזמנים מאתגרים? העסק או הקריירה תקועים?

דווקא עכשיו, זה הזמן להתחיל לחשוב על שחרור התקיעות.

אני מזמין אותך לייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

בתאום ישירות מול היומן שלי